SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   "Düştüysek kalkarız" (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39949)

serrrkan 20.05.2016 20:51

"Düştüysek kalkarız"

Değerli Yiğidolar,Erenler diyarı,Yiğitler diyarı Sivasımın kadirşinas yiğitleri; Sizleri Van ellerinden hürmetle hasretle selamlıyorum Allahın selamı üzerinize olsun.

Sultan Şehir,Cumhuriyet şehri Sivasımızın futbol takımı artık Ptt 1.ligde malesef. yapılan hatalardan ders alıp önümüze bakmamızın vaktidir. Yapılan hatalar herkesin malumu.o konulara hiç girmeyeceğim. Bir yıl. Sadece bir yıl ayrı kalacağız hakettiğimiz yerden. Olumlu ve olgun düşünelim YORULDUK! hemde çok YORULDUK. Yönetim taraftar şehir hepimiz çok YORULDUK. Hakem hatalarından hainliklerden ötelenmekten vs..vs...

Gardaş bi dinlenek la!
Durun bi soluklanak sonra devam ederik!

Hz.Muhammed (s.a.v.)efendimiz in hadisini ne tez unuttuk?!

"SİZİN HAYR GÖRDÜĞÜNÜZ BİR ÇOK İŞTE ŞER,ŞER GÖRDÜĞÜNÜZ BİR ÇOK İŞTE DE HAYR VARDIR "

Yapılanacağız!
Toparlanacağız!
Güçleneceğiz!

Ve Allah ın izniyle tekrar döneceğiz otağımıza!

Yapılacak çok işimiz var GARDAŞ!
Açılacak sıfır kilometre, nice tarihi zaferlere gebe 4 Eylül Arena var.
Bu stattan alınacak 25.000 passolig/kombine var.

Alınacak intikamlar var!

Aşılacak nice yollar var.
Vakit bir olma vakti!

KALDIR BAŞINI YİĞİDO! DÜŞTÜYSEK KALKARIZ!
(A. Güngör )

anilcan213 20.05.2016 21:11

Cevap: "Düştüysek kalkarız"

[B] Dunku mac sonu takim destegi, baska takimda olmaz. Dustuk sereflice. Bize de bu yakisirdi. Ak alnimiz dik basimizla super lige ara verdik. Bu sehri seviyoruz, Sivassporu seviyoruz. [/B]

34MUAMMER58 21.05.2016 07:57

[b]Evet düştükte,ptt ligini sivasspor süper lige çıktıktan beri takip etmiyorum,bi baktımda takımlara,sivassporun o grupta şampiyon olmaması için sebep yok,sivassporu zorlayacak 2 3 takım ancak var,eskişehir bu borçla ordada duramaz,mersinde öyle,aşşağıdan gelen Ümraniye ve manisada hemen ertesi sezon şampiyonluğa oynayacak değiller,bi samsun bide adana ds çıkamazsa bunlar zorlarsa zorlar,sivassporun kırıntıları bile bu ligde şampiyon olmaya yeter,3 4 tane zımba gibi zenci almak şart ,hocada önemli,ben çok beklemeden ilk sezondan çıkacağımızı ümit ediyorum ,beni sadece paso lig korkutuyor,sivasspor şampiyon olurken çok büyük bir özlem vardı,seyirci kitlesi vardı,sivas 4 eylül ful doluyordu,istanbulda alisamiyen full doluyordu,inönü full doluyordu,r.saracoğlunun enaz yarısı doluyordu,olimpiyatı 35 bin kişiyle dolduruyorduk,şimdi okadar heyecanlı seyircimiz yok,bunu başarabilirsek,destek olursak playofa filan kalmadan şampiyon oluruz [/b]

yıldız58im 21.05.2016 16:49

Bence turkiye insanı bizi ordada rahat bırakmaz herkez bizi yok etmeye calısıyor yine kume dusururler bizi adımız şikeye karıstı sikeciler ligde hepsinin cezasini biz cekiyoruz lobimiz yokki

migroArmis 22.05.2016 02:12

Şu kadarını söyleyebilirim ...1 lig sanıldığı kadar kolay bir lig değil...Ama Sivasspor 1 ligin takımı olmadığı için rahatlıkla şampiyon olacak tek favori takımdır...Yanlız transferlerde düştük diye hatalar yapılmaz ise tabi...

TS58 22.05.2016 12:42

Arkadaşlar PTT. 1. ligde biz Şampiyon olur,hemen Süper Lige döneriz diye havaya girersek,kesin yanılır, alt lige döneriz. Çok akıllı davranıp, PTT. 1. Lige sağlam basıp, seneye Şampiyon olacak ekibi kurmalıyız. Yoksa tepetaklak aşağılara ineriz.

sebasteia 23.05.2016 09:14

öncelikle düştüğümüzü kabullenelim. sonra burnumuz havada olmasın. daha sonra ekibimizi gecikmeden kuralım. daha sonra şehir olarak kulübe maddi desteğimizi artıralım.

daha sonra? Allah'ın izni ile şampiyonluğa oynayalım. ibb, konya, kayseri vb hepsi düştü ve geri çıktı. biz de başaracağız inşallah. moral bozmak yok yiğitler!

tufandarıcı58 23.05.2016 10:17

EvvelAllah gardaşım dediğin gibi birlik olma zamanı biz düştüğümüz yerden kalkmasını da biliriz. Yeter ki enseyi karartmayalım.....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:39.