SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Lis67 (Liseli 1967 Yiğidolar) (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=58)
-   -   ALDIĞIMIZ KARARLAR!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=4491)

LiS67_Uğur 31.12.2005 13:38

ALDIĞIMIZ KARARLAR!!!

[B]1)Lis67de yapılacak organizasyonların hepsinde bu gruba üye olan herkes katılacaktır...
2)Maçlara koskolu atkısı forması vs. seylerle gelmeyenlere bilet verilmeyecektir!

3)LiS67 Pankartı yapılmalısını uygun gördük.
4)Grupta disiplinsiz davranışta bulunanlara cezalar verilecek...bunun içerisinde maça gelipde bağırmayıp maçı izleyenlerde cezaya dahildir...
5)Çekirdekçilere karşı saygılı olunacak
6) [url]www.sivasspor.com[/url] da kendimize ait forum sayfasını açtık ...toplantı ve organizeleri burdan takip edeceğiz...
7)Kolpadan sinyalden farkımız olsun!!!!
8)Toplantıya katılan Sivas lisesi,Gazi lisesi ve Selçuk anadolu lisesinde ki arkadaşlar'a teşekkür ediyorum...[/B]

1967_CLUB_ÖZGÜR 31.12.2005 13:44

[COLOR="DarkGreen"][B][CENTER]BAŞKAN GÜZEL KARARLAR ALINMIŞ TEBRİK EDERİM...[/CENTER][/B][/COLOR]

[COLOR="Red"][B][CENTER]GRUBUN TRIBUN E COSKU VE RENK KATACAK...[/CENTER][/B][/COLOR]

Sampiyom 31.12.2005 13:47

bencede hayirli olsun

SEMİH-58 31.12.2005 13:52

GARDAŞ NASIL ÜYE OLACAZ.
BEN ANKARADA OTURUYOM ONA GÖRE

ertus07 31.12.2005 14:02

ankaradayız hekimo coskun vekadirde var yanımızda

ne dernerği kim secti sizi yada en güzel soru

siz kimsiniz?

SEMİH-58 31.12.2005 14:05

güzel yazmışın gardaşım
yürü be kim tutar seni

SEMİH-58 31.12.2005 14:05

hiç bilgimiz yok

LiS67_Uğur 31.12.2005 14:15

[B] Biz 1967 Sivasspor Genç Taraftarlar Derneği tarafından sivasta ki liseli gençlere sivasspor sevgisini asılamak için kurduk üye olmak için de bizzat kişinin kendinin derneğe başvurması gerekiyor!!!

başka soru varsa yanıtlayabiliriz!aklınızda bişey kalmasın kolpadan sinyalden farkımız olsun![/B]

alimuharrem58 31.12.2005 15:01

KARARLARI OKUDUM GÜZEL HAYDİ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİR DEGERLERIDE BASARILI OLUR

ülkem58 31.12.2005 15:12

KARARLARI OKUDUM GÜZEL HAYDİ HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİR DEGERLERIDE BASARILI OLUR

1967_DERNEK_10UR 31.12.2005 17:04

gardaş iyi kararlar almışsınız allah yolunuzu açık etsin her zaman arkanızdayım..........

1967_DERNEK_10UR 31.12.2005 17:12

[QUOTE=LiS67_BaŞKaN][B]1)Lis67de yapılacak organizasyonların hepsinde bu gruba üye olan herkes katılacaktır...
2)Maçlara koskolu atkısı forması vs. seylerle gelmeyenlere bilet verilmeyecektir!

