SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Artık Büyük Maçlara Alıştık (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24041)

SivasSpor.Com 27.02.2009 08:24

Artık Büyük Maçlara Alıştık

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/baskan/Mecnun%20Otyakmaz_4.jpg[/IMG]

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, yarınki Fenerbahçe maçında takımına güvendiğini ve maçı kazanacaklarını söyledi.

Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu durumun pek iç açıcı olmadığını belirten Otyakmaz ”Ancak böyle durumları büyük takımlar çabuk atlatıyor, onun için dikkatli olmak zorundayız. Sivasspor artık büyük maçlarıda kazanmayı öğrendi ve buna alıştı” dedi.

[B]KAZANIRSAK FENER GİDER[/B]
Başkan Otyakmaz,maçı Sivasspor’un kazanması durumunda Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışından kopacağını da ifade ederek ”Eğer biz kazanırsak aradaki fark 11 puan olacak, bunun kapanması bir hayli zor, o zaman Fenerbahçe lige havlu atar, biz ise çok büyük bir avantaj yakalamış olur” şeklinde konuştu.

[B]Hürdoğan Gazetesi[/B]

GokhanTurna 27.02.2009 09:01

Cevap: Artık Büyük Maçlara Alıştık

Bu hafta en az 1 puan almamız lazım. Belediye yine puan alır belki bjk'den ama bu sefer çok zor bjk çok formda. Gs puan kaybetmez bu hafta takım motive oldu.Tsden kesinlikle puan kaybı bekliyorum

Asabi_58 27.02.2009 09:50

cok degerli hemşerilerim sivassporu bugunler taşıyan başta baskanımız mucnun otyakmaz teknık trektorumuz bulent hocamıza sonsuz teşekurlerımı sunarım bız zaten sampiyon olduk gonunlerın sampıyonu bı galatasayrıya bır fenelıye bır besiktasliya soruyorum kim sampıyon olsun dıye herkes sıvas olsun dıyor bu sordugum kısıler benden korktugundan demıyor sıvas gonulere bır taht kurmus hocam gonullerden bır yer kazanmıs sızlerın sayesınde ama sunuda belırtmeden gecemıcem en son eskisehır macında sıvas üzerinde bir stres vardı oyuna konsantre olamıyorlardı bu aceba erken sampıyonluk havasımıs sardı yoka yıgıdomu bır hocam sıvassporun forması veya hedıyelık eşyalrını bulamıyoz ben suan giresundayım burda bulamdım o kadar aradım yok..soluceklerım bu kadar basarılarınızın devamını dılıyorum ınsallah hakımızı yemezlerde bu sene sampıyon oluruz inanınmısınız hocam bunu yazarken bıle gozlerım doluyor bır gastede bır tv de sıvasla ılgılı bır haber olsa gozlerım doluyor saygılarımı sunarım Asabi_58

MustafaParlak 27.02.2009 10:37

insallah baskanim yenip kupalara kosacagiz

zaralı19 27.02.2009 10:58

işallah kendini büyük sananları hep yeneceğiz

58_babacan_58 27.02.2009 11:01

[B][COLOR="Red"]geçen seneden daha tecrübeliyiz artık inşallah yarın feneri yeneceğiz ve dede'yede yol görükecek[/COLOR][/B]

SEVDAMSIN58 27.02.2009 11:37

BASKANIMIZ LIG TV YE KONUSUYORDU IKI GUN ONCE DINLEDIM GERCEKTEN SIVAS A VE SIVASLIYA YAKISAN TAVIR VE DAVRANISLARIYLA TAM BIR ORNEK INSAN ONU KUTLUYORUM SAYGIN KISILIGIYLE GELECEGIMIZE ISIK TUTUP SIVASLININ OLMASI GEREKTIGI MESAJINI GENCLIGE YANSITTIGI ICIN TEK KELIMEYLE ORNEK INSAN
INSALLAH TAKIMIMIZDA BOYLE ONURLU BIR BASKANA ONURLU IKI KUPA GETIREREK HEM FUTBOLCU ARKADASLARIMIZ HEMDE KIYMETLI BASKAN VE EKIBI SIVASSPORUN SANLI TARIHINDEKI YERLERINI TERTEMIZ BIR SAYFA OLARAK ALIRLAR

muhsin koçak 27.02.2009 12:05

[B]Fener bu maçı kaybedince şiğe havlu atmakla kalmaz büyük bir kaosa sürüklenir bence.O zaman ne dede kalır ne de Aziz.[/B]

esentepeli58 27.02.2009 12:29

bizde artık buyuk takım oolduk başkan farkımz yok diğerlerinden üstünlümüz bile var efsane başkan mecnun ?

gül5858 27.02.2009 12:49

FENER BAHÇE BİZİM YİĞİDOLARA ÇEREZ OLSURR ANCAKK:D:D:D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:39.