SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   skandal transferler/muthis transferler (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32186)

HALIL 15.06.2011 19:48

skandal transferler/muthis transferler

arkadaslar hem siteyi aktif tutmak icin guzel bir konu acmak istedim bunu bir oyun olarak gorun

bir yanda sivasspor tarihinde takimimiza gelen ve en begendiginiz transferleri yazabilirsiniz (bir tek super ligdeki degil nostaljikde olabilir) :)

bir yandanda en nefret ettiginiz bu adami nasil olurda transfer ettik dediginiz sivasspor tarihinden transferleri paylasabilirsiniz

haydi bakim iyice dusunun ve eylenin

(lutfen adminler bu konuyu silmeyin amac eglenmek ve bir nostalji havasi vermek insallah uzun omurlu ve begendiginiz bir konu olur):D

akifesk 15.06.2011 19:50

Cevap: skandal transferler/muthis transferler

çok ilginç bi konu ;)

tavatir 15.06.2011 19:51

Ersen Martin - Skandal Transfer
Lucien Aubey - Skandal Transfer
[B]Nordin Wooter - Süper Transfer[/B]

HALIL 15.06.2011 19:53

oyle cok skandal transfer olduki hafizami bir kazigim bakalim:D

su an sandro var ugur var takimda skandal bunlar yaaaaaa:D

GokhanTurna 15.06.2011 19:56

En gereksiz transferlerimiz şüphesiz Ersan Martin ve Yasin Çakmak. Beni Sivasspordan soğuttu zamanında bu transferler.

En çok göze çarpan iyi transferler Petkoviç,Elrio van Heerden,Grosicki,Eneramo vs çoğaltılabilir.

tavatir 15.06.2011 19:56

Sandro fena topçu değil. Ben onu Hacettepe'deyken beğeniyordum. Bu sene de şans bulamadı zaten.

HALIL 15.06.2011 19:56

ha bide unutum birsey soylemeyi maliyetlerini de yazabilirsiniz zarara ugradigimiz transferler vs vs vs

tavatir 15.06.2011 19:57

[QUOTE=yigido_halil_58;724519]ha bide unutum birsey soylemeyi maliyetlerini de yazabilirsiniz zarara ugradigimiz transferler vs vs vs[/QUOTE]

Hangisinden zarar uğramadık ki ?

Özellikle son 2 yılda zararımız büyük.

Zararın büyük olmasının önemli bir sebebi de zamanında parlayan isimleri biraz cilalayıp iyi fiyata satamamak.

HALIL 15.06.2011 19:58

vallaha su anki kadromuzda eneramo transferi ki tunusta darbe cikmasaydi hayata alamazdik su an fransada rahatlikla oynayabilirdi bence degerini bilmeliyiz

ve tabiki grosicki bu oyuncuyu nasil aldik sastim kaldim bu ise

kayseri ve bursa da ilgileniyordu

bulentt07 15.06.2011 20:11

mbamba yasin cakmak ersen martin aubey en fos transfer norden wooter unutamadıgım bir yabancı

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:11.