SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   YILDIZ Beyaz Show'a katılacak (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=21903)

Besyo_cu 02.12.2008 17:10

YILDIZ Beyaz Show'a katılacak

[B]Beyaz Show'a katılacak
Sivasspor'un kaptanı ve bu sezon bugüne kadar attığı 10 golle krallıkta ilk sırada yer alan Mehmet Yıldız'ın şovmen Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show isimli programına katılacağı açıklandı. Bu nedenle Mehmet Yıldız'ın cuma günü İstanbul'a gideceği bildirildi.

Cuma gününe kadar kentte çalışmalarını sürdürecek olan Sivasspor ise, cumartesi günü uçakla İstanbul'a hareket edecek. Kırmızı beyazlılar aynı gün İstanbul Sheraton Otel'de düzenlecek olan Sivasspor gecesine de katılacak
[/B]

oPsİyOneL 02.12.2008 17:13

Cevap: YILDIZ Beyaz Show'a katılacak

[QUOTE=besyo_cu;443170][B]Beyaz Show'a katılacak
Sivasspor'un kaptanı ve bu sezon bugüne kadar attığı 10 golle krallıkta ilk sırada yer alan Mehmet Yıldız'ın şovmen Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show isimli programına katılacağı açıklandı. Bu nedenle Mehmet Yıldız'ın cuma günü İstanbul'a gideceği bildirildi.

Cuma gününe kadar kentte çalışmalarını sürdürecek olan Sivasspor ise, cumartesi günü uçakla İstanbul'a hareket edecek. Kırmızı beyazlılar aynı gün İstanbul Sheraton Otel'de düzenlecek olan Sivasspor gecesine de katılacak
[/B][/QUOTE]

[B]Süper haber tşk:) Zaten Beyaz Show Hayranıyım Bırde Mehmet YILDIZIMIZ orda olunca Seyrine Doyum Olmaz Bir Program Olucak :)[/B]

velibircan 02.12.2008 17:14

--->: YILDIZ Beyaz Show'a katılacak

[B]OooOoOoOOo cuma günü beyaz'da şenlik var :)[/B]

ssozan 02.12.2008 17:14

BEN BU HABERİ BAŞKA Bİ SİTEDEDE OKUMUŞTUM
TAM BEN KONUYU EKLİCEKTİM SEN EKLEDİN NESE OLSUN
BEN BU HAFTA BEYAZ SHOW U İZLİCEM BELKİ TRANSFER İLE İLGİLİ BİR KAÇ ŞEY SÖYLER
SİZDE KAÇIRMAYIN

EyüphanAydın 02.12.2008 17:15

[B]O zaman herkez Cuma gecesi KanaL D'ye kilitlenir.Mehmet Yıldız açısındanda iyi olucaktır.

Bu stresli maçlar öncesi,Beyazit Öztürk biraz güldürür :) İyi geliceğine inaniyorum.[/B]

casus84 02.12.2008 17:39

[B][COLOR="Red"]Haberin kesinliği var mı acaba ???????[/COLOR][/B]

cenk5821 02.12.2008 17:41

super ya walla cok guzel olcak......:D

sivasli215 02.12.2008 17:46

[B]haber ne kadar doğru bilmiyorum ama böyle bir maç öncesi umarım mehmetin konsantrasyonu bozulmaz

su an seviniyoruz ama maçtan sonra üzülmeyelim sonra....[/B]

Besyo_cu 02.12.2008 18:37

[B]Mehmet YILDIZ Her gecen Gün Daha Populer hale gelıyor.[/B]

tanju_58 02.12.2008 18:53

önceden bülent hocamızıda konuk etmişti beyaz.her hafta izliyorum zaten.yıldızımızı kaçırmıcaz :)

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:42.