SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

Kaptan-58 15.06.2005 13:39

[color=red][b]ABİRCAN:[/b][/color] [b]HERZAMAN KENDİME YAKIN GÖRDÜĞÜM ABİLERİM ARASINDA YER ALDI.. MİLLİYETÇİLİĞİYLE VATAN SEVDASIYLA GÖRÜŞLERİMİZİN BİR OLMASI ONA HEMEN ISINMAMDA ÇOK ETKİLİ OLDU... SİTEMİZDEKİ İYİ ABİLERİMİZDEN BİRİ ABİRCAN ABİMİZ.... [/b]

1967_DERNEK_MUSTAFA 15.06.2005 13:47

[size=5][b][color=red]KaPTaNI SeviYoRuz.YeLkENLER FoRaaaa!![/b][/size][/color]

Kaptan-58 15.06.2005 13:50

[quote=1967_DERNEK_MUSTAFA][size=5][b][color=red]KaPTaNI SeviYoRuz.YeLkENLER FoRaaaa!![/b][/size][/color][/quote]

[size=6][color=darkblue][i][b]SAĞOL BENDE SİZİ SEVİYORUM AMA BEN OTOBÜS KAPTANIYIM... :lol: [/b][/i][/color][/size]

abircan 15.06.2005 13:54

AH KAPTAN AH Bİ YAKINDAN TANISAN BENİ BELKİ Bİ KAŞIK SUDA BOĞMAYA KALKARSIN BENİ :D :D :D

Kaptan-58 15.06.2005 13:57

[quote=abircan]AH KAPTAN AH Bİ YAKINDAN TANISAN BENİ BELKİ Bİ KAŞIK SUDA BOĞMAYA KALKARSIN BENİ :D :D :D[/quote]
[size=6][color=darkblue][i][b]
YOK ABİ YOK BİZ DÜŞMANIMIZI BİLE DİNLEMEDEN BOĞMAYIZ.. SENİN GİBİ ABİMİZİ NİYE BOĞALIM.....[/b][/i][/color][/size]

CÜSSKB-Aynur 15.06.2005 14:08

[quote=abircan]SİTENİN DELİKANLI YİĞİT SİVAS KIZI
ŞAİR RUHLU, HASSAS YAPILI, AŞIRI SİVAS AŞIĞI, SİVASSPOR COMUN AZILI TAKİPÇİSİ :D , KADIN HASSASİYETİNİ SİTEMİZE NÜFUZ ETTİREN OLMAZSA OLMAZ KARDEŞİMŞİZ, TEŞEKKÜRLER İYİKİ VARSINIZ, SAYENİZDE SİTEMİZ GÜZEL RUHLU İNSANLAR KAZANIYOR.
BAŞARILAR DİLİYORUM, VE YUKARIDA ADI GEÇEN BÜTÜN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLER, HEPSİ SİVAS AŞIĞI, YILMAZ SİVASSPOR SAVAŞÇILARI, EN AZ BENİM KADR MİLLİYETÇİ, EN AZ BENİM KADAR ŞAİR, EY GÜZEL İNSANLAR, HAKKI, RÜŞTÜ, ÇAĞLAYAN, KAPTAN, YİĞİDO İZMİR, MESOCAN VE DAHA NİCE ADINI SAYAMADIĞIM YİĞİDO VE YİĞİDELER
SEVGİLERİMLE
A BİRCAN[/quote] Bu güzel görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Sizde
anlayışlı, kibar ve beyefendisiniz.

GUHERTAS_OTO58 15.06.2005 16:04

[size=6][color=darkblue][i][b]BEN SİZE KAPTAN_58GENCLiK i ANLATICAM: TAM BİR MİLLİYETÇİ VATANINA DELİ GİBİ AŞIK.. GÖZÜNÜ KIRPMADAN VATANI İÇİN ÖLEBİLECEK BİR İNSAN. ÇOK İYİ KALPLİ VE SEVECEN DÜRÜST VE HARİKA BİR İNSAN (ben şahsi olarak tanıdığım için böyle konuşuyorum) HERKESİN BÖYLE BİR DOSTU OLMASINI İSTERİM ........ [/b][/i][/color][/size]

mesocan 15.06.2005 16:35

Guhertas_OTO

otomotiv sektöründe olup da kardeşin KAPTAN'a bi 403 almamışsın.. Vefasız Alem... Selektör yapma bana boş yere...

