SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Carlostan olay sözler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39177)

SAKARYA750 15.06.2015 00:50

Carlostan olay sözler

Futbol dünyasının iki büyük kulübü Real Madrid ve Liverpool’un efsane futbolcuları sosyal dayanışma maçında karşı karşıya geldi. Santiago Bernabeu Stadı’nda 70 bin kişinin izlediği ve gelirinin çocuk yardım kuruluşlarına bağışlanacağı açıklanan müsabakayı Real Madrid 4-2 kazandı.

İspanyol kulübünün gollerinden ikisini penaltıdan Roberto Carlos kaydederken, diğer goller Amavisca ve Ivan Perez’den geldi. Liverpool’da ise Harry Kewell ve Michael Owen, gollere imza atan isimler oldu.
ILAN

Real Madrid’de Zinedine Zidane, Emilio Butragueno, Seedorf, Morientes, Makelele, Christian Karembeu; Liverpool’da da Michael Owen, Steve McManaman, Jason McAteer, Harry Kewell ve Robbie Fowler gibi eski ünlü futbolcular forma giyerken, kariyerlerinde her iki kulüpte de forma giyen Owen, Dudek, Morientes, McManaman gibi futbolcular maçın iki devresinde farklı takımlarda oynadı.

Bu arada maçta penaltıdan iki gol atan Roberto Carlos, karşılaşmanın ardından gazetecilere yaptığı kısa açıklamada, "Futbol her zaman benim hayatım oldu. Ben futbol ile eğleniyorum, özellikle de Bernabeu’da oynayınca. Buraya dönmek mükemmel bir şey. 11 yıl bu takımda oynadım ve Bernabeu’yu evim gibi hissediyorum" dedi.

Roberto Carlos, "Gelecekte bir gün Real Madrid’in teknik direktörü olmayı düşünüyor musun?" şeklindeki soru üzerine, "Benim daha çok tecrübe kazanmam lazım. O yüzden şu ana kadar [COLOR="black"]Türkiye gibi daha alt kategorideki liglerde[/COLOR] çalıştım. Şu anda da boştayım. Katar’a gideceğim henüz doğru değil. Hiçbir kulübe imza atmadım" ifadelerini kullandı

58YIGIDO58 15.06.2015 00:54

Cevap: Carlostan olay sözler

Ben olay söze rastlamadim.
Türkiye ligi hakkindaki görüsüne katiliyorum Roberto Carlosun.
Turkiyede futbol yok ve dogru durust takimda yok.

sıvaslıgenç 15.06.2015 02:30

Olay söz nerede ?
Türkiye ligi 4 4 lükte adam inkar mı etti Avrupanın en dandik ligi bizim lig bir tek tribünlerimiz iyiydi el birliği ile sağolsunlar onuda aldılar.

ZiDaNe58 15.06.2015 04:04

Türkiye gibi alt liglerde çalıştım demis e katarin sanki ckmu üst düzey bi ligi var oraya gidenler genelde para için gidiyor

sevdamcihad 15.06.2015 09:18

Carlos bence haklı değil mükemmel bir ligimiz harika bir federasyonumuz ve şahane hakemlerimiz var:rolleyes::D:D:D:D

çorluluyiğido 15.06.2015 09:25

Olay soz göremedim.sonuçta adama realde t.d. olmak ister misin demiş.türkiyenin de ispanyaya göre alt lig olduğunu kabul edebiliriz.

Sivasli010 15.06.2015 09:53

Ispanya, ingiltere, almanya, fransa, italya tek ust duzey, gerisi bos. Dogruya dogru

DoomsDay58 15.06.2015 11:40

Doğru söylemiş, maalesef süper lig yarı-arap ligidir. Futbolculara ödenen paralara bakıldığında çok net görebiliriz bunu veya kariyer için kaç oyuncunun geldiğine bakarak. Süper ligin arap liglerine göre tek büyük farkı Avrupa müsabakalarına takım gönderebilmesidir. Onun dışında onlardan pek de farklı olduğu söylenemez..

beko35 15.06.2015 11:42

Adam aslında biraz da tffnin ne kadar adaletsiz ve beceriksiz olduğuna dair gönderme yapmış

58 Amsterdam 58 15.06.2015 14:44

Dogru demis cunku ben yillardir aynisini soyluyorum. Taktik olarak cok zayif kaliyoruz.
Ornek olarak bizim defans: 4 tane defans oyuncumuz var ve rakibin 2 tane forvet oyuncusu var ama rakibin orta saha'dan gelen 1 oyuncuya hic kimse bakmiyor ve o bir kisi elini kolunu sallaya sallaya gelip bize gol atiyor ve nice boyle ornekler sayabilirim ama uzun lafin kisasi cok zayif bir ligimiz var.
Turkiye bir kac takim dogru duzgun futbol oynamiy basariyor ve bu sene Bursaspor zaman zaman guzel top oynadi ve zevk verdi ama ne hikmetse bize geldiler 4-1 yendik cok sukur.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:12.