SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Bizi izlemeye devam etsinler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29340)

SivasSpor.Com 27.05.2010 14:59

Bizi izlemeye devam etsinler

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=20968&token=19327[/IMG]

Sivasspor Yönetim Kurulu üyeleri Faruk Taşseten ve Ekrem Munar takımın iç ve dış transfer çalışmaları hakkında konuştular. Nokta transferler yapmak istediklerini belirten Munar'ın taraftarlarına "bizi izlemeye devam etsinler" şeklindeki açıklaması dikkatleri çekti..

Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Taşseten, yaptığı açıklamada, iç transferdeki sorunları çözmeye çalıştıklarını söyledi, "12 yıldır bizimle birlikte olan ve Sivas'ın altyapısından yetişen değerli kardeşimiz Hayrettin ile sözleşmemizi yaptık. Bizim sezon sonunda olmazsa olmazlarımız vardı. Hayrettin ile sözleşmemizi yaparak iç transferdeki sorunları çözmeye çalışıyoruz. Cuma günü de inşallah Sedat ve Abdurrahman ile sözleşmemizi yapacağız."dedi. Taşseten, "Dış transferde de hocamızın isteği doğrultusunda transfer yapıyoruz. Sivasspor forması kutsal bir forma. O formayı hak eden insanlar giyecek. Onun için hemen şu olsun, bu olsun değil de gerçekten ilgili, gereken yerlere nokta transferler yaparak sezona başlamak istiyoruz. Taraftarımız rahat olsun" diye konuştu.

Kamanan ve Keita'da herhangi bir problemin olmadığını ifade eden Taşseten, "Kamanan'ın sözleşmesi devam ediyor, onda bir sıkıntı yoktur. Keita'nın sözleşmesi devam ediyor. Onlar bizim kendi oyuncularımız. Diğer futbolcularımızla anlaşamadıklarımızı göndereceğiz yada kiraya vereceğiz. Yabancı transferlerde bu sene isabetli transfer yapmak istiyoruz. Hocamızın doğrultusunda yapılıyor ama birlik ve beraberlikle karar veriliyor. Başkanımızla, yönetimimizle biz bir aileyiz. Gerçekten hak eden insanlar giyecek formamızı. O doğrultuda çalışacağız. Transfer yapmak için transfer yapmak istemiyoruz" dedi.

Bir diğer Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Munar ise taraftara seslenerek, "Bizi izlemeye devam etsinler" şeklinde konuştu.

58_babacan_58 27.05.2010 15:02

Cevap: Bizi izlemeye devam etsinler

[B][CENTER]İNŞALLAH BU SEZON TRANSFERDE HATA YAPILMAZ,TAKIMIN İSKELETİ BOZULMADAN NOKTA TRANSFERLERLE ZİRVEYE OYNARIZ...[/CENTER][/B]

sivaslıadem 27.05.2010 15:02

Abdurrahmanla Sedat imzalıyormş güze haber bu
kiralama da isabetli olur yasini Bucaspora kiralayalım hemen Bülent hoca alır

Salim58 27.05.2010 15:06

[B]Sizi zaten her dakika izliyor ve takip ediyoruz.geçen yıl yapılan yanlış transferlerden ders çıkarıp iyi ve kaliteli futbolcularla takfiye şar.Kupa Anadoluya geçmişken bize doğru çekmenin zamanı geldi....[/B]

Sivaslibey 27.05.2010 15:36

[QUOTE=SivasSpor.Com;632930]Bir diğer Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Munar ise taraftara seslenerek, "Bizi izlemeye devam etsinler" şeklinde konuştu.[/QUOTE]

Nu bolum çok komik olmus çunku gerçekten ironik !!! "Bizi izlemeye devam etsinler" neyin devami ?? geçen senenin devamimi kardes.

Bence Bülent hoca iyi seziyordu biraz potansiyel olan oyunculari hepsi tutmasada (YASIN). Fakat Muhsin hocanin getirdigi oyuncular, geldikleri gibi geri donecekler Keita hariç.

Bu sene akilli transferler yapmaliyiz kesinlikle. bir degil bir kaç defa izlemek lazim emin olmak için.

GuVeN 27.05.2010 15:39

İzlemeye devam ediyoruz.İnşallah bu sene laf değil de icraatlerinize şahid oluruz sayın yöneticilerim..

Elbeyliliyiz 27.05.2010 16:32

Insallah güclü bir kadro olur mehmrt yildiz gibi savasan lazim kir feyzo almayin.

burakkova 27.05.2010 16:38

bence kulübün başına daha profesyonel insanlar gelmeli.. bunlarla olacak iş değil..

atrium58 27.05.2010 16:47

Sizi izleye izleye kahrolduk şabanlar izlenecek bi tarafınız kalmadı. Şu işi bilen kişilere bırakında komik olmayın. Ersen martin, yasin çakma, mbambe, aubey, taider vb...

BeYLeRBeYi58 27.05.2010 17:03

izleyin bekleyin görün ama neyi orası şahibeli :) geçen senede aynı şeyler sarf edildi yanlız bu defa kişi farklı fikret ünsal sustu hep ben söylüyorum diye...
bence MECNUN BAŞKAN kurmaylarından bazılarını değişmeli...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:54.