SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Ben Dahil Herkes Satılık (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21575)

SivasSpor.Com 04.11.2008 08:29

Ben Dahil Herkes Satılık

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/bulent/buygun.jpg[/IMG]

Sivas´ın hocası Bülent Uygun: “Çıkarlarımız doğrultusunda ben dahil herkesi satabiliriz” dedi.

[B]Şampiyonluk inancı
[/B]Süper Lig’de Denizli’yi 3-1 mağlup eden Sivasspor’da keyifler yerinde... Teknik direktör Bülent Uygun takımının başarısından gurur duyduğunu ifade ederken, son dönemde çıkan dedikodular hakkında da çarpıcı açıklamalar yaptı. Uygun, “Herkes bana ‘Mehmet Yıldız’ı satıyor musunuz?’ diye soruyor. Kulübün geleceği için ben dahil herkesi satabiliriz. Biz de hiç kimse vazgeçilmez değildir. Sonuçta kısıtlı imkanlarla mücadele ediyoruz. Artık herkes, Anadolu’dan bir şampiyon çıkacağına inanıyor” dedi.

[B]‘İlham kaynağı olduk’[/B]
Ankaraspor ve Bursa’nın başarılarına geçen sezon yaptıklarıyla ilham kaynağı olduklarını vurgulayan Bülent Uygun, “Biz çıtayı yükselttik. Bir gün mutlaka büyük bir takımda çalışacağım. Henüz 37 yaşındayım. Fatih Terim ve Mustafa Denizli, 40’lı yaşlarda başarılı oldu. Başkanımız Mecnun Odyakmaz’la kader birliği ettik. Henüz bir şeylerin zamanı var. Transferleri her zaman doğru yapmak gerekiyor. Mesela bana 2. Lig’de Samsunspor’u verin şampiyon yaparım” diye konuştu.

[B]Mehmet Yıldız artık Kral!
[/B]Denizlispor karşısında takımının 3 golüne de imza atan kaptan Mehmet Yıldız, gol krallığı yarışında 8 golle ilk sıraya yerleşti. Tecrübeli futbolcu, bugüne kadar oynadığı karşılaşmalarda ilk kez bir maçta 3 gol atma başarısı da göstermiş oldu. Tecrübeli futbolcu, “Hocamızın bize verdiği güvenle, geçen yılki başarımızın üzerine çıkmak istiyoruz” diye konuştu. Dünü izinli geçiren Yiğidolar, Antalyaspor maçı hazırlıklarına bugün başlayacak.

yerliturkuaz 04.11.2008 09:44

Cevap: Ben Dahil Herkes Satılık

[B]ilhan Cavcav mantigi ile hareket edersek sonumuz husran olur....[/B]

titizyiğido 04.11.2008 10:05

--->: Ben Dahil Herkes Satılık

bence hiçbirşeyi satmazsak çıkarlı oluruz

yigido_sampiyon 04.11.2008 10:08

bunu bence sezon sonunda söylemeliyiz...

sezonun ortasında bide takım tam havaya girmişken böyle sözler söylenmemeli...

Ahwettt 04.11.2008 10:34

Sayın hocam büyük konuşmaa senin Sivasspora gelemden önceki zamanınızıda biliyoruz unutmaki seni sen yapan Sivaslılar ve Sivasspordur.
Gerçekeleri konuşacak olursan sn gitsen bile Sivaspor hiç birşey kayıp etmez ama sen çok şey kayıp edersin hiç bir takımıda bu seviyeye getirmezssin.
Bu büyüklük senden değil Sivasspordandır. Biz kimleri zirveye çıkarmadıkki Mehmet Şahan İsmail Kartal Lorant sahi bunlarda aynı hevesle gittilerdi şimdi nerdeler ....... En az kendi evinde 10.000 kişii le deplasmanalrdadaa 1000 kişilik seyirci kitlesii le oynuyorsunuz. Tesislerde söylemeye gerek yok onun için lütfen ayakalrın yere bassın kendinden değil Sivasın insanalrından Sivaslıların sana sahip çıkmasından bahsetsen daha iyi olur

