SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Konyaspor 0-1 Sivasspor..ikinci devre (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38771)

etlidöktürek 13.02.2015 00:01

Cevap: Konyaspor - Sivasspor

Gecen sene iyi oynadıgımız ya da formda oldugumuz donem diyelim bizi sahadan silmislerdi resmen..bu sene yine iyi oynuyoruz vr formdayiz özgür yankaya beni biraz dusunduruyor ama en azindan 1 puan alacagimizi dusunuyorum.. Ozellikle musa sinan oynayacakmi onu merak ediyorum ts macinda sag acik da iyi isler yapti, sergen hocadan bi beklentim var bu mac icin*ins oynatir..

shang 13.02.2015 08:38

dün konyanın gs maçını izledim defans hatları çok zayıf ama jalma kabze torje bu isimlere çok dikkat etmemiz gerekiyor gol bulacağımızı düşünüyorum.İyi kapanarak galip gelebiliriz.

ünisivas 13.02.2015 08:44

En çok tedirgin olduğum deplasmanlardan bi tanesi. Ama defanslarını açabilecek oyunculara sahibiz. Enaramonun olmayısı sıkıntı . Beraberlikle dönmek güzel sonuç olarak düşünüyorum.

by_hunter 13.02.2015 08:44

Mental olarak şu an süper liğ deki en iyi takım biziz.

Oyuncuların kendilerine güvenleri geldi.

İki takımda kupada maç yaptı.Bizim avantajımız Konya dan 2 gün fazla dinleme ve çalışma süremizin olması.

En az 1 puan diyorum 3 puanada yakın taraf biziz

aozdemir 13.02.2015 09:44

ben sergene güveniyorum. o işini bilir. Allah yardımcımız olsun.

kaplanlı 13.02.2015 15:11

2 ihtimali olan bir maç.beraberlik ağır basıyor.atıf ekstra işler yaparsa biz kazanırız.seyir zevki yüksek olan bir maç olacak.inşallah 3 puanla döneriz.

eXi 13.02.2015 16:01

galatasaray maçında konyanın yorulacağını zorlu bir maç olacağını düşündüm yorgun konyayı çok rahat yenebilirdik. ancak gs maçı hazırlık maçı gibi geçti yinede yakaladığımız form durumu ile bu maçı zorda olsa alırız....

karasarlıyiğido 13.02.2015 16:55

hakem biraz sıkıntılı bir adam etki altında kalabilen biri konyada bizi harçayabilirler bir yandanda trabzon bastırır biz yenilelim diye herşeyi bekliyorum inşallah yanılırım

Ferhat06 13.02.2015 20:19

Konya'nın oldukça coşkulu bir taraftarı var ve ayrıca GS karşısındaki Konya bayağı gözümü korkuttu.Zor maç olacak ama en az 1 puan alırsak başarı olur.

otceken58 13.02.2015 20:23

konyanın galatasaray macını bende izledim. ama bana göre konyaya sadece defans yaparak kontralarla çok rahat geçeriz. adamlarda ruh kalmamış kupa maçında bitsede gitsek diyerek oynadılar biz gol yemeden ilk yarıyı tamamlarsak o maç bizimmmmmmm

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:39.