SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eski Maç Yorumları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   T.Telekom - Sivasspor Maci Öncesi - Sonrasi Tüm Yorumlar (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=142)

RüStü ElmaS 31.12.2004 15:22

T.Telekom macinada büyük bir Sivasspor taraftarinin katilacagi kesin.

Cünkü Ankarada`da büyük bir Sivasli potensiyali olduguda bir gercek.
Haydi Yigidolar bu macida alin, biz taraftarlarin yüzünü bir kez daha güldürün.
Cünkü buna cok ihtiyacimiz var.
Bizler senelerdir Süperlig hasretiyle yanip tutusan taraftarlar, her maci yendigimizde Süperlige nasil yaklastigimizi adeta tüm benligimizle hissediyoruz.

Yüzümüzü kara cikarmayin, biz bu Süperlig hasretiyle yanip tutusuyoruz.

Haydi Yigidolar, yolunuz acik olsun

türkçerap_yakup 31.12.2004 15:35

maç nezaman yaw....

RüStü ElmaS 31.12.2004 15:43

Mac 30.01.2005 tarihinde oynanacak.
Gerci maca daha cok var ama simdiden isteyen fikrini yazsin diye topici actim

tahakalebasi 31.12.2004 17:32

BU MAÇ ÇOK ÖNEMLİ EĞER KAYBEDERSEK HEM PUAN FARKI AZALACAK HEMDE MORALİMİZ ÇOK BOZULACAK VE ERCİYES MAÇINADA YANSIYARAK HİÇ BİR AVANTAJIMIZ KALMAYACAK.VE MÖÇLARIN ÇOĞUNDAN PUAN KAYBEDECEZ.VE SÜPER LİĞE ÇIKAMIYACAK.O YÜZDEN TELEKOMSPOR MAÇI BİZİM İÇİN ÇOK KRİTİK BİR MAÇ.ARKADAŞLAR BU MATA NEKADAR ÇOK TARAFTARIMIZ OLURSA O KADAR AVANTAJLI OLURUZ. :D :) :( :o 8O :? 8) :lol: :wink: :@ :)

türkçerap_yakup 31.12.2004 17:59

yaw taha ağzını hayrı aç yaw.....ne dion sen.....ağzından yel alsın.....biz bu sene süper lige çıkamazsak böle avantajı kullanamayarak.hiçbi zaman çıkamayız

kakikli 31.12.2004 22:40

tam zamanı sömestr a denk geliyor kesinlikl eo maça gitmeliyim tek gerçek SİVASSPOR............

tahakalebasi 01.01.2005 07:51

ben ağzımı bek hayrı açmıyor olabilirim.ama gerçekleri söylüyorum.ve bu maçın çok önemli olduğunu vurguluyorum. :wink:

ergin 03.01.2005 09:22

Paniğe gerek yok arkadaşlar,bu maçı ya alacağız,ya da alacağız!Takımımızın 2 nci yarıya rehavetten uzak ve ciddi hazırlandığını düşünüyorum.Unutmayalım ki,şu anda lideriz.Rakiplerimiz var ve her zamanda olacak.Lider bir takımla karşılaşmak asıl diğer takımları düşündürsün.Rüştü ELMAS Kardeşimin dediği gibi ANKARA'da azımsanmayacak kadar SİVAS'lı mevcut.Bizde ESKİŞEHİR'den destek vereceğiz ve diğer şehirlerden gelecekleride hesaba kattığımızda 10.000 civarlarında bir taraftar olacağını umuyorum.
Dedim ya,bu maçı alacağız!

... ARSLANLARIN GERÇEK TARİHLERİ YAZILANA DEK,
AVCILIK ÖYKÜLERİ AVCILARI SÜREKLİ YÜCELTECEKTİR...

serhankaburcuk 03.01.2005 10:32

Kafanızı yormayın sivasspor ankarada enaz 10000 taraftara oynar ha birde stat iyi olması lazım yani 19 mayısta falan oynarsak iyi olur bu maçıda alırız ikinci yarıya iyi şekilde hazırlanmış bir SİVASSPOR telekomu ankarada yer....

cem 03.01.2005 10:41

TELEKOMUN STADI MACUNKOYDE VE OLDUKCADA KUCUK Bİ STAD SUAN DA TELEKOMUN DURUMU COK KOTU ART ARDA ALDIKLARI MALUBIYETLER SONRASI COK GERIYE DUSTULER CUNKU ALTAY MACINDA CIKAN OLAYLAR SEBEBIYLE 6 TANE AS FUTBOLCUSU 4 ER 5 ER MAC CEZA ALDI O GUNDEN BERİ TELEKOMUN DURUMU İÇLER ACISI AMA TELEKOM GENEDE KUCUMSENECEK TAKIM DEGIL CEZALI TOPCULARINDAN BAZILARI BİZİM MACIMIZA YETISIYOR,BU MACI MUTLAKA ALMALIYIZ,ALIRSAKKİ SAYET COK BUYUK AVANTAJ ELDE EDERİZ KAYBEDERSEKTE DUNYANIN SONU DEGİL,SUANDA EN AVANTAJLI TAKIM BİZİZ,FIKSTUR AVANTAJIDA BİZDE....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:53.