SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Konyaspor 0-1 Sivasspor..ikinci devre (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38771)

Erenozdenn 13.02.2015 22:14

Cevap: Konyaspor - Sivasspor

[QUOTE=Erenozdenn;936087]Konyaspor hücumda etkili bir takım değil. 19 maçta 18 gol atmışlar zaten. Bence deplasmanda olduğumuz için Konya'yı üstümüze çekip kontralarla ilk yarıyı bitirmeliyiz. Kapalı savunmaları açmakta zorlanıyorlar zaten. Eğer erken gol bulamazlarsa çözülürler gibime geliyor. Yani biraz akıllı oynarsak yememeyeceğimiz takım değil. Bence 11 şöyle olmalı;

Korcan
Cicinho- Da Costa- Ümit- Fatih
Mehdi- Adem
Burhan-Aatıf-Musa
Batuhan

Ikinci yarı eğer maç istediğimiz gibi giderse, Konya arkada açık alan bırakacağı için Batuhan- Utaka ve İbrahim Akın- Burhan Değişikliği ile maçı bitirebiliriz diye düşünüyorum. Umarım maçı kazanırız ve artık düşme potasıyla aramızı iyice açarız da kupaya ağırlık verebilelim. Şimdi pazara kadar zaman nasıl geçecek onu düşünüyorum :) pazar saat 15:00 de yüzümüz Gülüyor olur inşallah.[/QUOTE]

Böyle düşünmüştüm ama, Aatıfı sola kaydırıp yerine Mehdiyi, Mehdinin yerine de Da Costayı çeksek olmaz mı acaba? Hem İbrahim Ö. ve Ümit iyi anlaşıyorlar ve daha hızlı olurlar sanki. Bu fikre biraz da Djalma dan sonra döndüm desem yalan olmaz. Adam çok hızlı. Da Costa Orta sahada biraz daha fazla basar en azından.

Korcan
Cicinho-İbrahim Ö.-Ümit-Ziya
Da Costa-Adem
Burhan(İ.Akın)-Mehdi-Aatıf
Batuhan(Utaka)

aozdemir 13.02.2015 22:27

konya çok isteksiz oynuyor. sabırlı olursak açıklarını çok yakalarız. yine ilk yarı onları tartarız gibi.

Rasimsivasli 14.02.2015 03:08

gardaslarim bu maci beraberlik düsünüyorum sivasin icin cünkü zor deplasman oldugundan dolayi

aozdemir 14.02.2015 17:21

tahmini kado:
Korcan
Cicinho-İbrahim Öztürk-Ümit-Ziya
Adem-Mehdi
Burhan-Atıf-İbrahim Akın
Batuhan

dibba58 14.02.2015 20:51

Bu maçı alırsak yukarıya doğru uçuşa geçeriz.

Külhan 14.02.2015 22:56

Maclari degerlendirirken hepden agzimizdan cikan bir can sikici kelime var hicbirzaman inanmadigim cok gicik kelime ( bizetersgelentakim) bu cok manasiz bir deyim hani akhisarda- gaziantepte- trabzonda ters geliyordu netice ne oldu Konyayi kupa macinda gördük galata karsisinda adeta kendi sahasina hapsoldu ve gördügümüz gibi adeta bir antreman macina döndü biz inaniyoruzki sivasspor savunmada acik vermedigi takdirde bu maci rahat alacak

teyfikyasir 14.02.2015 23:12

Sergen hocadan Allah razi olsun. Bu forumda taraftarin bu kadar galibiyete inandigini gosterdi bize. Konya galibiyeti bizi dusme potasindan alip bi ust kademeye tasiyacak ve inaniyorumki bu takim bu sene bittigunde avrupa biletini alacak insAllah.

maximustafa 14.02.2015 23:23

İnşallah bu maçı kazanarak düşme potasıyla puan farkını 6 puana çıkarıcağız.:D

GokhanTurna 15.02.2015 04:57

As kadromuz şu şekilde olacaktır.

Korcan
Cicinho - Da Costa - Ümit - Ziya
Adem - Mehdi
Burhan - Aatif - İbrahim Akın
Batuhan (Utaka)

[B]İkinci yarı:[/B] Musa oyuna girerse enerjisiyle çok katkı sağlar takıma. Son zamanlarda ki formuyla as takımda yer almayı fazlasıyla hakkediyor.

Salim58 15.02.2015 09:15

Maç saati yaklaştıkça tansiyonda yükselmeye başladı, hayırlısı olsun diyelim Konyaspor'u [B]2-1 [/B]yenip dönelim.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:26.