Saygılar :lol:

Kaptan-58 15.06.2005 17:00

[quote=mesocan]Guhertas_OTO

otomotiv sektöründe olup da kardeşin KAPTAN'a bi 403 almamışsın.. Vefasız Alem... Selektör yapma bana boş yere...

Saygılar :lol:[/quote]

[color=red][b]MESOCAN:[/b][/color] [b]TANIDIĞIM İYİ ABİLERDEN BİRİ.. İYİKİ TANIMIŞIM....

(ya mesut abi bu arada abim oto elektrikçi nerden alsın bana 150 milyarlık otobüs :lol: )[/b]

efsanedavulcu 15.06.2005 17:01

[b]
8) mustafa ersoy:MUSTAFA ABİ ANLATILAMAZ SADECE YAŞANIR...!

VE STENİN AĞIR ABİLERİ HEPSİ BİRBİRİNDEN KARİZMA VE İŞBİTİRİCİ....

:!: EFSANELER UNUTULMAZ :!: [/b]

CEVIK 15.06.2005 17:40

[quote=efsanedavulcu][b]

[b][color=red]BEN COOK ŞANS LIYIIM PİANGODAN DAVULCU CIKDI

KİM TANIMAZ ALEMİN EFSANE DAVULCUSUNU

AMA BİR KÖTÜ YANI VAR BU ADAMA DAVUL DAYANMIYOR

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:!: EFSANELER UNUTULMAZ :!: [/b][/quote][/b][/color]

Er58Ol 15.06.2005 18:50

Tevfik Abi : en değerli müşterimdir kendileri :lol: nasıl anlatılır ki böylesine karizma bir sivaslı :wink: en zor kişilerden biri bana denk gelmiş ...abiiiiiiiiiiiiii :arrow: herkes gitsin birebir tanışsın :roll:

Er58Ol 15.06.2005 18:56

[url]www.cevikpen.com.tr[/url] :P
bizim köyden su içmişe benziyon söyle gardaş sen sivasın neresindensin,

-----------------------------------------------------------------------------------
C*
YiĞiDoDuR bU ŞeHiR
C*
----------------------------------------------------------------------------------

:arrow:

CEVIK 15.06.2005 19:07

[quote=Er58Ol]Tevfik Abi : en değerli müşterimdir kendileri :lol: nasıl anlatılır ki böylesine karizma bir sivaslı :wink: en zor kişilerden biri bana denk gelmiş ...abiiiiiiiiiiiiii :arrow: herkes gitsin birebir tanışsın :roll:[/quote]

[b][color=red][size=6]TEŞEKÜR EDERİM ALEEMİN KIRALI (SOSYETE ÇİCEKCİSİ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EROL BURADAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKÜR EDERİM

GÖNDERMİŞ OLDUGUN A KALİTE DEKİ ÇİCEKLER İCİN

ANCAK BÖYLE BİR İ SİVASLI VE SİVASLILARA YAKIŞIR

BUNDAN SONRA TÜM SİPARİŞ LERİMİZ FÜJİ CİCEKCİLİK

SEN ARTIK BİZİM YENİ SİVASLI HEMŞERİ ÇİCEKCİSİ SİN

BU SADECE KÜCÜK BİR DAYANIŞ MA ÖRNEGİ [/b][/color][/size]

Er58Ol 15.06.2005 19:15

DoĞuYoRuZUfUkLaRdAN :arrow: Abim ALLAH RAZI OLSUN..En derin saygılarımla

efsanedavulcu 15.06.2005 20:30

[quote=cevik][quote=efsanedavulcu][b]

[b][color=red]BEN COOK ŞANS LIYIIM PİANGODAN DAVULCU CIKDI

KİM TANIMAZ ALEMİN EFSANE DAVULCUSUNU

AMA BİR KÖTÜ YANI VAR BU ADAMA DAVUL DAYANMIYOR

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:!: EFSANELER UNUTULMAZ :!: [/b][/quote][/b][/color][/quote][b]
abi o senin guzellıgın bırak abi arada bi patlasın o da tuzu biberi oloyo :wink:
:arrow: ey wallah abi[/b]

