SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Çare Asker Bülent... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39673)

adres58 24.01.2016 14:01

Çare Asker Bülent...

[IMG]http://i.hizliresim.com/0mWLMW.jpg[/IMG]

Motivasyok : YOK
Oyun okuma : YOK
Disiplin : YOK

Tek çaremiz Asker Bülent'de....

Büyük başkan Askerimizi istiyoruz....

#ÇareBülentUYGUN Hastag'i ile sosya medya da sesimizi duyuralım haydi Yigidolar Başka Sivasspor YOK !!!

beko35 24.01.2016 14:11

Cevap: Çare Asker Bülent...

Aynen Aynen Aynen başka yolu yok Dü-şü-yo-Ruz

çorluluyiğido 24.01.2016 14:11

#ÇAREBÜLENTBAŞGAN
#YUVANADÖNASKER

beko35 24.01.2016 14:12

Haydi herkes hashtag yapsın twitterde sesimizi duyuralım

engin2609 24.01.2016 14:12

[B]gelde kurtar biziii bülent başgann[/B]

izecson_ea 24.01.2016 14:14

Bülent gelirse sezon sonu gelir benim istediğim tek adam mesut bakkaldır o bizi ligde tutar ancak... Şu bi gerçek bu transferleri sergen zamanında olsaydı şu an ekstra 10 puanımız olurdu rahat

anilcan213 24.01.2016 14:16

[B] Çoluk çocuğa takım emanet ediliyor. Beykan denen sokak serserisi bu takımda as oynuyor.

[U]Silleleyeceksin onu maç sonrası, sarı kart gördüğü pozisyonu ona izlettirip defalarca kez takımdan özür diletecek takımdan göndereceksin.
[/U]
Bu maç sonuyla düştüğümüz kesinleşti gibi. Orduspor gibi olmamak için gereken önlemlerin alınması lazım. Belki hayırlısı budur, Ptt birinci lig'te iyi bir hava yakalanırsa daha zevkli olabilir. [/B]

Phöenix58 24.01.2016 14:18

Ben şahsen Bülent Uygun değil de, Ertuğrul Sağlam'ın gelmesini isterim!!!

furky.b 24.01.2016 14:19

Ya gelsin kimler geliyorsa gelsinde, Okandan kurtulalim yeter be! Geldiginde hata oldugunu zaten soylemistim bu adamin ne basarasi ne tecrubesi varda takimin basina getirdiniz [U][B]ey[/B] [B]YÖNETIM[/B]????!!!![/U]

çorluluyiğido 24.01.2016 14:28

olumlu bakarsak ilk 10 daki anadolu klüpleri hep yakın zamanda ptt 1.ligden ıkan takımlar.bunlar daha başarlıl olmuş.hatta bu sezon çıkan osmanlı antalya kayseri bile örnek.belki iyi bir ortam oluşur ve dönüşümüz güzel olur.kökten bir takım kurmuşcasına.pttye düşmek bizim için hayırlı olabilir.ama orduspor,kocaelispor,bucaspor örnekleri de var.

sivaslihakan 24.01.2016 14:33

Bizi su tek fayda getirecek hoca Yilmaz vural olur tek care Yilmaz vural

burhann58 24.01.2016 14:34

[B][COLOR="Red"]Editörün notudur:

Yorumlarınızı lütfen küçük harflerle yazınız.[/COLOR][/B]

sivaslihakan 24.01.2016 14:35

Bu durumdan kurtulmanin en tecrübeli ismi Yilmaz hocadir baska yolu yok

karamik 24.01.2016 14:35

Okan buruk maç sonu oyuncularımızı eleştirdi işte bir takım için en tehlikeli an hocanın futbolcuları hedef göstermesidir böyle olunca takım daha tırık tutmaz bulent uygun, Fatih terim tarzında hocalar futbolcusuna hep sahip çıkar mağlubiyeti sorumlu benim der.iş işten geçmeden Mecnun Başkan sen o Ada'mı bir telefonda bir saate getirirsin sivasa haydi kırma bizi düşeceksek bile bizi çıkaran emektar Bülent Başkan ile olsun bu iş ben inanıyorum onun hırsı bizi ligte tutacak

sivaslihakan 24.01.2016 14:36

Yılmaz Vural........

