SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Olmuyor Rıza Hocam ! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34372)

yorumyapıyombenya 26.05.2012 10:23

Bu Haber Doğru mu ?

İşte Beşiktaş'ın yerli teknik adam adayları:

RIZA ÇALIMBAY: Listenin başındaki isim. Geçtiğimiz günlerde Sivas ile sözleşme uzatmış olsa da Beşiktaş'ın en önemli alternatiflerinden. [B]Sivas ile yaptığı anlaşmada "Beşiktaş'a gitmesi durumunda serbest kalır" şartı bulunuyor.[/B]

Sporx Özel Haberi.

İnşallah böyle bir madde olayı yalandır buna inanmak istemiyorum.

ramazan5842 26.05.2012 10:25

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

eğer doğruysa o maddeyi koyduranla bir dakika bile çalışıyorsan yazık..

35kağan58 26.05.2012 10:34

Ben pek ihtimal vermiyorum ama eğer doğruysa bu kadar transfer yapıldı,yapılma aşamasında şimdi Rıza Hoca gider de yeni biri gelirse her şey sil baştan olur.

resulsivasspor5 26.05.2012 10:47

bence giderse büyük yanlışlarından birini yapar rıza hoca yaptıgı anlasmada [B]Beşiktaş'a gitmesi durumunda serbest kalır[/B]" şartı bulunuyor yaptıysa yönetim yazık boşa yapmışlar o zaman. :confused:

Salim58 26.05.2012 10:52

[B]Böyle bir madde konmuşta olabilir konmamışta olabilir.
Erman'ın sözleşmesin de konduysa Rıza hocamızın sözleşmesine de konmuştur diye düşünüyorum.
Takım kadrosunu yap alacakları al gidecekleri yolla akabinde takımı bırak git,Rıza hocamızın böyle birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.
Şu BJK hocasını biran önce bulsada şu dedikodulardan da biran önce kurtulsak.[/B]

izmirliyigido 26.05.2012 11:17

Ben Rıza hocanın bizi bırakıp gideceğine inanmıyorum. Gittiği takdirde orada yıpranma ihtimali daha fazla. Sivas camiası ve taraftarı peşpeşe 4 mağlubiyeti (!) kabullenir ama Beşiktaş taraftarı 2. mağlubiyet sonunda istifaya davet eder. Bu da onu yıpratır.

Öyle bir madde bile olsa ben gidebileceğine ihtimal vermiyorum. Çünkü, Beşiktaş yerli teknik direktör olması durumunda rotayı Mustafa DENİZLİ'ye çevirmiş durumda. Onun vizyonu ve cesareti Beşiktaş için istenilen ölçüde. Rıza hoca bir yere gitmez !..

.

yorumyapıyombenya 26.05.2012 11:19

[QUOTE=Salim58;788566][B]Böyle bir madde konmuşta olabilir konmamışta olabilir.
Erman'ın sözleşmesin de konduysa Rıza hocamızın sözleşmesine de konmuştur diye düşünüyorum.
Takım kadrosunu yap alacakları al gidecekleri yolla akabinde takımı bırak git,Rıza hocamızın böyle birşey yapacağına ihtimal vermiyorum.
Şu BJK hocasını biran önce bulsada şu dedikodulardan da biran önce kurtulsak.[/B][/QUOTE]

Abi benimde en büyük dileğim bu yönde ancak hocamızın bjk de çalışmak istediğini belirten açıklamarını duymak ve okumak beni çok üzüyor.

Beşiktaş ile adınız anılıyor bu konuda ne diyeceksiniz sorusuna Hikme Karaman'ın verdiği cevap ders olacak nitelikte.

Adınız Beşiktaş'la anılıyor bu konuda ne söyleyeceksiniz?

Ben bu konuda yorum vermem, yorum yaparsam Gaziantepspor'a saygısızlık etmiş olurum.

Salim58 26.05.2012 11:24

[QUOTE=yorumyapıyombenya;788572]Abi benimde en büyük dileğim bu yönde ancak hocamızın bjk de çalışmak istediğini belirten açıklamarını duymak ve okumak beni çok üzüyor.

Beşiktaş ile adınız anılıyor bu konuda ne diyeceksiniz sorusuna Hikme Karaman'ın verdiği cevap ders olacak nitelikte.

Adınız Beşiktaş'la anılıyor bu konuda ne söyleyeceksiniz?

Ben bu konuda yorum vermem, yorum yaparsam Gaziantepspor'a saygısızlık etmiş olurum.[/QUOTE]

[B]Rıza hocamızla Hikmet hocanın BJK konusundaki açıklamalarını karşılaştırınca fark anında farkediliyor.Biri kitabın başından konuşmuş biri kitabın tam ortasından konuşmuş...[/B]

adres58 26.05.2012 11:32

Kanımca Rıza Hoca transferlere başladığına göre artık bu iş kapandı diye düşünüyorum. Yoksa o kadar adam gidip oyuncu izlemezlerdi.

Ha eğer öyle bir madde varsa da o Sivasın evladı olduğu gibi Beşiktaş içinden yetiştiğinden onlarında hakkının olması kadar doğal bir durum olamaz. Bu Futbol camiasının içindeki olağan durumlardan birisidir.

Dediğim gibi bana göre Rıza Hoca bu sene bizimle beraber...

Metal Gear 26.05.2012 12:07

Böyle bir madde varsa rezilliktir..Şampiyon ollsak kaç yazar..:)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:41.