5841 15.06.2005 23:04

SİTEDEKİ GARDAŞLARIMIZIN COGUNU TANIMIYRUM .AMA HEPSININ YIGIDO OLDUGU KESIN.HEPINIZE SAYGILAR....
YALNIZ CEVIK,EMIN58,PUAR,GUNAY, 4HAZIRAN SİVASLILAR GECESINDE İÇTIGIMIZ KAHVENIN HATIRI DOLDU GALIBA.GAKGO58 LAFIM YOK EN AZINDAN BU GUN KAHVEYI İÇEREK SUREYİ UZATTIK... :lol: :lol: :lol:

5841 15.06.2005 23:13

[quote=Kaptan_58GENCLiK][size=6][color=darkblue][i][b]VALLA 5841 ARKADAŞIMIZI TAM TANIYAMADIM ŞİMDİ HAKKINDA NE SÖYLESEK YALAN OLUR. AMA ODA BİZİM GİBİ BİR YİĞİDO.... [/b][/i][/color][/size][/quote]
GARDAŞ SENIN GIBI VATANINA, BAYRAGINA,DINİNE VEÖRF ADETLERİNE BAGLI,SİVASIN HASRETIYLE AVUNAN SIRADAN BIR İNSANIN İNŞALLAH BIR GUN TANIŞIRIZ. SAYGILAR...

SİVASLI OLMAK AYRICALIKTIR..

serkankustarci 15.06.2005 23:50

Ben Serhatı (namı diğer Serhan KABURCUK) anlatmak istiyorum.Çünkü site yöneticileri ve aktif üyelerin bulunduğu bazı sosyal etkinliklerde ve tanışma ortamlarında bulunamadığım için başka hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Gerçi Sivasta ikamet edenlerden tanıdıklarım çok fazladırda kimin niki ney bilmediğim için onlarında kim olduğunu bilmiyorum.

Serhan......
Onunla ilk kez bir Turhal deplasmanında halamın oğlu Veysel sayesinde tanışmıştım.Gerçektende onu tanıdığım için çok mutluyum.
İri yapısının altında, çok masum olan ve kimseye karşı en ufak kötü bir niyet beslemeyen ,arkadaş canlısı,komik,sevecen Sivasspor uğruna herşeyi gözünü kırpmadan yapabilen,uzak mesafelerden sırf Sivassporun maçlarında bulunabilmek için gelen ve hafta sonunu yollarda geçiren bir arkadaşımız.İyiki varsın Serhat...

serhankaburcuk 16.06.2005 14:23

[quote=serkankustarci]Ben Serhatı (namı diğer Serhan KABURCUK) anlatmak istiyorum.Çünkü site yöneticileri ve aktif üyelerin bulunduğu bazı sosyal etkinliklerde ve tanışma ortamlarında bulunamadığım için başka hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Gerçi Sivasta ikamet edenlerden tanıdıklarım çok fazladırda kimin niki ney bilmediğim için onlarında kim olduğunu bilmiyorum.

Serhan......
Onunla ilk kez bir Turhal deplasmanında halamın oğlu Veysel sayesinde tanışmıştım.Gerçektende onu tanıdığım için çok mutluyum.
İri yapısının altında, çok masum olan ve kimseye karşı en ufak kötü bir niyet beslemeyen ,arkadaş canlısı,komik,sevecen Sivasspor uğruna herşeyi gözünü kırpmadan yapabilen,uzak mesafelerden sırf Sivassporun maçlarında bulunabilmek için gelen ve hafta sonunu yollarda geçiren bir arkadaşımız.İyiki varsın Serhat...[/quote]

[size=7][b][i]Öncelikle kardeşim Serkan KUŞTARCI'ya selamlarımı ve saygılarımı yolluyorum...Beni iyi tarif etmişsin ...Ama unutmaki o senin iyiliğinden ileri geliyor Sende çok iyi bir arkadaşsın seninle Turhal deplasmanında başlayan arkadaşlığımız umarım uzun yıllar devam edecek...Gümüşhane deplasmanında yaşadıklarımızıda unutamam...

İYİ Kİ VARSIN SERKAN...[/i][/b][/size]

serhankaburcuk 16.06.2005 14:37

[b][i]Arkadaşlar bugün size sitemizin müdavimlerinden bir arkadaşımızı değerli abimizi ve gelecekteki başkanımızı anlatmak istiyorum...

Bu zat-ı muhterem Metin Başkan'dır.Namı diğerANTİBİZANS...Kendisi sitemizin en yakışıklı isimlerinden biri olmakla birlikte İstanbul takımlarına olan düşmanlığı ve antipatisiyle bilinir.Ve namınıda bu sebeten dolayı almıştır.ANTİBİZANS...