3)LiS67 Pankartı yapılmalısını uygun gördük.
4)Grupta disiplinsiz davranışta bulunanlara cezalar verilecek...bunun içerisinde maça gelipde bağırmayıp maçı izleyenlerde cezaya dahildir...
5)Çekirdekçilere karşı saygılı olunacak
6) [url]www.sivasspor.com[/url] da kendimize ait forum sayfasını açtık ...toplantı ve organizeleri burdan takip edeceğiz...
7)Kolpadan sinyalden farkımız olsun!!!!
8)Toplantıya katılan Sivas lisesi,Gazi lisesi ve Selçuk anadolu lisesinde ki arkadaşlar'a teşekkür ediyorum...[/B][/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I][FONT="Comic Sans MS"]işte toplantımızı yaptık ve karalarımızı açıkladık..profoyenel anlamda çok ilerdeyiz..[/FONT][/I][/CENTER][/COLOR]

Arif Coşkun 31.12.2005 17:56

Ne güzel bir çalışma kararları almışınız.Bravoo inşallah sonuçlarını alır ve faliyetleriniz muazzam bir şekilde devam eder.Başarılar.

serhankaburcuk 31.12.2005 20:12

[B][I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"]Bu güzel çalışmalara devam edeceğiz...Yakında Üni Yiğido 67 grubunu da kuracağız...Tribünlerde Liseli ve Üniversiteli gençler ile birlikte shovumuz her geçen gün dahada hız kazanacak....Buradan Liseli gençlerimize teşekkür ediyorum...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

1967 dernek serkan20 31.12.2005 22:50

hayırlı olsun

Etem-Murat 01.01.2006 00:14

NE DİYELİM UĞUR HAYIRLI OLSUN CANIM

SONMEZ 01.01.2006 00:29

[B]GENÇ KARDEŞLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR

VE BAŞARILAR DİLİYORUM...

YENİ YAPILANMALARLA VE ORGANİZASYONLARLA

TRÜBÜNLER DAHA RENKLİ, DAHA COŞKULU VE CIVIL CIVIL

OLACAK. ARTAN ATMOSFER VE AMBİANSIMIZ TAKIMIMIZA GÜVEN;

RAKİPLERE KORKU SALACAK ...!!!

SİZLERİ SEVİYORUZ...[/B]

GuNaY 01.01.2006 01:26

[B]Karalarınız ve toplantı hayırlı olsun...
Güzel kararlar çıkmış....[/B]

Serd@r 01.01.2006 02:20

TEBRİKLER!

[COLOR="Black"][B]Bu birlikteliğin sağlanmasında emeği geçenlere şahsım adına teşekkür ediyorum zira organize taraftarın yerini dolduracak başka bir topluluk yok.[/B][/COLOR]

5841 01.01.2006 07:08

[B]UMARIM BAŞARILI OLURSUNUZ[/B]

LiS67_Uğur 01.01.2006 11:37

[B] hepinize tekrar tekrar tesekkur ediyorum abilerim sizler bizim arkamızda olduğunuz sürece bizim yapamayacağımız sey yoktur!!![/B]

lis67_NeCo 01.01.2006 13:39

biz ugurla bi araya geldiysek(tabiki sizinde desteğinizle) basarılı oluruz

lis67_NeCo 01.01.2006 13:43

SİVAS_GFB OLARAK YANINIZDAYIZ

abilerim benim aynı zamanda gfb olduğumu bilenleriniz var sivas-gfbde aldıgımız kararlarla her zaman yanınızda olacagız

LİS67 & SİVAS-GFB

kangal06 01.01.2006 14:03

Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım

LiS67_Uğur 01.01.2006 14:09

[B] bu senin düşüncen [/B]

kangal06 01.01.2006 14:16

Bu elbette benim düşüncem ama senden şu sorunun cevabını bekliyorum:bu dernek ve toplantılar Sivasspor'a ne fayda sağlayacak?

LiS67_Uğur 01.01.2006 14:36

[QUOTE=kangal06]Bu elbette benim düşüncem ama senden şu sorunun cevabını bekliyorum:bu dernek ve toplantılar Sivasspor'a ne fayda sağlayacak?[/QUOTE]

[B]taraftar olarak cok iş yapacagız 2. yarı.Bu dernekler sivasspor sevgisini asılamak amacıyla kurulmustur... tek bir amacı vardır sivasspor dur baska bir amacı yoktur kolpadan sinyalden farkımız olsun!!![/B]

SONMEZ 01.01.2006 14:48

[QUOTE=kangal06]Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım[/QUOTE]

[B]KANGAL06 KARDEŞİM;

BELKİ, ORTAMA VE ATMOSFERE GİRMEMİŞSİNDİR
VE BU ORTAMLARIN SAĞLADIĞI GÜZELLİKLERİ
BİLMİYORSUNDUR AMAAA...

BİLMEDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRSİN... NE FAYDA SAĞLAYACAĞINI
SORABİLİRSİN... AMAAAAAAA....

YAPILAN ÇALIŞMALARI SAÇMA OLARAK
DEĞERLENDİRMEN ÇOK YANLIŞ...!!!

MADEM SİZLER LİSELİYMİŞSİNİZ, BAK SANA BİR BÜYÜĞÜN
OLARAK ŞUNU ÖNERİRİM : LÜTFEN SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN
BİR ÇİVİ ÇAKANIN, ZERRE DE OLSA GAYRET GÖSTERENİN
ŞEVKİNİ AZMİNİ KIRICI SÖZ VE DAVRANIŞLARDAN UZAK DURMALI...

BUNU İSTER BİR ABİ NASİHATI KABUL ET;
İSTERSEN BİR ÖĞRETMEN NASIHATI KABUL ET...
(3,5 YIL LİSE ÖĞRETMENLİĞİ YAPMIŞTIM)

BU VE BUNLAR GİBİ ÇALIŞMALAR VESİLESİYLE BİZLER ÇOK
GÜZELLİKLER YAŞADIK VE DE YAŞAYACAĞIZ.

BEĞENMİYOR OLABİLİRSİN... AMAAAA SAÇMA GÖRMEMELİSİN...!!!
DESTEK OLMAYABİLİRSİN... AMAAA KÖSTEK OLMAMALISIN...!!!

SEVGİ VE SELAMLAR...[/B]

LiS67_Uğur 01.01.2006 14:54

[QUOTE=SONMEZ][B]KANGAL06 KARDEŞİM;

BELKİ, ORTAMA VE ATMOSFERE GİRMEMİŞSİNDİR
VE BU ORTAMLARIN SAĞLADIĞI GÜZELLİKLERİ
BİLMİYORSUNDUR AMAAA...

BİLMEDİĞİNİ SÖYLEYEBİLİRSİN... NE FAYDA SAĞLAYACAĞINI
SORABİLİRSİN... AMAAAAAAA....

YAPILAN ÇALIŞMALARI SAÇMA OLARAK
DEĞERLENDİRMEN ÇOK YANLIŞ...!!!

MADEM SİZLER LİSELİYMİŞSİNİZ, BAK SANA BİR BÜYÜĞÜN
OLARAK ŞUNU ÖNERİRİM : LÜTFEN SİVAS VE SİVASSPOR İÇİN
BİR ÇİVİ ÇAKANIN, ZERRE DE OLSA GAYRET GÖSTERENİN
ŞEVKİNİ AZMİNİ KIRICI SÖZ VE DAVRANIŞLARDAN UZAK DURMALI...

BUNU İSTER BİR ABİ NASİHATI KABUL ET;
İSTERSEN BİR ÖĞRETMEN NASIHATI KABUL ET...
(3,5 YIL LİSE ÖĞRETMENLİĞİ YAPMIŞTIM)

BU VE BUNLAR GİBİ ÇALIŞMALAR VESİLESİYLE BİZLER ÇOK
GÜZELLİKLER YAŞADIK VE DE YAŞAYACAĞIZ.

BEĞENMİYOR OLABİLİRSİN... AMAAAA SAÇMA GÖRMEMELİSİN...!!!
DESTEK OLMAYABİLİRSİN... AMAAA KÖSTEK OLMAMALISIN...!!!

