SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Enyeama Transferi Çok zor !! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=29476)

oguzhan_1616 17.06.2010 11:58

Enyeama Transferi Çok zor !!

Enyeama için takipteymişiz ama işimiz çok zor ... [Eğer Gerçekse Takipte oldugumuz ]

ARSENAL -GALATASARAY ve WEST HAM UNT. BU OYUNCUYLA İLGİLENİYORMUŞ...

Aslan Enyeama'nın peşinde
Galatasaray'ın Hapoel Tel Aviv forması giyen kaleciye kancayı taktığı iddia edildi.

İngiliz basınında yer alan habere göre Galatasaray, Nijerya Milli Takımı'nın kalecisi Vincent Enyeama ile ilgileniyor.

Sport.co.uk adlı internet sitesinde yer alan habere göre, oyuncunun menajeri Andreas Muller, Galatasaray'ın Arsenal ve West Ham United'ın da ilgilendiği kaleci için diğer takımlara göre bir adım önde olduğunu belirtti.

Nijerya'nın Arjantin ile oynadığı maçlarda yaptığı kurtarışlarla göz dolduran eldivenin menajeri, yaptığı açıklamada "Galatasaray ile görüşmelerimiz sürüyor. Ama Enyeama için 8 teklif birden var. En son kararı tabi ki o verecek" dedi.

27 yaşındaki Enyeama, İsrail kulübü Hapoel Tel Aviv'de forma giyiyor.

[url]http://haber.gazetevatan.com/aslan-enyeamanin-pesinde/311720/5/Spor[/url]

57 Mehmet 17.06.2010 12:20

Cevap: Enyeama Transferi Çok zor !!

bu Enyeama sayesinde yakinda kalecimiz Akinida kaybedecegiz,yani bir macta iyi kurtaris yapti diye kaleciyi dünyanin bir numarali kalecisi yaptik.madem okadar yetenekli bir kaleci israel liginden baska bir ligde oynayacak takim bulamamismi.konustugumuz adam 18 yasinda degil 27yasinda bunun yetenegi 27yasindan sonrami fark edilmis.bize kaleci lazim degil lazimse eger yerli kalecilere sans verilsin.zaten gecen sezon yabancilara yedirdigimiz paralara yazik oldu busenede öyle olmasin

GokhanTurna 17.06.2010 12:28

Enyeama'nın bize gelmesi zaten çok zor. Performansı çok iyi avrupa kulüpleri kaparlar. Zaten kendi kulübüde çok para ister artık.

Tsabalala'ya gelince onada Buca resmen talip oldu ama alamaz. Çünkü Alman kulüpleri teklif yapmışlar.

Kale için Senecky,Martinez ve Khune üçlüsünden biri olursa memnun olurum. Defans için yabancı defans oyuncusunun yanında bide iyi bi Türk oyuncu alınması lazım

EfSaNe SiVaSıM 17.06.2010 12:31

bence gelmez yine en iyisi SENECKY onunda refleksleri süper bence alınmalı

oguzhan_1616 17.06.2010 13:00

Cevap: Enyeama Transferi Çok zor !! ("-")

[QUOTE=EfSaNe SiVaSıM;636610]bence gelmez yine en iyisi SENECKY onunda refleksleri süper bence alınmalı[/QUOTE]

Gelmez diye bir şey yok .Parayı en çok Sivasspor Kulübü versin görün bakın nasıl da geliyor :)

Siz gelmez dedikçe resmen kendi takımınızı küçük düşürüyorsunuz ;)

babapiton 17.06.2010 13:08

[QUOTE=oguzhan_1616;636618]Gelmez diye bir şey yok .Parayı en çok Sivasspor Kulübü versin görün bakın nasıl da geliyor :)

Siz gelmez dedikçe resmen kendi takımınızı küçük düşürüyorsunuz ;)[/QUOTE]

Ne zaman çok para verdikki bu adamı alalım.eger yüksek bedelle bir transfer yapsaydık bu senenin başında yapardık 2.olan bir takıma herkes gelirdi biraz para versek biz ne yaptık 100 bin dolar fazla diye omotoyossiyi almadık 30 trilyon bütçemizi nereye harçadık mbembayamı agbetuyamı... o paralar nereye gitti bilen yok ,şimdiye kadar en yüksek bonservisli transferimiz 1 trilyonla Sergio Oliviera onunda ne kadar yararı oldu tartışılır
[B]BU TRANSFER GERÇEKLEŞMEZZZZZZ[/B]

üçyıldız58 17.06.2010 13:14

sivassporun bu futbolcuyla ilgilendiğini düşünmek bile saçma bencee
ya hala anlamadızmı bize 30 yaş üstü bonservisi elinde futbolcu lazım

cılgınsivas58 17.06.2010 13:19

keşke gelse süper olur enyeama gelmezse seneceky yada martinez gelsin defansada mutlaka ve mutlaka yabancı olması lazım

oguzhan_1616 17.06.2010 13:27

[QUOTE=babapiton;636619]Ne zaman çok para verdikki bu adamı alalım.eger yüksek bedelle bir transfer yapsaydık bu senenin başında yapardık 2.olan bir takıma herkes gelirdi biraz para versek biz ne yaptık 100 bin dolar fazla diye omotoyossiyi almadık 30 trilyon bütçemizi nereye harçadık mbembayamı agbetuyamı... o paralar nereye gitti bilen yok ,şimdiye kadar en yüksek bonservisli transferimiz 1 trilyonla Sergio Oliviera onunda ne kadar yararı oldu tartışılır
[B]BU TRANSFER GERÇEKLEŞMEZZZZZZ[/B][/QUOTE]

Ben Çok para verdi demedim .. Ama parayı veren alır demek istedim ..

maiuslee 17.06.2010 13:33

[FONT="Verdana"][/FONT]BENCE AKIN ÇOK ÇOK İYİ BİR KALECİ.BU SENE 11 DE SÜREKLİ O OYNAMALI.ENYEAMA BİZE ELMEZ ZATEN.GELME İHTİMALİ OLSA BİLE YÖNETİM HEM BECEREMEZ HEM PARA VERMEZ... BİZ DÜNYA KUPASINDAN 2 OYUNCU ALACAKMIŞIZ YA BEN ONADA İNANMIYORUM KESINLIKLE... BANKA ASYADAN 1 KALECİ 1 DE DEFANS ALIRLAR TAMAM.... BAKINDA GÖRÜN !!!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:38.