Kendisi çok fanatik bir Sivasspor taraftarıdır.O kadar çok seveki Sivassporu kendisi Ankarada ikemet etmesine ragmen takımı Sivastaki ve deplasmanlardaki maçlarda yalnız bırakmamak için hemen hemen her hafta özel otosuyla(Renault Megane son model)Sivasspor maçlarına gider.O kadar yolu çeker maçtada gidip kesinlikle çekirdek yemez yanlış anlaşılmasın...90 dakika takımını canı gönülden destekler destek verdiği gibi sağında solunda bulunan insanlarada destek olmaları yolunda telkinde bulunur...

Ayrıca kendi işindede oldukça başarılı olan Metin Başkan el attığı herişide koparır.

Kendisi o kadar sevdalı bir Sivaslıdırki Ankaraya gelen hemşehrilerine misafirperverlikte kusur etmez misafirini olağanüstü ağırlar.(Bunu bizzat ben yaşadım ve gördüm).Ayrıca Ankarada o kadar çok çevresi vardırki yaptıramayacağı bürokratik v.b iş yoktur.Örneğin birisi tayin için yanına gitse onu kırmaz yardımcı olmaya çalışır ve de yapar yani...

Ve şunuda son olarak söyleyeyim ki gelecekte bu süper insanı Sivasspor'un başında görürsek şaşmayalım...

SİVASSPORUN GELECEKTEKİ BAŞKANINA TEKRAR SEVGİLERİMİ YOLLUYORUM...
........METİN BAŞKAN SENİ SEVİYORUZZZ...........[/i][/b]

HakkıTİMUÇİN 16.06.2005 14:52

[b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

Ancakkkkkkk....nezaman chate girsem orda ama bi türlü bana selam vermiyo....naaptık gardas tavuğuna kışt mı dedik ? :lol: :arrow: [/b]

serhankaburcuk 16.06.2005 14:57

[quote=gakgo58][b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

Ancakkkkkkk....nezaman chate girsem orda ama bi türlü bana selam vermiyo....naaptık gardas tavuğuna kışt mı dedik ? :lol: :arrow: [/b][/quote]

[size=7][b][i]Hakkı abim yanlışın var yaw...Metin abim kimsenin tavuğuna kış demez ...İletişim yanlışlığı olmuştur...Abi ikinizede anlattım valla daha ne diyeyim iyiki varsınız...[/i][/b][/size]

CAGLAYAN 16.06.2005 15:11

[quote=Orhan_Nilay]Çağlayan bey; Son derece;[list] Güvensiz :roll:[/list]şüpheci, :roll:[list]acımasız, :cry:[/list]ve RTÜK ÇÜÜ[/quote]

[i][size=6]Orhan Nilay Bacimiza Gelince ....
Abircan Kardesime Kesinlikle Katiliyorum Kendisi Iyi Kalpli ve ....
SIVRI Dilli bir Kardesimizdir
Bacim Seni Seviyoruz :lol: [/size] [/i]

CÜSSKB-Aynur 16.06.2005 15:19

[quote=CAGLAYAN][quote=Orhan_Nilay]Çağlayan bey; Son derece;[list] Güvensiz :roll:[/list]şüpheci, :roll:[list]acımasız, :cry:[/list]ve RTÜK ÇÜÜ[/quote]

[i][size=6]Orhan Nilay Bacimiza Gelince ....
Abircan Kardesime Kesinlikle Katiliyorum Kendisi Iyi Kalpli ve ....
SIVRI Dilli bir Kardesimizdir
Bacim Seni Seviyoruz :lol: [/size] [/i][/quote] Teşekkür ederim.

efsanedavulcu 16.06.2005 15:23

[b]

BEN DEĞERLİ SERHAN ABİMİZDEN BAHSETMEK İSTİYORUM...................

ÖNCELİKLE BİZ ONA SERHAN REİS DİYE HİTAP EDİYORUZ....ÇÜNKÜ ONA BU KELIME ÇOOOOOOOOOOOKK YAKIŞIYOR..!
BİZİM İÇİN REİSLİK HEP ÜSTÜN OLMAK EMİR VEREN KENDİNİ HEP AGIRDAN SATAN BİRİ OLARAK BİLİYORDUM........

