SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Cezayı fazla buldum (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37626)

SivasSpor.Com 28.02.2014 13:04

Cezayı fazla buldum

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=43280&token=35242[/IMG]

Teknik direktör Carlos: "Açıkçası 6 maç cezayı ben de fazla buldum, daha kötü şeyler yapıp 1- 2 maç ceza alanlar oldu ama ben artık bazı şeylere şaşıramıyorum.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un teknik direktörü Roberto Carlos, Portekizli savunma oyuncuları Manuel da Costa'ya, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulunca (PFDK) verilen 6 resmi müsabakadan men cezasının biraz fazla olduğunu belirterek, bu cezaya itiraz edeceklerini söyledi.

Ligde hafta sonu Elazığspor ile sahasında yapacağı maçın hazırlıklarını kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla sürdüren Sivasspor'da, teknik direktör Carlos, idmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Roberto Carlos, ligde geçen hafta Kasımpaşa ile deplasmanda oynanan maçın bitiş düdüğünün ardından kırmızı kart gören stoper da Costa'ya, karşılaşmanın hakemine yönelik hareketi nedeniyle PFDK tarafından 6 resmi müsabakadan men cezası verilmesine ilişkin görüşlerinin sorulması üzerine, "Bu konuda avukatımıza biraz iş düşecek. Açıkçası 6 maç cezayı ben de fazla buldum, daha kötü şeyler yapıp 1-2 maç ceza alanlar oldu ama ben artık bazı şeylere şaşıramıyorum. 6 maç biraz fazla, biz de bu yüzden itirazda bulunacağız. Bunu azaltmak için gerekli işlemlerde bulunacağız" diye konuştu.

[B]Bir gazetecinin, da Costa'ya kulübün ceza verip vermeyeceğini sorması üzerine Carlos, şunları kaydetti: [/B]

"Da Costa, Kasımpaşa maçından sonra bir can sıkıntısı ve problemlerinin olduğunu, bir süre ailesinin yanında zaman geçirmek istediğini söyledi. Biz de kendisine birkaç gün izin verdik. Döndüğü zaman oturup konuşacağız, kafası daha rahat dönecektir. Neden böyle bir şey yaptığını, hakeme ne şekilde bir söylemde bulunduğunu, bunu neden yaptığını öğreneceğiz. Ona göre yönetimle konuşup gereken işlemi yapacağız."

[B]İdman[/B]

Teknik direktör Roberto Carlos yönetiminde kulüp tesislerinde gerçekleştirilen idman, top kapma ve pas çalışmasıyla başladı. Yarı sahada çift kale maçla devam eden antrenman, yan top çalışmasıyla sona erdi.

İdman, tedavisi nedeniyle İstanbul'da bulunan John Utaka ve izinli Manuel da Costa'dan yoksun kadroyla gerçekleştirildi.

[B]AA[/B]

Abdullah DuMaN 28.02.2014 13:09

Cevap: Cezayı fazla buldum

İtiraz halinde cezanın düşeceği kanaatindeyim ama bu haksızlığın önüne geçmez

34MUAMMER58 28.02.2014 13:13

[B]İTİRAZ halinde 3 maça kadar düşeceğine inanıyorum aşşağısını beklemiyorum[/b]

poolat58 28.02.2014 13:36

Ben size dedim demi, Costada bir problem var diye al işte, belliydi zaten hal ve hareketlerinden.

Her ailesini özleyen kırmızı kart görüp haftalarca,
kaytarsın o zaman! Yönetimin kesinlikle Costa ile
konuşması gerekiyor, böyle bir aymazlık olamaz!
O ne guzel dunya, canım sıkkın hakeme kufredıp soyle portekıze dogru acılayım, zıhnıyete bak ya, ya Sivasspor'un hali ne olacak!

hiko58 28.02.2014 15:28

aslında da costayada kulübün ceza vermesi gerek. maçta o kadarda hakem hatası yoktu. neden gidip hakeme laf sokuyorsun gıdik. bu kart görenlere ceza verilmezse bu işin sonu gelmez. burhanda ceza almalı bence.

58Sivaslilar 28.02.2014 15:47

istanbul takimlari olsa bunu yapmaya cesaret edemezler anadolu takimi olunca her sey serbes böyle adaletsiz yönetim olmaz:confused:

58Sivaslilar 28.02.2014 15:51

ne oldu bu kosta hakmmi öldürdü bu cezanin sebebini aciklamalari lagzim eger aynisi baska takimdada olursa bu ceza verilmezse bu cezayi verenler görevlerini hemen birakip gitsinler?????

GokhanTurna 28.02.2014 16:48

Tatil yapmak için bilerek kırmızı kart gören bir oyuncu.

ihtiyar yiğido 28.02.2014 19:22

[QUOTE=58Sivaslilar;900751]ne oldu bu kosta hakmmi öldürdü bu cezanin sebebini aciklamalari lagzim eger aynisi baska takimdada olursa bu ceza verilmezse bu cezayi verenler görevlerini hemen birakip gitsinler?????[/QUOTE]

[B]Sevgili kardeşim yazıyı okumadınmı adamın ailevi problemi varmış onun için kasti kart görmüşki ailesinin yanına gitsin,kimbilir cezası çok olsun diye hakeme nasıl hakaret ettiki 6 maç ceza aldı yönetim inceleyip Da costa'ya en ağır cezayı vermesi lazım bu ne laubalılık boyle[/B]

58YIGIDO58 01.03.2014 00:51

[QUOTE=GokhanTurna;900755]Tatil yapmak için bilerek kırmızı kart gören bir oyuncu.[/QUOTE]

Sayet boyleyse o zaman Yonetim ceza vermeli diye dusunmekteyim.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:26.