Kamil Grosicki 24.01.2016 14:38

Bu saatten sonra değil Bülent Uygun Mourinho gelse kurtaramaz bu takımı her zaman her konuda olumlu yaklaştım bi bildikleri vardır dedim transferdede ama yokmuş oumari ile hasan kabze ile ibrahim akın ile yekta ile olmaz bu işler ümit kurt'un yerine gelen oumari 2. lig topçusu bile değil biraz hızlı sadece ümitin affedilmesi gerekiyor

sivaslihakan 24.01.2016 14:41

[B]Okan hoca vakit gecmeden istifa etmeli bugün etmezse 3 hafta sonra eder
[/B]
Ama bizim icin is isten gecmis olur

[B]O yüzden hemen bugün etmeli yönetim duy sesimizi bizim görfügümüzü siz göremiyormudunuz[/B]

yigido yakup 24.01.2016 14:42

[B]Normalde dere gecerken at degisilmez ama bizim at suya girmeden kaciyor son 2 mactir lokum gibi yumusak takim olduk bu takimi herkes yener yenmeyenide doverler
[/B]
Yaa kuzu kuzu dusecegiz yada bi reaksiyon gosterip bazi maliyetlere girip bir dirilise yelken acacagiz.

[B]Ne karar alinirsa alinsin transfer donemi bitmeden yapmaliyiz.[/B]

onur0634 24.01.2016 14:52

Takım düşer diye kaderine terkederseniz yanlış yaparsınız.Başkanın fedakarlık yapıp Rıza hocaya ve ya Bülent Uyguna teklif götürmesi gerekiyor.Transfer dönemi bitmeden mutlaka kaliteli bir forvet birde sol bek alırsak biten hiçbişey yok daha çok maç var yeterki umudumuzu kaybetmeyelim sağlıklı düşünüp mantıklı haraket edelim.En yakın rakibimiz gençlerbirliği ve 19 puanı var bizimse 14 aradaki 5 puanlık fark hiçbişey değil birde gençlerbirliği ile içeride oynuyoruz antalya çok kötü mutlaka bi kaç takım daha düşüş yaşayacaktır sözün özü bu köprünün altından daha çok sular akar arkadaşlar...

B.DUMANLI 24.01.2016 14:56

Okan Buruk,Sergen Yalcin,M.Özdilek ve H.Hamzaoglu bunlardan hoca olmaz bu saatden sonra gelecek kisi bu takima ne verebilir.

[B][U]Cavcav yoluna devam ediyor iki haftada 6 puanla. Ne Cavcav mis bu???????
[/U][/B]
At binenin ,kilic kusananin diye bosuna dememisler.

58sinan58 24.01.2016 15:01

Valla asker mi gelir uzman mi gelir general mi gelir bilmem ama biran once seferberlik ilan edilmeli yoksa savasi kaybedecegiz durum onu gosteriyor

badof58 24.01.2016 15:09

[QUOTE=58sinan58;965613]Valla asker mi gelir uzman mi gelir general mi gelir bilmem ama biran once seferberlik ilan edilmeli yoksa savasi kaybedecegiz durum onu gosteriyor[/QUOTE]

Kesinlikle öyle ..

silverli 24.01.2016 15:14

Okan hoca yapamadı bu ısı çok net.
Bülent hocaya takımı verıp artık çok altın vuruşu yapmalıyız
Sen rakıbıne yenılıyorsun kendı evınde ve David Texeira ılık deplasman galıbıyetını alıyor

Berkan kız ya resmen, Allah askına hani macı kurtarmış hangı macı döndermıs. Adana'dan gelme ıkıncı lıg oyuncusu. 18'e bile almam. bana maç cevırecek Adam lazım hem 11 de hem 18 de.

Şu eldekı curuklerı de bıran önce satmak lazım.

sivaslihakan 24.01.2016 15:18

Sivastakilere sesleniyorum tesislere gidin yönetime sesimizi duyurun vakit kaybetmeyin,
Milli mac arasinda Yilmaz vural hoca takimi ayaga kaldirir

