SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Dikkat BILET ICIN ACIKLAMA !! ! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=26485)

aykut-akay 24.07.2009 17:28

Dikkat BILET ICIN ACIKLAMA !! !

[B]BU GÜN IS ICABI BELCIKA DA IDIM VE ORDA IKEN Anderlecht STADIAN GITTIM VE BIRE BIR AGIZDAN BILGI ALDIM BILET SATMADILAR BILETLER YARIN :PAZAR VE PAZARTESI COK RICE ETDIMSEDE SALI GÜNÜ ACIK DEGIL SATAD MÜDÜRÜNEDE RICADA BULUNDUM AMA MALESEF POLISIN KESIN KARARI BILET SATILMIYOR BILET FIYATLARI TÜRK SEYIRCILER ICIN [COLOR="black"][I][U]10-15 €[/U][/I] [/COLOR] ARASI TAM AGIZDAN STAD MÜDÜRÜNDEN ALISMIS BILGIDIR [/B]

Aygili 24.07.2009 17:46

Cevap: ! ! dikkat BILET ICIN ACIKLAMA !! !

merhaba,

biz sali günü stad a gidip ordan bilet almayi düsünüyoruz. Bilet bulunurmu aceba? yaklasik 500km uzaktayiz anderlecht ten. gördügüm kadar internetten satis yapilmiyor. anderlecht yakininda olan hemserilerim, ne diyorsunuz bu duruma.

selamlar

aykut-akay 24.07.2009 17:48

[B]SATISLAR CUMARTESI PAZAR VE PAZARTESI SABAH 9 AKSAM 17:30 ARASI[/B]

subasi29 24.07.2009 18:06

[B]hayirlisi bir gidelimde bilette aliriz jilette :rolleyes:[/B]

kangalli58yasin 24.07.2009 18:21

Bilgiler icin cok cok sagol !!
Insallah biletler hemen tükenmez cünkü bende anca pazar yada pazartesi bilet Alabilecegim - 30 € olarak biliyordum - ama daha uzusmus -fena degil ama onun yerine yerler iyi olmaz galiba :S
sadece ögle acik oldugunu biliyordum ama bu bilgide galiba yanlismis buna bakildigina göre

aykut-akay 24.07.2009 19:03

[B]ve belcikadaki arkadaslar diger ülkelerden gelecek arkadaslara yardimci olsunlar lütfen bilet konusunda[/B]

GurbetciYigidom 24.07.2009 19:06

[QUOTE=aykut-akay;538529][B]SATISLAR CUMARTESI PAZAR VE PAZARTESI SABAH 9 AKSAM 17:30 ARASI[/B][/QUOTE]

tamam kardes 25.-27. arasi satiliyor bunu zaten internette de anderlecht kulübü duyurmustu. Bizim ricamiz oranin yakinlarinda oturanlar uzaktan gelenler icin biletleri temin etmeleri.stadin yakinda oturanlar hemserilerimize sesleniyoruz kimse korkmasin biletler ellerinde patlamaz almanya dan gelecekler sadece yeter.bizim onlardan ricamiz alabilecekleri kadar bilet almalari.mac günü geldigimizde stadin disindakalmak istemiyoruz.

aykut-akay 24.07.2009 19:20

Cevap: Dikkat BILET ICIN ACIKLAMA !! !

[B]belcikali hemserilerimizden ses yok malesef ?????[/B]

aykut-akay 24.07.2009 22:12

[B]evet arkadaslar halen bir ses yolkmu belcikadaki arkadaslarda ????[/B]

Ensar 24.07.2009 23:30

Arkadaslar ben 550 km den gidecegim oraya yani Almanyadan Braunschweigdan kesin olarak bilet bulabilirmiyiz yoksa orda rezillik cikmasin burdan maca git bilet bulama ? bu maci kesinlikle bir taraftar olarak orda yerimizi alip bu maci seyredecegiz ümut ediyorumki büyük taraftar toplulugumuz orda olacak takimimizi yalniz birakmayacagiz bundan sivasdaki hemserilerimiz emin olsun bu mac bizim macimiz olacak Belcika görsün sivassporu ve taraftarini takim nerde biz ordayiz bu maci alacagiz baska caresi yok

WEZ Format +2. Şuan Saat: 08:22.