SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   Potansiyel Hoca Adayları... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38370)

sebasteia 28.10.2014 06:56

Potansiyel Hoca Adayları...

biliyorum bu konuyu konuşuyor olmak hoş değil, takımın gidişatı ve verimsizliği fazla geç olmadan aksiyon almayı gerektirecek duruma geldi. bu sebeple sivasspor'u ligde tutacak hocalar üzerine yoğunlaşmamız lazım.

"50sekiz" nikli arkadaşımız bir tablo paylaşmış:

[url]http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38369[/url]

son on yılın en kötü ikinci başlangıcını yapmışız. bu tablo durumun vehametini açıkça gösteriyor. bu durumda carlos'a iki hafta süre verilmeli. bu kötü gidiş devam ederse carlos gönderilip yerine (her ne kadar sevmesem de) yılmaz vural getirilmeli.

tabi benim aklıma ilk etapta bu konuda ustalaştığı için yılmaz vural geliyor. diğer bir alternatif hikmet karaman. aklınıza başka "kurtarıcı" isimler geliyorsa siz de ekleyiverin.

artık ligde kalmak için çırpınacağımız bir döneme giriyoruz. muhsin ertuğral'ın iyi futbol oynatma çabası yetersiz kalınca mesut bakkal'ı getirmemiz ve onun yakaladığı 8-9 maçlık beraberlik serisi ile nasıl lige tutundu isek; bugün de o zamanki kadar geç kalmadan bu hareketi yapmalıyız.

bunları konuşmak için henüz erken demeyin, yine 17. sıraya demir attığımız bir sezon karol pecze'yi şutlayıp yerine bülent'i getirmiştik de ligde kalmıştık.

biliyorum bu duruma düşmek acı verici, biliyorum yılmaz vural ve hikmet karaman gibi adamlara mahkum olmak, sivasspor'un da sıradanlaştığının bir göstergesi ama ligden düşmektense bunu yapmak daha iyidir.

başta da söylediğim gibi, bu kötü gidiş iki hafta daha devam ederse carlos kovulmalı. hemen yılmaz vural'la görüşülmeli. yönetim adam gibi futbolcu almak için harcamadığı parayı, takımı ligde tutma karşılığında yılmaz vural'a prim olarak ödeyince akıllanır belki...

shang 28.10.2014 07:30

Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

carlosla kaldığı sürece devam edilmeli sorunun büyüğü transfer yapmayan yönetimde eğer bir değişimde olacaksa luis figo olsun :)

B.DUMANLI 28.10.2014 07:42

Bir Sivasspor´lu olarak böyle bir konunun gündeme getirilmis olmasina gercekten cok üzüldüm.Son dakikikalarda gol arama yerine Rize´ye karsi defans yapsaydik beraberlikle ayrilabilirdik.Kendi sahamizda beraberligi nasil düsünebilirdik üstelik rakip Rize ise. Ileriye atilan bir top ve Costa´nin bu oyuncuyu kacirmasi ile yenik duruma düstük diye hoca degisikligini düsünmemiz ne derece dogru.

Sivasspor güzel futbol oynuyor fakat rakipler bizi cözdü.Ziya´nin önünde Aydin sitilinde bir oyuncunun olmamasi Ziya´nin oynadigi futbolu cirkinlesririyor.Yani önündeki mesafe cok büyük.Aydin gecen yil Ziya´dan aldigi topu ice katederek serbest pozisyonda oynayan Aatif´a veriyor ve gol yollarinda firsatlar cogaliyordu.Burhan´in oynama alani cok daha genisti.Oysa bu yil rakipler daha önde defans yaparak Burhan´i etkisiz hale getiriyorlar.Cicinho´nun bindirmeleride forvetler tarafindan degerlendirilmeyince isimiz ölü toplara kaliyor.Ölü toptan gol bulabilirsek maci kazaniyoruz.

Carlos´un tek sucu transferlerden sonra bu yönetimle yola devam etmis olmasiydi.Sivasspor´lu taraftarlarin tek istegi vardi yönetimden oda kaliteli bir santrafor alinmasiydi.Yönetim bunu gerceklestiremedi.

Carlos´un gitmesini gündeme getirenler bu yazilanlarin sanal alemde tercümeye cevrilmesi olanagini hicmi düsünmezler.Carlos bu takimi düzlüge cikarir ama ciktiktan sonrada bir saniye Sivasspor´da kalmaz buda biline.

Is isten gecmeden bu acilan konunun bu siteden kaldirilmasi tek temennim, aksi taktirde
bu yazilanlardan teknik kadroda etkilenirse takimimiz dönüsü olmayan bir yola girer.

Sivasspor´un basinda teknik direktörü vardir ve görevini icra etmektedir...Panige gerek olmadigi düsüncesindeyim.