dibba58 24.01.2016 15:24

Bu takımı kim gelirse gelsin ayakta tutamaz.Takım ruhunu kaybetmiş.Mehmet yıldızın gidişiyle birlikte takımda abilik yapacak biri yok.Gerçek anlamda bir kaptan yok.Her futbolcu kendi paçasını kurtarma derdinde.Takımın aksayan bir sürü tarafını takım içinde yamayacak futbolcunuz yok.Hep suçu defansa ve kaleciye buluyorduk asıl aksayan ofansif yönümüzü göremedik.Zaten takım olamadık.Ne defansif nede ofansif oynayabiliyoruz.Savaşmamız gerek, savaşmıyoruz.Koşmamız gerek koşmuyoruz.3 yıldır çalan alarm seslerini duymamız gerekirdi duymuyoruz.Başkan takımı iyi yönetiyor diyenlere, aksi ses çıkarartanları azarlayanlara soruyorum?Hangi transferlerden memnunsunuz?
Bu transferlerden hangisi derde derman olacak? Biz neden transfer yaptık?Bugün harcanmayan para yarın ligden düşünce kat be katı harcansa da sizi bir üst lige taşımayabilir.

Mehmet ATEŞ 24.01.2016 15:36

Ertuğrul sağlam gelmezse yılmaz vural en kısa sürede mümkünse yarın kan değişikliği şart osmanlıspor maçı son şansımız

Mehmet ATEŞ 24.01.2016 15:39

[QUOTE=dibba58;965624]Bu takımı kim gelirse gelsin ayakta tutamaz.Takım ruhunu kaybetmiş.Mehmet yıldızın gidişiyle birlikte takımda abilik yapacak biri yok.Gerçek anlamda bir kaptan yok.Her futbolcu kendi paçasını kurtarma derdinde.Takımın aksayan bir sürü tarafını takım içinde yamayacak futbolcunuz yok.Hep suçu defansa ve kaleciye buluyorduk asıl aksayan ofansif yönümüzü göremedik.Zaten takım olamadık.Ne defansif nede ofansif oynayabiliyoruz.Savaşmamız gerek, savaşmıyoruz.Koşmamız gerek koşmuyoruz.3 yıldır çalan alarm seslerini duymamız gerekirdi duymuyoruz.Başkan takımı iyi yönetiyor diyenlere, aksi ses çıkarartanları azarlayanlara soruyorum?Hangi transferlerden memnunsunuz?
Bu transferlerden hangisi derde derman olacak? Biz neden transfer yaptık?Bugün harcanmayan para yarın ligden düşünce kat be katı harcansa da sizi bir üst lige taşımayabilir.[/QUOTE]

kaptanımız hayrettini unutmayalım hayrettin yerlikaya mutlaka teknik ekip içinde yer almalı

34MUAMMER58 24.01.2016 15:41

[b]ŞUNU herkes bilmeliki,sivassporun şartlarını,şehrin herşeyini bilen 2 hoca vardır ,biri bülent uygun,diğeride rıza hocadır,ancak şartlar ayrılmamıza neden olmuştur,bülen hocanın sivasspordan sonraki hocalık serüveni pekde başarılı değil,yanii sivasspordan başka takımlarda dırrık tutturamadı,bu sivasspordada başarısız olacağı anlamına gelmez elbetteki,zaten sivasspora geleceğinide düşünmüyorum,sivasspora verdiği hizmetleride inkar etmiyorum,gelirse niye geldin dememde çok zor,şimdi bakalım neolacak bilmiyorum,sivassporun süperlige çıkmasında emeği olmuş ,süperligde tutmuş,şampiyonluğa oynatmış hocayı yolladık,hemşerimiz diye rıza hocaya sahip çıktık,kümede kaldık,avrupaya hakemler yüzünden gidemedik,adamı yolladık,sivasspora tarihinin en iyi futbolu oynatmış,avrupaya götürmüş [uefa]almadı ,bu hocaya r.carlosa istediği forveti ve sol açığı almadık ,yollamak zorunda kaldık,sergen hocaya takımı emanet ettik,oda ümiti ve batuhanı fiilen bitirip ,adam gibi sol açık ve forvet almayarak sivassporu ligin dibine bırakıp yolladık,okan buruk belki kendi kurmadığı takımı aldı ancak ,oynattığı futbol sergen hocaya rahmet okuttu,bu saatten sonra takıma faydası olmayacaktır,genel olarak diyorum,basına ,taraftara futbolcusunu hedef gösteren ,aptal salakgibi hakaret sözcükleriyle hitap eden hiçbir hoca bu meslekte başarılı olamaz,bülent defol,rıza defol,r.carlos defol,sergen defol,okan s..r git diyenler bakalım şimdi hangi hocayı kurtarıcı olarak görecek merak ediyorum[/b]

