SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sivas Dernekleri (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=22)
-   -   SİVASSPORA NASIL ÜYE OLUNUR (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=25981)

ferraribery 14.06.2009 21:46

SİVASSPORA NASIL ÜYE OLUNUR

Sivasspor kulübüne nasıl üye olunur?

bilen arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim!!

canimfeda58 14.06.2009 21:53

Cevap: SİVASSPORA NASIL ÜYE OLUNUR

valla bilmiyorum tesislere git görevlilere sor.. yönetim'le felan aran iyi olmasi lazim..

subasi29 11.07.2009 20:32

[QUOTE=ferraribery;528127]Sivasspor kulübüne nasıl üye olunur?

bilen arkadaş varsa ve beni bilgilendirirse çok sevinirim!![/QUOTE]
-----------------------------------
derneklere uye olabilirsin

Cem-Can 19.09.2009 13:20

Bu konuyu bende merak ediyorum.
Sivasspora üye olmak için ne yapmak gerekiyor ve ücreti ne kadar?Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verirse memnun olurum.
Merak ettiklerim:
Üyelik şartları, Üyelik ücreti, seçme ve seçilme hakkı, Sivasspor' un tüzüğünü nedir? Aslında bunlar resmi sitesinde olması lazım ama ben bulamadım.

57 Mehmet 19.09.2009 13:27

[QUOTE=Cem-Can;563413]Bu konuyu bende merak ediyorum.
Sivasspora üye olmak için ne yapmak gerekiyor ve ücreti ne kadar?Bu konuda bilgisi olan varsa bilgi verirse memnun olurum.
Merak ettiklerim:
Üyelik şartları, Üyelik ücreti, seçme ve seçilme hakkı, Sivasspor' un tüzüğünü nedir? Aslında bunlar resmi sitesinde olması lazım ama ben bulamadım.[/QUOTE]

hemserim bu konuyu bende cok arastirdim ve bir bilen olmadi neredeyse bütün süperlig takimlarin resmi sitesinde üyelik bilgisi var nedense sivassporumuzda yok.INSALLAH en kisa zamanda bu konuyla ilgilenirler üye olmak isteyen vatandaslarimiza yol gösterirler hem takimiza biraz olsun maddi yönden destekleriz

Sivas Meydan 09.10.2009 22:14

Bilgisi olan varsa bilgilendirsin Sivassporumuza katkıda bulunmak istiyoruz ama resmi sitemizde bile böyle bir şey yok:mad:

yigidomurat 09.10.2009 23:21

valla çok ilginç bir konu ya harbiden şimdiye kadar hiç aklıma gelmemişti.bu konuyu gündeme getiren arkadaşlardan ALLAH razı olsun.bu günden sonra bende bu konuyu araştırıcam.

Kederli Yiğido 09.10.2009 23:25

Kulübe bir telefon ederseniz sizi yönlendirirler. Yönlendirmek zorundalar. Dernekler kanununa göre yönetildiği için prosedür bellidir. Tahminm ilk başta bir üyelik ücreti isterler. Bu ücret Sivasspor tüzüğünde yazılıdır. Ayrıca yıllık aidat vardır. Bu aidatın miktarı yine tüzükte vardır. Belirli bir süre geçtikten sonra kongrelerde oy hakkı verilir üyelere. Bu süre ise yine tüzükte vardır. Yani Sivasspor'un tüzüğünü okumak yeterli olacaktır.

Sivas Meydan 09.10.2009 23:29

[QUOTE=Kederli Yiğido;572204]Kulübe bir telefon ederseniz sizi yönlendirirler. Yönlendirmek zorundalar. Dernekler kanununa göre yönetildiği için prosedür bellidir. Tahminm ilk başta bir üyelik ücreti isterler. Bu ücret Sivasspor tüzüğünde yazılıdır. Ayrıca yıllık aidat vardır. Bu aidatın miktarı yine tüzükte vardır. Belirli bir süre geçtikten sonra kongrelerde oy hakkı verilir üyelere. Bu süre ise yine tüzükte vardır. Yani Sivasspor'un tüzüğünü okumak yeterli olacaktır.[/QUOTE]

ben hiç bir şey anlamadım bizim takımın her takımda olduğu gibi üyelik başvuru formu yokmu

Kederli Yiğido 09.10.2009 23:32

[QUOTE=Sivas Meydan;572206]ben hiç bir şey anlamadım bizim takımın her takımda olduğu gibi üyelik başvuru formu yokmu[/QUOTE]

Olmak zorunda

Dernekler kanununa muhalefetten başımız çok ağrır aksi durumda

Kulübün fesh edilmesine kadar gider iş

Vardır üyelik formları ama çok talep olmadığından dolayı bilinmiyordur.

Ya da üyelik istemiyorlardı kongrede çok fazla kişi oy kullanmasın diye. Bu amaçla kimse bilgilendirilmiyordur.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:50.