SEVGİ VE SELAMLAR...[/B][/QUOTE]

[B]
abi yaptıgın acıklamalar için tsk ederim!!![/B]

DJMuRaT 01.01.2006 15:41

[B]Başarılar her zman yanınızdayız..........[/B]

sinan58_34 01.01.2006 15:46

HAYDI HAYIRLISI BASARILAR DILERIZ GENC ARKADASLARIMIZA BU HEYECANIN ASILANMASI BENCE COK BUYUK BI CALISMA INSALLAH BASARIYA ULASIRSINIZ HERKES GURURLA ISTE SIVASTAKI GENCLIK DER

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:29

[QUOTE=kangal06]Birçok hemşehrimden daha çok bağlıyım memleketime fakat Sivas'a ve Sivasspor'a faydası olmayacak saçma işleri desteklemem.Zaten bunu baştan söylemiştim.Sonunda hiçbir faydası olmayacak bir iş bu.Sivasspor'u seven zaten gider maçlara.Bende liseliyim ama her zaman söylediğim gibi benim okulum farklı.Askeri lise öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.Sivasspor'u çok seviyorum ama saçmaca bir iş bu.Şimdi bana kızabilirsiniz ama bence haklıyım[/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]TEK SAÇMALIK SENİN BU TOPİĞE YAZI YAZMANDIR..[/I][/CENTER][/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:33

[B]sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN[/B]

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:46

[CENTER][I][/I][/CENTER][QUOTE=DJMuRaT][B]sen bügüne kadar Sivasspor için ne yaptın?bunu önce kendine bi sorsana...aNCA YAZARSINNN[/B][/QUOTE]
[COLOR="Blue"]MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..[/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:51

[QUOTE=Onur Büyükdere][CENTER][I][/I][/CENTER]
[COLOR="Blue"]MURAT BU VATANDAŞ SAKIN DÖNEK YAKUP OLMASIN BENZİYORDA HA..[/COLOR][/QUOTE]

[B]AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........[/B]

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 16:52

[QUOTE=DJMuRaT][B]AMAAAN ONUR ...BUNLARIN ÇOĞU FİSOSKY...........[/B][/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D[/I][/CENTER][/COLOR]

DJMuRaT 01.01.2006 16:54

[QUOTE=Onur Büyükdere][COLOR="Blue"][CENTER][I]GARDAŞ BUNLARIN HEPSİ ZATEN DÖNEK TOPLAMA ADAM HEPSİ..BUNLARI BİZ AFAROZ ETTİK...:D[/I][/CENTER][/COLOR][/QUOTE]

[B]ORDAN BURDAN KOWULURLAR ..GELİP YAWŞAMAYA ÇALIŞIRLAR.......[/B]

ygd 01.01.2006 17:36

ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...

1967_DERNEK_10UR 01.01.2006 18:02

[QUOTE=ygd]ÇOK GÜZEL Bİ OLUŞUM..BÖYLECE MAÇLARDA GENÇ ARKADAŞLARDA DAHA İYİ ORGANİZE OLUCAKLAR.!!!UMARIM O KENDİLERİNE BÜYÜK TARAFAR DİYEN GFB'LİLER GİBİ SAĞA SOLA LİSYEN FALAN YAZMAZLAR(GERÇİ Bİ TANE GÖRDÜM)...YAW YAZIN BOŞ BULDUKLARI DUVARA YAZMIŞLAR GFB DİYE..UYUZ OLUYODUM..ÜYELERİNİZE SIKI SIKI TEMBİHLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM..ANTİPATİ TOPLUYOO...[/QUOTE]
[COLOR="Blue"][CENTER][I]BİZDE DİSİPLİN VAR..KÜÇÜK BÜYÜĞÜNÜ BİLİR..BU YAZI İŞLERİNİ YAPANLARI ALLAHA HAVALE EDİYOZ..ANCAK YAZARLAR İCRAAT YOK ONLAR...[/I][/CENTER][/COLOR]

serhankaburcuk 01.01.2006 18:07

[B][I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Navy"]Kangal ortalığı bulandırmaya çalışma senin kim oldugunu çok iyi biliyorum seni takip ediyorum ....Akıllı ol...Sen git akıl babaların gelsin...[/COLOR][/FONT][/I][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:39.