SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Transferde Adı Geçenler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32054)

DOGU_BEY 30.05.2011 23:54

Transferde Adı Geçenler

[B]Faty transferi bitti , çok büyük aksilik olmazsa %99 Sivassporda (maddi konularda özellikle)

gündemdeki isimler:

Erkan (buca-sol bek)

memhmet eren (ortasaha-forvet-kayseri)

senecky (kaleci-ankaaragücü)

sefa (forvet-ümit milli takım-almanya)

yine ümit milliden bir ortasaha oyuncusu)

bilica (fener)

fenerden başka oyuncular da olabilir

bu arada eneramo da gitmez, merak etmeyin...

haber aldıkça yazarım...[/B]

30.05.2011
[B]murat sözgelmez, keita ve ivanovs gönderilmesi muhtemel isimler bu arada kaleci serdar kulbilge beşiktaşa gidebilir sivassporun gündeminde yok agbetu yine başka bir takıma kiralık verilecek belki de samsunda devam eder..sedat. m.yıldız abdurahman da gidecekler arasında. kamanan gitti kaleci kamenar gitti..diallounun durumu şu an için soru işareti...yabancı transferi eldeki yabancılar gönderilmesine göre netleşecek... özzellikle ümit milli takımdan takip edilen 3-4 oyuncu var bunlardan birii forvet sefa biri ortasaha biri de defans sanırım hepsi de almanya alt yapılı...fb veya bjkden gelebilecek isimler de olabilir.. şu an bu bilgiler düşünülen ve takip edilen isimler arkadaşalr Faty dışında kesin biten ve gerçekleşen bir durum yok olur olmaz zaten burda paylaşırım...[/B]

31.05.2011
[B]Fransadan Sochaux kulubünden ofansif ortasaha (sol ayaklı)
Nicolas Maurice-Belay (26 yaşında) gündemde olan bir isim ... (sözleşmesi sanırım haziran sonunda bitiyor)[/B]

02.06.2011
[B]Nicolas Maurice-Belay transferinin gerçekleşme ihitimali artıyor.Maddi anlamdaki bazı konular halledilirse bu oyuncu Jacques Faty nin devreye girmesiyle Sivasspora imza atabilir. Zira Faty nin de bu trnasfer için devreye girdiğini ve görüşmelerin olumlu yönde sürdüğünü öğrendim...Kaleci Senecky transferinin gerçekleşme olasılığı yüksek...Ayrıca Mehmet Yıldızın ayrılma ihtimalini de göz önüne alırsak yabancı bir golcü de düşünülüyor...[/B]

02.06.2011
[B]Evet resmi site de açıkladı yönetim sağ gösterip sol vurdu :) ve bence iyi de yaptı sencekyi açıkçası ben de çok istemiyordum bu kaleci sanırım 23 ya da 24 yaşında böylelikle geleceğe de bir yatırım oldu, hayırlı olsun takımımıza..

bu arada transferde sürpriz isimler yani gündemde olanlar dışında sürpriz isimler açıklanabilir yine mehmet eren ismi artık gündemden düşmeye başladı gibi[/B]

02.06.2011
[B]mehmet eren ve bilica ile anlaşıldı demedim zaten, şu an isimleri gündemde...

Borjan transferiyle artık büyük ihitimal Ramoviçe yol görünüyor demektir..Bu arada Senecy yerine böyle genç bir kalecinin transferi bence daha güzel oldu yönetim sağ gösterip sol vurdu... gündemde adını söyledğimiz isimler dışında yine böyle sürpriz isimlerin transferini duyarsak şaşırmayalım..özellikle de GOLCÜ -Forvet konusunda yine umulmadık bir isim transfer edilebilir...[/B]

05.06.2011
[B]Çek Cumhuriyetinden U21 takımından
sağ bek Zdenek Smejkal(22 yaşında) veya yine 22 yaşındaki sağ bek Radim Reznik transfer edilmesi yüksek ihtimal olan oyuncular ama ilk söyledğim Zdenek Smejkal daha yüksek...[/B]
.

HALIL 30.05.2011 23:56

Cevap: Transferde Adı Geçenler

tesekurler ilk ben yazim dedim

babapiton 30.05.2011 23:57

Hayalkafe sezonu açmıştır hayırlı olsun :)

sebasteia 30.05.2011 23:57

aman bilica gelmesinde, diğer isimler bizde iş yapar. iki yıldır düzgün futbol oynamamış adam bu takıma zarar verir. bize oynayan futbolcu gerek.

şarkışla 58 30.05.2011 23:58

Bilicanın bu saatten sonra bize faydası olmaz.Onun yerine başarıya aç kariyer hedefleyen isimlerle ilgilennmeliyiz.İnşallah gelmez gerçi ismi es esle anılıyor

58 SiVaSıM 58 30.05.2011 23:58

ohhh be sezon açıldı şu okullarda bitsin siteden çıkmayacam şu erkanı alırsak harika olur sefada iyi ama sneceky ve mehtmet ereni almayalım

kangallıwert 30.05.2011 23:59

memhmet eren Manisporda
Bilica %99 Es esde ..

taraf 30.05.2011 23:59

hayel mesai başlamış gardaş hayırlı olsun

babapiton 31.05.2011 00:01

Ümit milli takımdan sefa yılmaz için çok sevindim burdaki ümit milli takım maçındada iyi bir performans göstermişti.sağ açık mevkinde oynuyor 21 yaşında inşallah alınır 2 sene sonra müthiş bir futbolcu olur.bu sene sağ açığın alternatifi olur belkide ilk 11 de formayı kapar oynar.

DOGU_BEY 31.05.2011 00:01

[B][B]ramoviç büyük ihtimal gönderilecek, bunun yanında bir yabancı daha gönderilebilir...[/B]

mehmet eren ve bilica ile anlaşıldı demedim zaten, şu an isimleri gündemde...[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:20.