SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 3-1 Karabükspor -ikinci devre- (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=37337)

SivasSpor.Com 24.12.2013 06:30

Sivasspor 3-1 Karabükspor -ikinci devre-

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=42999&token=13186[/IMG]

Sivasspor - Kardemir Karabükspor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih:[/B] 29 Aralık Pazar

[B]Stad:[/B] Sivas 4 Eylül

[B]Saat:[/B] 13:30

[B]Maçın Hakemi:[/B] Mete Kalkavan

[B]Yiğidolar, Karabük'ü ağırlıyor.[/B]

[B]Muhtemel 11'ler[/B]

[B]Sivasspor:[/B] Korcan, Cicinho, Da Costa, Navratil, Ziya, Burhan, Adem, Kadir, Aydın, Aatif, Utaka

[B]Kardemir Karabükspor:[/B] Waterman, Uğur, Yiğit, Mabiala, İshak, Beykan, Furkan, Hamroun, A.İlhan, İ.Parlak, Akpala.

muspol58 24.12.2013 07:12

Cevap: Sivasspor - Karabükspor

devre arasına moralli girmemiz içinyenmeliyiz 1-0 olsun bizim olsun

ofozturk 24.12.2013 07:45

rahat alırız diye düşünüyorum. inş öyle de olur. bir aksilik olmazsa 10 kişilk kadromuzla orada olacagız.

bulutbey27 24.12.2013 08:01

2-1 olur diyorum

34MUAMMER58 24.12.2013 08:51

[b]öncelikle şunu belirtmek istiyorum,sivasspor kendi futbolunu oynadığı zaman karşısında hangi takım olursa olsun yenebilir,karabükte iyi takım ,son haftalarda kolay kolay yenilmiyor,saha karlı buzlu olsa bile bize avantaj sağlamaz onlara yarar,hocalarını sevmesemde kendi futbol anlayışını takıma kabul ettirmiş sivassporu iyi analiz etmiştir,takımı çok hızlı hücuma çıkıyor,tam bir kontratak takımı,bizim forvetimiz yok,onlarda hızlı 2 siyahi varki ,özellikle cicinyonun mevkisini boş bırakmaması gerekiyor yoksa otobana döner ,rakip fb bjk gs ts olsa bu kadar çekinmezdim,en çekindiğim maçlardan biri ,umarım ligin ilk yarının son maçında seyirci desteğiyle kazanırız ,akhisar maçını ancak böyle affettirirler [/b]

Ferhat06 24.12.2013 08:57

Karabük tam istim üstünde,çok iyi top oynuyor.Zor maç alacak ama bizim defanstaki golcülere gene iş düşecek.Karabük Sivasta bize pek diş geçiremiyor nedense.Taraftara çok iş düşüyor bu maçda biraz destek olması lazım.Ara transferde eksikleri tamamlar yolumuza devam ederiz.

58YIGIDO58 24.12.2013 09:08

Valla dunku futboldan sonra ben bu maci uzulerek karabük alir diyorum.
Cicinho haric futbolcularin hepsinde dusus var.
Acil carlos birsey yapmali bizler bu kotu futbolu hak etmiyoruz

ıssızgemi 24.12.2013 09:10

ne diyebilirimki..takımın günü gününü tutmuyor..istikrar yok ki bu maçı alacağız diyeyim bağıra bağıra..! bir puan alırsak öpüp başımıza koyalım..!

savaş2 24.12.2013 09:40

***carlos kafayla giderse karabükte fark yeriz. -cicinho bir forvet gibi ileri cıkıp geri dönmüyorsa veya yerini başka arkadaşı doldurmuyorsa
-aydın 4 kişinin arasına calımla gecmek isterse
-kadir üstüne gelen rakibine tekvando yaparsa
-şeşo ya golcu diye güveniyorsa
-hem mucadele hem gol atabilen hakan ve cihanı kenarda son dak. kadar beklitirse
-3 oyuncu dğişikliğini son 3 dak. bırakırsa
-bide rakib oyuncuları mac sonrası gülerek tebrik etmesi yokmu,tam bir acemi birliği

35gürün58 24.12.2013 10:03

Bu futbolla Fenerbahçeye feleğini şaşırtan Karabük fark yapıp 3 puanla döner.
Çalım hastalığından kurtulamayan bazı oyuncuların sonunda topu rakibe vermeleri ve sürekli pas hataları takımın sonunu hazırlıyor , gol atmasına rağmen Burhan'ın hatalı ve isabetsiz şutları, Kadir'in faulleri, Adem'in atak halindeyken geri dönüşleri, Aydın'ın kalabalık grubun içine dalması ve topu sık sık kaybetmesi, Mehdinin isabetsiz pasları ve şutları , forvette etkili bir adamın olmaması beni bu maç için karamsarlığa sürüklüyor,

En azından Murat Erdoğan ın aksine Mecnun başkanda bunları görüyordur . Buna göre forvete ve orta sahaya sprinti yüksek iyi futbolcular alınırsa devre arasında 2. yarı için umudumuz büyük olur, aksi halde ortalarda dolaşırız.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:36.