AMA ^^SERHAN REİS^^BİZE ASIL REİSLİĞİN BU OLMADIĞINI TAVRI VE HAREKETLERİ İLE ANLATTI BİZ SERHAN REİSTEN COK SEYLER OGRENDIK....ADAM GİBİ ADAM OLMAK MUTEVAZI VE OLDUGUMUZ GIBI GORUNMEYI ÖĞRETTİ...

SERHAN ABİYİ TANIDIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUZ...

İYİKİ VARSIN ^^REİS^^

SENİ ÇOK SEVEN KARDEŞLERİN

:arrow: ÖZGÜR :arrow: TUĞRUL[/b]

serhankaburcuk 16.06.2005 15:37

[quote=efsanedavulcu][b]

ÖNCELİKLE BİZ ONA SERHAN REİS DİYE HİTAP EDİYORUZ....ÇÜNKÜ ONA BU KELIME ÇOOOOOOOOOOOKK YAKIŞIYOR..!
BİZİM İÇİN REİSLİK HEP ÜSTÜN OLMAK EMİR VEREN KENDİNİ HEP AGIRDAN SATAN BİRİ OLARAK BİLİYORDUM........

AMA ^^SERHAN REİS^^BİZE ASIL REİSLİĞİN BU OLMADIĞINI TAVRI VE HAREKETLERİ İLE ANLATTI BİZ SERHAN REİSTEN COK SEYLER OGRENDIK....ADAM GİBİ ADAM OLMAK MUTEVAZI VE OLDUGUMUZ GIBI GORUNMEYI ÖĞRETTİ...

İYİKİ VARSIN ^^REİS^^

:arrow: ÖZGÜR :arrow: TUĞRUL[/b][/quote]

[size=7][b][i]Estafirullah kardeşlerim...O nasıl sözler valla beni utandırdınız...Sağolun sizlerde iyiki varsınız...Tribünün gülleri....

Bende bu vesile ile efsane davulcumuz Özgürden bahsedeyim bari;

Özgür bir kere Sivas 4 eylül stadında en iyi davulcusu ondan daha iyi davul çalan yok...Temiz kalbi ve saygıda kusursuzluğuda cabası....

Tugrul ve Özgür sizleri seviyoruz ve seneye sizden daha çok şeyler bekliyoruz...[/i][/b][/size]

RüStü ElmaS 16.06.2005 16:00

Serhan gardasimizla yüzyüze Istanbulda Sariyer macinda görüstük.

Kendisiyle yüzyüze maalesef cok az görüstük, fakat sanalda ve telefonla sürekli görüsüyoruz.
Kendisi iyi bir insan oldugu ve, dürüstlügü ve mertligiyle taniniyor.

Görüsmemizdede zaten, kendimde bizzat bu kaniya vardim.

Ayni zamanda 1967 taraftarlar derneginin iyi bir yöneticilerinden diyebilirim.
Gardas, senin gibi Yigidolara her zaman ihtiyac vardir.

HakkıTİMUÇİN 16.06.2005 16:15

[b]Hadi bakalım...site admini bize denk geldi...iyi şeyler yazayımda kızdırmayalım adamı siteden atar matar bizi neme lazım... :lol: :lol:

Öncelikle bu kadar sivaslıyı biraraya getirdiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. bu konuda hakkını ödeyemeyiz...

Sarıyer maçında geldiği istanbulda kendisi ile birkaç gün vakit geçirdik...kafasında kırk tilki dolaştıran bir gardasımız...

Buradaki tüm hemşerilerimiz gibi sivas aşığı bir yiğido...bu site için vaktini..parasını..belkide sağlığını harcayacak kadarda özverili....

ee da ne yazayım bukadar... :lol: [/b]

Kaptan-58 16.06.2005 16:28

[b]GAKGO58: HAKKI ABİMİZ ÇOK İYİ... KENDİSİYLE BİR TÜRLÜ YÜZ YÜZE TANIŞAMADIK AMA BEN KENDİSİNİ TANIDIĞIMA İNANIYORUM....[/b]

1967 dernek serkan20 16.06.2005 16:44

[b]kaptan 58 gençlik
pek sohbet etme imkanımız olmadı ama sitedeki yazılarında gördüğüm kadarıyla
türk milliyetçisi[/b]

efsanedavulcu 16.06.2005 17:54

[quote=gakgo58][b]Hadi bakalım...site admini bize denk geldi...iyi şeyler yazayımda kızdırmayalım adamı siteden atar matar bizi neme lazım... :lol: :lol:

Öncelikle bu kadar sivaslıyı biraraya getirdiği için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.. bu konuda hakkını ödeyemeyiz...