58YIGIDO58 24.01.2016 15:44

Sezon basinda suanki yapilan transferler yapilsaydi ve bulent uygun o zaman getirilseydi iyi isler yapardik lakin simdi gelse yine birsey degismez.

asabibaba 24.01.2016 15:46

[B]Eski huylarını bıraktı ise neden olmasın (geçmişini unutanın geleceği olmaz.)...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:Anladın sen onu ;););)[/B]

antik58 24.01.2016 15:51

Okan hala önümüzdeki maçlara bakacağız diyor. Twitter da #OkanBurukİstifa hastegile sesimizi duyuralim

TRMNSDT 24.01.2016 15:58

Arkadaşlar şu bir gerçek ki Sivasspor tarihinde ne zaman bir hocayla şehir bütünlük sağladıysa başarı gelmiştir. Bakınız örneklerine İsmail Kartal ikinci lig. Bülent UYGUN Şampiyonluğa oynadı. Rıza Çalımbay doğru transferler ile takımı yukarılara taşıdı sonu çok iyi olmasada bir Sivas'lı olarak yanımızda bulundu. Son olarak Roberto Carlos şehirle süper uyum içerisindeydi ve takım bu hocalar döneminde tarihinin en güzel en göze hoş gelen futbolunu oynuyordu. Kimse ön yargılı yaklaşmıyordu takıma ve hocaya. Amma ve lakin ne zaman Burhan Eşer,Atıff,Ziya vs bi kaç adam takımda kaşarlaşınca ve ciddiyeti elden bırakınca kaçınılmaz son oluştu. Ne kadar bülent hocanın gitmesi takımın kötü gidişi ise o kadar Carlos un gitme sebebi bence 1 numarada burhan eşer denen adamdır.
Bu yüzden dediğim dedik karakteri ve kararları sağlam ezilmeyecek ezecek hoca lazım. Okan buruk iyi niyetli olabilir ama İbrahim akın denen amatör bile oynayamacak topçunun altında ezilmekten başka işe yaramaz.
Son sözde yönetime düşeceksede bırakın biz istediğimizle düşelim Bülent Uygun'u Hayrettin ve Mohammed Ali ile birlikte bu takımın yedek kulübesinde görelim. En azından yandaki adamların hırsı ile heyecanlanalim yoksa bu gidiş iyi gidiş değil..
ÇARE ASKER BÜLENT

etlidöktürek 24.01.2016 16:21

Başkan ara gelsin .. Son isteğimiz budur ne diyelim..

58g0kberk58 24.01.2016 19:17

Bülent Başgan gelirse bu takım ciddi şekilde toparlanır. Benim bugun gordugum takımda tek aksayan Hasan Kabze'ydi. o da cok onemli degil Tanase ilk 11i alacaktır ondan. Artık iyi bir motivasyon, taktik-teknik beceri, disiplin lazim bunlar icin en doğru olan tercih Sivasımızı iyi bilen ve tarihinin en büyük başarılarını yaşatmış Bülent Uygundur. Mecnun Başkan iyi dostlugunu kullanıp Kötü durumdaki sivasspor'a bulent uygunu getirmelidir

menesakin 24.01.2016 19:21

Hep söyledim yine söyleyeceğim bu adam herhangi bir pozisyonda takımıma dahil olsun 20 yıldır her şartta gittiğim stada bir daha ayak basarsam bir daha sivassporluyum dersem benden daha karaktersiz bir adam olmasın.

Sivasli010 24.01.2016 19:23

Okani gonderin yaninada hasan kabzeyi alsin basina calsin

50sekiz 24.01.2016 19:42

Bosuna kendinizi kandirmayin. Bülent Uygun gelmez.
Ben de olsam ben de gelmem. Sezon basi olsa gelir.
Kendi transferlerini yapar. Ama simdi takim potanin icinde. En yakin takim 5 puan fark atmis, transferler yapilmis. eee o zaman niye gelsin?
Gercekci olmak lazim 19. hafta itibari ile bu takimin küme düsme ihtimali %51
kümede kalma ihtimali %49.
Haaa 3-5-10 hafta sonra neler olur onu kimse bilemez.. onu da ancak bekleyip görecegiz..
Bu sartlarda hangi hocalar gelir 3 asagi 5 yukari belli. Onlarin da ismini simdi zikretmek istemiyorum. Sonucta takimin basinda hala bir "hoca" var.