Iyi günler dilegiyle.

aozdemir 28.10.2014 07:48

bu konunun açılmasını çok çirkin buldum. hemen kapatılmalı bence. carlos gibi hocayı nerden bulacaksınız. göreceksiniz takımımız yine üst sıralara çıkacaktır.

sebasteia 28.10.2014 07:48

[QUOTE=B.DUMANLI;922626]......
Carlos´un gitmesini gündeme getirenler bu yazilanlarin sanal alemde tercümeye cevrilmesi olanagini hicmi düsaünmezler.Carlos bu takimi düzlüge cikarir ama ciktiktan sonrada bir saniye Sivasspor´da kalmaz buda biline.

Is isten gecmeden bu yazinin bu siteden kaldirilmasi tek temennim aksi taktirde
bu yazilanlardan teknik kadroda etkilenirse takimimiz dönüsü olmayan bir yola girer.

Sivasspor´un basinda teknik direktörü vardir ve görevini icra etmektedir...Panige gerek olmadigi düsüncesindeyim.[/QUOTE]

sevgili üstad, burası özgür bir ülke, fikirler özgürce dillendirilebilmeli. kimseye bağırıp çağırdığımız, hakaret ettiğimiz yok. konu neden kaldırılacak anlamış değilim. hepimiz sivasspor'un iyiliğini istiyoruz.

teknik kadro olumsuz etkilenir diyorsun. olumsuz etkilenmemiş hali ortada. varsın biraz da olumsuz etkilensin. hayat bize zehir oluyorsa biraz da bunun müsebbipleri acı çeksin.

takım geri dönüşü olmayan yola girer diyorsun, ama zaten girmek üzere. iki hafta daha puan kaybedince nerede olacağımızı bir düşün.

ben de konuyu açarken çok iyi bir konu olmamasına rağmen gündeme getirmek istediğimi söyledim. bu ruhsuz ve saygısız futbolculara yılmaz vural veya hikmet karaman gibi hoca getireceksin, soyunma odasında bunlara ana avrat sövecek ki çıkıp adam gibi oynasınlar. carlos bunlara fazla. fazla medeni, fazla beyefendi...

B.DUMANLI 28.10.2014 08:09

Degerli kardesim Sebasteia;

Göründügü kadariyla icin dolu.Ama hersey bir teknik direktörün futbolcusuna küfür etmesiyle bitmiyoryorki.Sen bir oyuncuya küfür edersen onun gururunu ayaklar altinda cignemis olursun.Gururu ayaklar altina alinan birini sahada kosturabilirmisin?.

Sonra bizim baskanimiz bu mizacda olmayan efendi bir kisilige sahip.Teknik direktörün oyuncusuna küfretmesi onun tarafindan kabul görülmiyecek bir durum.

Sivasspor fikstürün azizligine ugramistir.Sen hoca arayislarina devam et bakarsin senden yönetim esinlenerek hoca transferi gerceklestirebilir.

Saglicakla kal...

Ferhat06 28.10.2014 08:29

[QUOTE=sebasteia;922628]sevgili üstad, burası özgür bir ülke, fikirler özgürce dillendirilebilmeli. kimseye bağırıp çağırdığımız, hakaret ettiğimiz yok. konu neden kaldırılacak anlamış değilim. hepimiz sivasspor'un iyiliğini istiyoruz.

teknik kadro olumsuz etkilenir diyorsun. olumsuz etkilenmemiş hali ortada. varsın biraz da olumsuz etkilensin. hayat bize zehir oluyorsa biraz da bunun müsebbipleri acı çeksin.

takım geri dönüşü olmayan yola girer diyorsun, ama zaten girmek üzere. iki hafta daha puan kaybedince nerede olacağımızı bir düşün.

ben de konuyu açarken çok iyi bir konu olmamasına rağmen gündeme getirmek istediğimi söyledim. bu ruhsuz ve saygısız futbolculara yılmaz vural veya hikmet karaman gibi hoca getireceksin, soyunma odasında bunlara ana avrat sövecek ki çıkıp adam gibi oynasınlar. carlos bunlara fazla. fazla medeni, fazla beyefendi...[/QUOTE]

Bu devirde söverek değil futbolcuya çocuğa bile iş yaptıramazsınız ama ajitasyonla,motivasyonla olabilir.Ben şahsen Carlos hocaya inancım azalmaya başladı.Bazı adamlarda fazla ısrarcı olması gençlere yer vermemesi hoş değil.

ofozturk 28.10.2014 08:49

hemen kapatın su anlamsız konuyu. bu kadar nankör olunmaz.

agumus_58 28.10.2014 09:06

düşeceksek de carlos'la düşeriz açık ve net... bu konunun amacı ne şimdi? ismi geçen hocalar 3-5 aylığına gelir gider ya sonrası? büyük takım olmak istiyorsak istikrarlı olmalıyız. ilk boranda, fırtınada yılacaksak niye çıktık bu yola?

xir 28.10.2014 09:14

İnsanı Sivaslı olmaktanda Sivassporlu olmaktanda utandırıp mahcup eder hale getiriyorsunuz.böyle bir densizlik böyle bir futbol yoksunu anlayış olamaz.

[B][U]Bu konuyu acilen silin lütfen burdan.[/U][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 14:46.