Alişan 04.11.2008 10:45

-->: Ben Dahil Herkes Satılık

Umarım hoca bunları önümüzdeki dönem için söylüyordur basında dahi olsa böyle açıklamalar takımı yıpratır bence o yüzden şu anda böyle rendelemelere gerek yok bence önce takımımız bir şampiyon olsun ondan sonra kimi alıp kimi satacaklarına karar versinler daha yolun başında bence yanlış bir açıklama yapmış hoca

KAOS 04.11.2008 11:00

Bu ne ya????
Bülent bey, çok havalandınız, siz değil Sivasspor büyük
Yerleşmiş, düzeni oturmuş, her yaptığınıza sesini çıkarmayan, destekleyen bir camiadasınız,
Hala aklı fikri büyük takımda
Eğer bu adamda yer yapmıyorsa bende eşşeğim...
Türkiye de fotboll BJK, GS ve FB den oluşmuyor, kafasında bu zihniyeti olan adamlar olduğu sürece Türkiyede futbolda ancak bu kadar olur.
Yazıklar olsun sana yaptığımız tezaruhata, yazıklar olsun sana verdiğimiz sevgiye,
İstemiyorum seni artık,
çek git büyük takımı mı çalıştırıyorsun, samsunporumu çalıştırıyorsun, ne halin var sa gör..
Bir lafımda Bülent beyi şişirenlere:
Buyrun teknik drektörünüzün fikri, zikri alın başınıza koyun...
O başkan da başkansa çıkar Bülent beyin bu açıklamalarına tepkisini gösterir, hiç bir başkan kendi takımını atlama tahtası olarak gören, kendini takımından üstün gören, ben bu takımı şampiyon yaparım demeyen, sadece biz bir yol açtık vs vs gibi boş laflar sarfeden bir adamı kollamaz.
Ama sanırım onun derdide cebine giren para, tıpki cavcav gibi.
Ey Sivas halkım uyan, adam senin futbol sevgini, futbol aşkını, yılların sivasspor düşkünlüğünü kendi çıkarı için kullanıyor, uyan.....

yener_sahin 04.11.2008 11:04

Kim kimi satıp alıyorsa alsın.Öenmli olan bu değildir.Önemli olan renklerdir,armadır.Baki kalacak olan takım ve taraftardır.Onlar gider yenileri gelir.

SeyfullH 04.11.2008 11:28

Futbol aynı zamanda bir ticarettir.Sivasspor maddi olarak güçlenebilmesi için elbette satacak ve alacak.Bülent hoca bu bu anlamda dikkatleri sivasspor üzerinde toplamak istemiş olabilir.Mehmet Yıldızı En gec bu sezon sonunda satmış olmamız gerekir. sezeri veya baliliyide aynı şekilde.Önemli olan bu ticareti güç kaybetmeden akıllı bir şekilde yürütmektir.

basayev58 04.11.2008 11:43

devamlı kendini büyük takımlara yamıyorsun hoca,ne gerek var...ertuğrula dönmesin sonun....

Futbolda Anadolu devrimi ne zaman yaşanır??? futbolcunun hayali İstanbul olmadığında,teknik adamın hayali İstanbul olmadığında...ya Sivasta efsane olursun,Sivaslı Mehmet Yıldız,Sivas'ın efsane teknik adamı Asker Bülent olursun,yada beşiktaşın yedeği mehmet yıldız,fenerbahçenin 3 ayda kovduğu bülent hoca olursun...bu kafa yapısındaki hocayı istemiyorum ben,Sivasspor'u fenerbahçeye gitmek için şampiyon yapıcaksa yapmasın,mehmet şahan gelsin takımın başına şerefimizle mücadele edelim...

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:30.