SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Özgen'e Rekor Teklif (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38016)

SivasSpor.Com 18.06.2014 07:10

Özgen'e Rekor Teklif

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=44299&token=36768[/IMG]

2012 – 2013 sezonunda Sivasspor’a gelen ve daha sonra sırasıyla Samsunspor ve Manisaspor’a kiralık olarak verilen Abdulkadir Özgen’e teklif yağıyor.

Başta Süper Ligin yeni Ekibi Balıkesirspor olmak üzere neredeyse tüm PTT 1. Lig takımları Abdulkadir'i transfer etmek için yoğun çaba harcıyor.

[B]2015’E KADAR SİVAS’TA[/B]

2012 – 2013 sezonunda Bucaspor’dan Sivasspor’a gelen ve geldiği sezon 1 yıllığına Samsunspor’a kiralık olarak verilen Özgen, bir sonraki sezon ise Manisaspor’a kiralık verilen Abdulkadir Özgen’in Sivasspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

[B]CARLOS ABDULKADİR’İ KAMPA GÖTÜRECEK[/B]

Sivasspor Teknik Direktörü Roberto Carlos ise hazırlık kampına Abdulkadir'i götürecek oradaki performansına göre takımda kalıp kalmayacağı netlik kazanacağı öğrenildi.

Carlos, Abdulkadir’in performansını beğenirse Sivasspor formasını yeni sezonda kapması bekleniyor.

[B]ABBULKADİR’İN İSTATİSTİKLERİ[/B]

27 yaşındaki forvet oyuncu Abdulkadir Özgen 2013-2014 sezonunda Sivasspor’da oynadığı zamanda 4 maçta 1 gol attı. Kırmızı beyazlı formayı 4 maçta 62 dakika terletti.

Bir süre sonra PTT 1. Lig’de mücadele eden Manisaspor’a giden Özgen, çıktığı 18 maçta 12 gol atarak ligin gözde oyuncusu olmayı bildi. Abdulkadir Manisaspor’da 1378 dakika ter döktü.

Ahmet Ateş 18.06.2014 07:52

Cevap: Özgen'e Rekor Teklif

Değerli Arkadaşlar

Şu anki kadroda kendine yer bulamayan Abdulkadir'in daha üst seviyelerdeki bir Sivasspor kadrosunda yer bulması imkansız. Yedek olarak da yararlanılacak kapasiteye sahip değil. Teklifler var ise hemen değerlendirilmesinde yarar var...

58Taraftar 18.06.2014 07:59

zaten forvet eksikligimiz var faydalanmamiz gerek, ins. kampda basarili olur ve kendini kanitlar

DoomsDay58 18.06.2014 09:12

Geçtiğimiz sezon mumla aradık Ahmet ve Abdülkadir'i bu yüzden Carlos işini sıkı tutacaktır bu sefer. İnşallah Abdülkadir de kampta iyi performans gösterir ve gelecek sezon kendisini izleriz.

58 Amsterdam 58 18.06.2014 09:12

Ben Ahmet Aras'i daha cok begeniyorum. Ahmet'in fizigi daha guclu ve skore daha cok katki yapacak seviyede. Gecen sene Hollanda'da hazirlik maclarinda gordum Ahmet'in gollerini. Kafa golleri de saglam.

FirtinaK 18.06.2014 10:29

[QUOTE=58 Amsterdam 58;912508]Ben Ahmet Aras'i daha cok begeniyorum. Ahmet'in fizigi daha guclu ve skore daha cok katki yapacak seviyede. Gecen sene Hollanda'da hazirlik maclarinda gordum Ahmet'in gollerini. Kafa golleri de saglam.[/QUOTE]

Sevgili Yigido, Abdulkadirin Manisada attigi kafa gollerini gördün mü?

Pardon unuttum orasi ptt ligi diyeceksiniz. Ahmetin attigi gol hazirlik macinda. Aradaki farki görmüssünüzdür umarim. Abdulkadir Ahmetten iki gömlek daha üstün oynatildigi zaman. Bütün istatistikler bunu gösteriyor. Ama altini ciziyorum OYNATILDIGI zaman.

Benim düsüncem odur ki talibi varsa satilsin Abdulkadir. Hic olmazsa biraz para girsin kasaya. Zira Abdulkadir hazirlik maclarinda kendini gösterebilecek bir oyuncu tipi degil. Ne kadar cok oynatilirsa o kadar cok kendini gösteren oyuncu. Zira bunu Buca da Süperligde oynarken kanitladi.

Saygilar.

ezelşener 18.06.2014 11:26

[QUOTE=58 Amsterdam 58;912508]Ben Ahmet Aras'i daha cok begeniyorum. Ahmet'in fizigi daha guclu ve skore daha cok katki yapacak seviyede. Gecen sene Hollanda'da hazirlik maclarinda gordum Ahmet'in gollerini. Kafa golleri de saglam.[/QUOTE]

bende sana katılıyorum kardeş.bencede ahmet aras fizik olarak abdulkadirden daha iyi ve daha üstün.abdulkadir bence süper liğ oyuncusu değil.ancak ptt.1 liğde iş yapar.

tanju_58 18.06.2014 12:22

kadro derinliği açısından abdülkadir özgen ve ahmet aras yeni sezon kadrosunda tutulması gerektiğini düşünüyorum.
carlos'da brezilyadan gelirken yanında 1-2 yıldız adayı genç futbolcu bide kaleye Jefferson'u getirse iyi olur :)

58hayati 18.06.2014 14:16

bu adam kadroya giremiyoor arkadaşlar.şunu bir bilin lütfen sivassporun topcusu olamaz belli oldydu...

58 Amsterdam 58 18.06.2014 14:31

[QUOTE=FirtinaK;912515]Sevgili Yigido, Abdulkadirin Manisada attigi kafa gollerini gördün mü?

Pardon unuttum orasi ptt ligi diyeceksiniz. Ahmetin attigi gol hazirlik macinda. Aradaki farki görmüssünüzdür umarim. Abdulkadir Ahmetten iki gömlek daha üstün oynatildigi zaman. Bütün istatistikler bunu gösteriyor. Ama altini ciziyorum OYNATILDIGI zaman.

Benim düsüncem odur ki talibi varsa satilsin Abdulkadir. Hic olmazsa biraz para girsin kasaya. Zira Abdulkadir hazirlik maclarinda kendini gösterebilecek bir oyuncu tipi degil. Ne kadar cok oynatilirsa o kadar cok kendini gösteren oyuncu. Zira bunu Buca da Süperligde oynarken kanitladi.

Saygilar.[/QUOTE]

Firtina gardas hayir ptt ligi demem cunki ikiside ayni ligde oynuyor :)

Gecen sezon Ahmet 15 gol atmis ve Abdulkadir 12 atmis yani golcu olarak daha basarili. Fizigi kesin daha basarili

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:08.