34MUAMMER58 24.01.2016 19:52

[B]Sivaslı olduğunu idda edenler artık şu pis huylarını terketmeliler,nankörlük,sivaslıyı aşşağılamak,sivasa hizmet etmek isteyenlerin önüne taş koymak,geçmişte bu şehire hizmet etmiş kişilere hakaret vs vs..mehmet yıldıza defol git diyenler ,mehmet yıldızın sivasspora yapmış olduğu hizmeti bilmiyor,hayrettinin anasına küfredenler hayrettinin hangi şartlarda sivassporda oynadığını bilmiyor,rıza hocaya sallayanlar ,hangi şartlarda sivassporu ligde tutup ,halaa onun iskeletiyle ligde mücadele ettiğimizi bilmiyor,r.carlos gerek ilk geldiği sezon ,gerekse ertesi sezon sivasspora tarihinin en iyi futbolunu oynattığını avrupaya götürdüğünü unutuyor,gelelim bülent uyguna ,sivassporun süper lige çıkmasından tutunda ,ligde kalmasına kadar,avrupa kupasından tutunda ,şampiyonlar liginde oynamasına kadar hertürlü aşamasında başrolde olduğunu unutuyor yada işine gelmiyor,evet son sezonunda takımı dağıtması [bunda enbüyük suç yönetimin],kendini morinho gibi görmesi ,gereğinden fazla gündem oluşturan demeçleri ,takımın istediği puanları alamaması gitmesine sebep olmuştur,kimseyle polemiğe girmek istemiyorumda,sadece bilgilenmek amacıyla bülent uyguna düşmanlık sebeplerini açıklasınlarda bende ona düşman oluyum,kardeşim bu yönetime geçmiş hizmetleri için teşekkür ederimde,kusura bakmasınlar hiçbiri futboldan,transferden,futbolcudan anlamıyor,vereceksin takımı bülent hocaya, işinede karışmayacaksın,millet rahat rahat maç izleyecek,takım öylede kümeye oynuyor böylede oynuyor,geleceğine inanmasamda gelmesini çok isterim [/b]

eyuphulagu 24.01.2016 20:14

Belki de bu sonuç sivasspor için hatırlı bir sonuç olacak;bu sonuç 5 maç sonra üst üste olsaydı o zaman ne yapacaktık...Bakalım bu sonucun ne gibi getirisi ne gibi götürüsü olacak...Sivasspor B.Uygun sonrası dönemde son M.Ertuğrul dan sonra üst üste 7 beraberlikle küme de kalmıştı..Belki bu yılda benzer şekilde sonuçlar olacak...Kim ne derse desin sivasspor takımı yapılan transferle daha da da iyi bir takım oldu..Ama sonuç almak için ne kadar zamanımız olur onu bilemem...B.Uygun un tekrar geri gelmesi gerekçelerine kesinlikle katılmıyorum..B.Uygun gelecekse sezon başında sezon planlaması yaparak ekibiyle gelmeli...Aradan 7 yıl geçmiş;ne sivasspor eski sivasspor ne de B.Uygun eski B.Uygun....Bu aşamada çok dikkatli olmak lazım...Bir sonraki maçta kimse sivassporun Osmanlı maçını ve diğer maçlarının çoğunu kazanıp ligde kalamayacağını söyleyemez..Sivasspor Mesut Bakkal döneminde son 7 maçta 7 berberlik alıp ligde kalıyorsa bu ligde her şey olur...B.Uygun un sivassporla kazandığı başarıları kimse inkar edemez ama şu aşamada gelmeli mi gelmemeli mi buna ancak başkan ve yönetim karar verir...Sivasspor İçin En Hayırlısı Neyse O Olsun

B.DUMANLI 24.01.2016 20:33

Bu saatden sonra degil Bülent Uygun kimse care olamaz artik.Ne ektikki onu bicelim.Piyasanin ise yaramayacak adamlarini takimda tutarsan olacagi bu.

[B][U]Yekta´yi, I.Akin´i ve H.Kabze´yi bu takima layik görenler beyin olarak coktan küme düstüler bile dahi.
[/U][/B]
Genclerbirligi ve Bursa´nin pespese aldiklari 6 puan dikkatleri cekmiyorda degil.Ne olduda bu takimlar birden kazanmaya baslasdilar.Bu cok ilginc....Acaba hatir gönül puanimi aliyorlar....

Süperligde Bursa-Antep dostlugunu herkes bilir....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 20:30.