Sarıyer maçında geldiği istanbulda kendisi ile birkaç gün vakit geçirdik...kafasında kırk tilki dolaştıran bir gardasımız...

Buradaki tüm hemşerilerimiz gibi sivas aşığı bir yiğido...bu site için vaktini..parasını..belkide sağlığını harcayacak kadarda özverili....

ee da ne yazayım bukadar... :lol: [/b][/quote]

:lol: gakgo abi valla sizlerle konusmak ıcın 1.5 ytl tavuk doner paramı ınternet e verıyorum..............iyiki varsınız abi

efsanedavulcu 16.06.2005 18:44

[quote=serhankaburcuk][quote=efsanedavulcu][b]

İYİKİ VARSIN ^^REİS^^

:arrow: ÖZGÜR :arrow: TUĞRUL[/b][/quote]

[size=7][b][i]Estafirullah kardeşlerim...O nasıl sözler valla beni utandırdınız...Sağolun sizlerde iyiki varsınız...Tribünün gülleri....

Bende bu vesile ile efsane davulcumuz Özgürden bahsedeyim bari;

Özgür bir kere Sivas 4 eylül stadında en iyi davulcusu ondan daha iyi davul çalan yok...Temiz kalbi ve saygıda kusursuzluğuda cabası....

Tugrul ve Özgür sizleri seviyoruz ve seneye sizden daha çok şeyler bekliyoruz...[/i][/b][/size][/quote][b]

BİZLER SENİNLE VARIZ ABİİ....[/b]

HakkıTİMUÇİN 16.06.2005 18:53

[quote=efsanedavulcu][quote=gakgo58][b]Hadi bakalım...site admini bize denk geldi...iyi şeyler yazayımda kızdırmayalım adamı siteden atar matar bizi neme lazım... :lol: :lol:

ee da ne yazayım bukadar... :lol: [/b][/quote]

:lol: gakgo abi valla sizlerle konusmak ıcın 1.5 ytl tavuk doner paramı ınternet e verıyorum..............iyiki varsınız abi[/quote]

[b]ÖZGÜRÜM MEMLEKETİN BÜTÜN TAVUKLARI SANA GURBAN OLSUN...EMİ
SENİN ŞU CİĞERLİLİĞİN VARYA...ÖLDÜRÜYO BENİ...[/b]

efsanedavulcu 16.06.2005 18:55

SAOL ABİM

dogukan58 16.06.2005 19:24

ben emin abi ye bişey diyim onun o bıyıkları anlatıuor kendi
ni fazla söze gerek yok ......... vur bozkurtum vur tilkiye vur kurtulsun TÜRKİYE

BROTHERS58 16.06.2005 19:32

dogukan58 gardasımı yazılarından tanıyorum ama son yazdıgı yazıyla vatanını seven yiğit bir sivaslı oldugu anlasılıyor.

BROTHERS58 16.06.2005 19:42

[quote=serhankaburcuk][quote=gakgo58][b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

Ancakkkkkkk....nezaman chate girsem orda ama bi türlü bana selam vermiyo....naaptık gardas tavuğuna kışt mı dedik ? :lol: :arrow: [/b][/quote]

[size=7][b][i]Hakkı abim yanlışın var yaw...Metin abim kimsenin tavuğuna kış demez ...İletişim yanlışlığı olmuştur...Abi ikinizede anlattım valla daha ne diyeyim iyiki varsınız...[/i][/b][/size][/quote]

