SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz) (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=50)
-   -   TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=2692)

sonperde_60 10.10.2005 14:22

TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK

selam değerli sivaslılar sivassporlular.süperligdeki üstün başarınızdan dolayı
sizleri kutlarım ve başarılarınızın daha iyisini ve devamını dilerim.çünki sivas bunu modern yapısıyla ve müthiş taraftarıyla hakediyor.bende bunu bir tokatlı olarak sivassporun destekcisiyim hem yalnız ben değil tüm tokatlı hemşerihlerimde sonuna kadar sivassporun arkasındadır ben bundan eminim çünki burada tokatlılar sivasspora karşı kendilerini yakın hissediyorlar ve komşularına sahip çıkıyorlar.tüm dünya şunu bilsin:TOKAT'LI EBEDİYEN KOMŞUSU SİVAS'IN VE SİVASSPORUN YANINDADIR.HADİ SİVAS YOLUN AÇIK OLSUN YİĞDO.SENİ ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.TOKAT'TAN sevgi ve selamlar.herşey sivasspor için.sivaslı takımını yalnız bırakmasın.

x_burnley 10.10.2005 14:25

SELAM

GARDAŞ SENDEN VE TOKAT HALKINDAN ALLAH RAZI OLSUN BU DESDEĞİNİZ BİZİ ÇOK DUYGULANDIRDI SİZLERİDE İKİNCİ LİGDE GÖRMEK İSTİYORUZ İNŞALLAH BU KONUDA BAŞARILI OLURSUNUZ TÜM TOKAT HALKINA SELAMLAR SAYGILAR

serhankaburcuk 10.10.2005 14:27

[QUOTE=sonperde_60]selam değerli sivaslılar sivassporlular.süperligdeki üstün başarınızdan dolayı
sizleri kutlarım ve başarılarınızın daha iyisini ve devamını dilerim.çünki sivas bunu modern yapısıyla ve müthiş taraftarıyla hakediyor.bende bunu bir tokatlı olarak sivassporun destekcisiyim hem yalnız ben değil tüm tokatlı hemşerihlerimde sonuna kadar sivassporun arkasındadır ben bundan eminim çünki burada tokatlılar sivasspora karşı kendilerini yakın hissediyorlar ve komşularına sahip çıkıyorlar.tüm dünya şunu bilsin:TOKAT'LI EBEDİYEN KOMŞUSU SİVAS'IN VE SİVASSPORUN YANINDADIR.HADİ SİVAS YOLUN AÇIK OLSUN YİĞDO.SENİ ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.TOKAT'TAN sevgi ve selamlar.herşey sivasspor için.sivaslı takımını yalnız bırakmasın.[/QUOTE]

[b]Saol Tokatlı gardaş desteklerinizi herzaman biliyoruz..Kalbinizin bizimle beraber olduğunu biliyoruz...Kalpler karşılıklı...[/b]

erhan5834 10.10.2005 14:27

[b]GARDAŞ HERŞEY İÇİN TŞK EDERİZ DARISI SİZE UMARIM TOKAT EN KISA ZAMANDA HAKETTİĞİ YERE GELİR BAŞARILAR...[/b]

twity_58 12.10.2005 18:55

saol gardas...işte burda turklugumuz göruluyor...birlik beraberlık sporda sevgı barıs böyle olur..bir takıma cöreklenıp kalmak holıganı olmak yakıp yıkmak cok bısey de ıfade etmıyor onemlı olan..kendı gönul verdıgın takıma sahıp cıkmak dıgerlerının gönul verdıgı takımlara da destek olmak köstek olmak degıl..

Imparator5834 12.10.2005 19:48

TOKATLI GARDAS TESSEKKURLER.

TOKATLI GARDAS ALLAH HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.

halil_58_yigido 12.10.2005 19:58

DOSTLUK

SELAM TOKATLI GARDAŞ ALLAH SENDEN VE TÜM TOKATLI GARDAŞLARDAN RAZI OLSUN BİZİM DE EN BÜYÜK DİLEGİMİZ TOKATSPORU ÖNCE LİG A DA SONRADA SÜPERLİGDE YANIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ BAŞARILAR DİLERİZ ŞARKIŞLALI HALİL

5841 12.10.2005 21:01

[QUOTE=sonperde_60]selam değerli sivaslılar sivassporlular.süperligdeki üstün başarınızdan dolayı
sizleri kutlarım ve başarılarınızın daha iyisini ve devamını dilerim.çünki sivas bunu modern yapısıyla ve müthiş taraftarıyla hakediyor.bende bunu bir tokatlı olarak sivassporun destekcisiyim hem yalnız ben değil tüm tokatlı hemşerihlerimde sonuna kadar sivassporun arkasındadır ben bundan eminim çünki burada tokatlılar sivasspora karşı kendilerini yakın hissediyorlar ve komşularına sahip çıkıyorlar.tüm dünya şunu bilsin:TOKAT'LI EBEDİYEN KOMŞUSU SİVAS'IN VE SİVASSPORUN YANINDADIR.HADİ SİVAS YOLUN AÇIK OLSUN YİĞDO.SENİ ŞAMPİYON OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ.TOKAT'TAN sevgi ve selamlar.herşey sivasspor için.sivaslı takımını yalnız bırakmasın.[/QUOTE]
DEGERLI KARDEŞİM.YAPTIGIN TÜM DİLEKLERDEN ÖTÜRÜ TEŞEKKURLER.ÜMARIM BIR GÜN TOKATSPORDA EN GÜZEL SEVIYELERE GELIRDE O MUTLULUGU HEP BERABER YAŞARIZ.SAG OLUN VAR OLUN. BİZLERDEDE SİZLERI SEVIYORUZ

1984zalim58 12.10.2005 21:46

Bizde tüm Tokat halkını seviyoruz.Allaha emanet olun tokat sporuda süperligde yanımızda görmekten kıvanc duyarız sizide bekleriz.

1967_DERNEK_10UR 12.10.2005 22:09

[B]HEMŞERİM SİTEMİZE HOŞGELDİN...SİZLERİDE SİVAS'TAKİ MAÇLARA BEKLİYOZ...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:44.