SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

blueways 29.06.2005 16:05

açıkcası kimseyi tanımıyorumki anlatayım

mesocan 29.06.2005 16:08

Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

[i]O var ya o.. İnsanlara kendini şirin gösteren bi zalımdır... Benim gözümde Hitler'den farksız bir faşist diktatördür... Öğlen saat 11.30 da etli ekmek muhabbeti yapabilecek kadar acımasız bi insandır...

İnsandır derken bile elim varmıyo.... Gardaşı olmadan etliekmekleri yiyip ayranları höpürdeten "Erol Taş" misali Kötü Kahraman... Ahirete kalmadan bu dünyada soracam hesabımı senden... Hani eskiler derler ya ".......... düşmesin" diye... Ya düşseydi :lol:

Peki hiç mi iyi huyu yok bu adamın?
Yaptırdığı bayrak.. Sivas sevdası... Forumda yazılarını okurken her daim suratımıza kazandırdığı gülümseme... Haşin bakışları...
Sen bizim bitanemizsin....... :)

[/i]

işte gagko58'i böyle anlatabilirsin....

dilaraa 01.07.2005 03:43

hımmmm....... :roll:

tanımıyorumkii :roll:

KEREM_58_34 01.07.2005 08:49

DİLARAA BEN SENİ TANIYORUM GALİBA AMA TANIMASANDA FARKETMEZ SİVASLISIN O YETER ÇÜNKÜ SİVASLILAR HER ZAMAN EN İYİDİR.

HakkıTİMUÇİN 01.07.2005 09:21

[quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

[i]O var ya o.. İnsanlara kendini şirin gösteren bi zalımdır... Benim gözümde Hitler'den farksız bir faşist diktatördür... Öğlen saat 11.30 da etli ekmek muhabbeti yapabilecek kadar acımasız bi insandır...

İnsandır derken bile elim varmıyo.... Gardaşı olmadan etliekmekleri yiyip ayranları höpürdeten "Erol Taş" misali Kötü Kahraman... Ahirete kalmadan bu dünyada soracam hesabımı senden... Hani eskiler derler ya ".......... düşmesin" diye... Ya düşseydi :lol:

[color=darkred][b]Peki hiç mi iyi huyu yok bu adamın[/color][/b]?[/quote]

[b]OLMAZMI MESOS.. CANOS..DORİTOS..ÇİTOZ..
BİRKAÇ İYİ HUYUM VAR TABİKİ....

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b]

CEMILAKTURK 01.07.2005 11:24

Burnumuzda tüten,köklerimizin memleketi SİVAS sürekli yurt içi ve dişı
göç verdi,her birimiz yaşam mücadelesinde bir yerlere savrulduk,memleket,hemşehri özlemleri,hasret giderme duygularımız içimizde depreşti durdu.Bulunduğumuz yerlerde SİVASSPOR'umuzun başarılıları ile sevindik,başarısızlıklarında üzüldük ama çevremizde hemşehri yokluğundan bu duyguları paylaşamadık,hep içimizde kaldı.
Sonra ne oldu biliyormusunuz? aslan gibi bir hemşehrimiz çıktı RÜŞTÜ ELMAS.Yıların ihtiyacına cevap vererek,fedakarca çalışarak,gecesini gündüze katarak bu güzel siteyi arkadaşları ile birlikte oluşturdu.Bizleri
SİVASSPOR sevgisi altında buluşturdu.Sitemizin daha iyi ve güzele gitmesi içinde hala çalışmalarına ,ilk günkü heyecanla devam etmekte.Tüm hemşehrilerim adına kendine teşekkürü bir borç bilirim.
İnce,kibar,zarif ,aktif,yüreği SİVAS,insan,hemşehri sevgisi ile dolu bu güzel insana en iyi dileklerimle selamlar sevgiler.

zafercc 01.07.2005 11:30

[quote=gakgo58][quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b][/quote]

abi kısmetse bi gün senle etli ekmek yiyelim mesoyuda alalım bende cok yerim, bakalım kimdaha cok yicek (büyük ödülde sınırsız etli ekmek olsun)

HakkıTİMUÇİN 01.07.2005 11:35

[quote=zafercc][quote=gakgo58][quote=mesocan]Sen gagko58 abimi anlatacaksın narin... yardımcı olayım istersen...

MESELA..ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİM...YAZIN HER DAİM KLİMA GİBİYİMDİR (BUZ GİBİN ESPRİKLERİMLE)...İKİ PORSİYON ETLİEKMEĞE BANAMISIN DEMEM....İYİ DANS EDERİM...İYİ ISRAR EDERİM...HA UNUTMADAN BELKİ GÖZDEN KAÇMIŞTIR...ÇOK İYİ ETLİEKMEK YERİMMMMMMM... :lol: :lol: 8O 8O 8O :lol: :lol: [/b][/quote]

abi kısmetse bi gün senle etli ekmek yiyelim mesoyuda alalım bende cok yerim, bakalım kimdaha cok yicek (büyük ödülde sınırsız etli ekmek olsun)[/quote]

[b]zafercim emrin olur...İzmite bekliyorum..sınırsız etliekmek[/b]

zafercc 01.07.2005 12:21

o bir yenice obir rapboy o bu sitenin neşe pınarı=rapboym cihadm seni sevmeyen ölsün

galadriel hatun, orman diyarının prensesi, mesocanın minig guşu (şuan sivasta geziyor bisi yalnız bıraktı) Mesleği öğrencilik lakin çok çalışkan olduğu için okuldan cok pc başında...

(gakgo abi askere giderken inşallah her yerde 4 saat ihtiyac molası vercem goruşmek usre :lol: gel şubat gel)

serhankaburcuk 08.07.2005 14:36

[quote=LütfiÜnal]SERHAN GARDASIMIN ICINDEKI GÜZELLIKLER YÜZÜNE YANSIMIS.ALLAH NAZARDAN GORUSUN YIGIDIMI.MASALLAH TAM SIVASLI BIR BABAYIGIT.O KADAR IYI BIR TRIBÜN REISIKI TARAFTARI RAKIBI VE FUTBOLCULARI ANINDA OKUYUP CÖZEREK NASIL TEZAHÜRATI NE ZAMAN YAPILACAGINI ANALIZ EDEREK HEM TRIBÜNLERI HEM TAKIMI ATESLIYOR.90 DAKIKA HIC DURMADAN DESTEK VERIYOR.MAC ESNASINDA SERHAN GARDASIMIN O HARARETLI HAREKETLERINE BAKMAKTAN MACI IZLEYEMEDIM.ZATEN BIR DEFA GÖZÜNÜZ TAKILDIMI KENDINIZI MACA KONSANTRE EDEMIYORSUNUZ.
INSALLAH BIR DAHAKI GÖRÜSMEMIZDE BU GÜZEL INSANLA DAHA FAZLA
SOHBET IMKANI BULURUM.(LAF ARAMIZDA COKTA YAKISIKLI BENI 25 YIL ÖNCESINE GÖTÜRDÜ :lol: :lol: )
SERHANIN SIVASSPOR ASKIYLA DOLU OLAN YÜREGINDEN ÖPÜYORUM.[/quote]

[size=2][b][i]Başkanım bu güzel yazınız beni çok duygulandırdı ...Çok teşekkür ediyorum...Gerçekten bende aynı duyguları sizler için besliyorum...En kısa zamanda Sizi ve diğer dostları Sivasta görmek istiyoruz...

................SAYGILARIMLA............[/i][/b][/size]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:50.