bu mesajda adı gecen üç kişiyide az cok tanıyorum.serhan gardsımı antalyada görmek bizleri gururlandırdı,KEŞKE HERKES ONUN KADAR FEDAKAR OLSA,ONUN SEVDİKLERİ İÇİN HER FEDAKARLIGI YAPACAGINA INANIYORUM,BUNUDA SİVASSPORA OLAN SEVGİSİ VE FEDAKARLIKLARIYLA GÖSTERİYOR.ARTI ONDA SİVAS CAZİBESİ VAR ÜNİVERSİTEDE KIZLAR AZ KOVALAMAMISTIR SERHANI.
HAKKI ABİMİZİN SESİYLE TANISMA SEREFİNE ERİŞTİK,ODA ORTA DOGU VE BALKANLARIN EN GARTANTİLİ VE HIZLI TASIMA İŞİNİ YAPAN SİVAS SEVDALISI ABİMİZ.
METİN ABİMİZLE SİTEDEN YAZISTIK SİVASSPOR ANKARADA ONA VE ONUN GARDASLARINA EMANET.TABİİ BİZDE ORDAYIZ İNSALLAH.ANKARAGÜCÜ TRÜBÜNÜNDE SİVASSPORA BASARI DİLENMİŞSE METİN ABİMİZE SORMAK LAZIM HER BABAYİĞİT YAPABİLİRMİ BUNU?TÜM SİTE ÜYELİRİMİZİ SEVİYORUZ HEP BERABER DAHA COK SEVİNECEK GÜNLER BİZİ BEKLİYOR.

serhankaburcuk 16.06.2005 23:26

[quote=BROTHERS58][quote=serhankaburcuk][quote=gakgo58][b]metin gardasla yüzyüze tanışmadık ama tam sivasspor fanatiği olduğu belli.. sitede de oldukça aktif....balkanların en hızlı klavye kullanan adamlarından biri...

[size=7][b][i]Hakkı abim yanlışın var yaw...Metin abim kimsenin tavuğuna kış demez ...İletişim yanlışlığı olmuştur...Abi ikinizede anlattım valla daha ne diyeyim iyiki varsınız...[/i][/b][/size][/quote]

bu mesajda adı gecen üç kişiyide az cok tanıyorum.serhan gardsımı antalyada görmek bizleri gururlandırdı,KEŞKE HERKES ONUN KADAR FEDAKAR OLSA,ONUN SEVDİKLERİ İÇİN HER FEDAKARLIGI YAPACAGINA INANIYORUM,BUNUDA SİVASSPORA OLAN SEVGİSİ VE FEDAKARLIKLARIYLA GÖSTERİYOR.ARTI ONDA SİVAS CAZİBESİ VAR ÜNİVERSİTEDE KIZLAR AZ KOVALAMAMISTIR SERHANI.
HAKKI ABİMİZİN SESİYLE TANISMA SEREFİNE ERİŞTİK,ODA ORTA DOGU VE BALKANLARIN EN GARTANTİLİ VE HIZLI TASIMA İŞİNİ YAPAN SİVAS SEVDALISI ABİMİZ.
METİN ABİMİZLE SİTEDEN YAZISTIK SİVASSPOR ANKARADA ONA VE ONUN GARDASLARINA EMANET.TABİİ BİZDE ORDAYIZ İNSALLAH.ANKARAGÜCÜ TRÜBÜNÜNDE SİVASSPORA BASARI DİLENMİŞSE METİN ABİMİZE SORMAK LAZIM HER BABAYİĞİT YAPABİLİRMİ BUNU?TÜM SİTE ÜYELİRİMİZİ SEVİYORUZ HEP BERABER DAHA COK SEVİNECEK GÜNLER BİZİ BEKLİYOR.[/quote]

[size=7][b][i]Vay gardasım saol yav...

Seni anlatmakta bana düştü...Hani derler ya bazı şeyler anlatılmaz yaşanır..Tamam işte tam öyle... Ben brother58 ile yani Bülent ile Antalya maçında iken bizzat tanıştım..Çok iyi bir arkadaş beni ve yanımdaki diğer yiğidoları Antalyada gerçekten güzel bir şekilde misafir etmeye çalıştı Allah kardeşimizden razı olsun...Bülentinde cefakarlığı tartışılmaz...[/i][/b][/size]

puar 17.06.2005 16:54

evet bir kaç gün aradan sonra tekrar geldim öncelikle topici açan abimle başlayım

hakkı abim canım ciğerim abilerimden biri ilk once onunla istanbulda sivaslılar gecesinde tanıştık oncesinden pcden dahi konuşmamıştık...yanarımda ogune kadar tanışmadım gunlere yanarım...kendisi mutavizi dürüst saygılı en oenmlisi gerçek ve hakiki sivaslı biz 25 yaş ve altı olarak ondan çok şeytler öğrenecez...arkadaslar hakkı abinin görüşlerinde ileri düşüncesinde yararlanalım derim...saygılarımla

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:20.