SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Kim bu içimizdeki yabancı!!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=34898)

sivasdergi 23.09.2012 20:08

Kim bu içimizdeki yabancı!!!

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=37114&token=12646[/IMG]

Arkadaşlar 3 puan aldığımız ve mutlu olduğumuz bugün bir sitede yine sinirimi bozan bir şey gördüm. Böyle bir günde bu konuyu açmak istemezdim ama ne zamandır erteliyorum.

Ajansspor sitesine girip yorumlara baktığımda "SİVASLIYSAN ÖVÜN;DEĞİLSEN İTAAT ET ! Vatan 58" nickini kullanan birisi yine başka takımlara ve taraftarlarla atışmış. Üstelik sadece Sivasspor haberlerinde değil. Bütün takımların haberlerinde yorumları var. Bu durum ne zamandır canımı sıkıyordu. Bu tarz takımımızı ve camiamızı yanlış tanıtabilecek ve üzerimize tepki çekebilecek yorumlar yapanlara karşı birlikte hareket ederek önlem almalıyız. Kendimizi doğru tanıtmalı ve anlatmalıyız.

Herkesle dost olalım demiyorum ama Trabzonla, Anteple, Kayseriyle kötü geçince elimize ne geçecek, kimle geçineceğiz.

adres58 23.09.2012 20:24

Cevap: Bu Konuyu Bugün Açmak İstemezdim

Ben bu konu üzerinde çalışmalar yapıyordum. De-şifre ettin ama zamanı gelmişti diye düşünüyorum. Bu kardeşimizi o malum sitede tüm kullanıcıları defalarca uyarmama rağmen ve kaale almamalarını istediğim halde Sivasımıza ve Sivasspor taraftarlarına, halkına karşı bir ANTİPATİ oluşturduğu düşüncesindeyim. Muhtemelen bizim sitemizede üye olan bu arkadaş (Eğer gerçekten Sivaslı veya Sivassporluysa) ben yaptım, o kişi benim diyemiyorsa bir daha bu tarz söylemlerden ve mesajlardan uzak dursun. Hakeza şu anda ve şimdiye kadar yapmış olduğu yorumlar Sivassporumuzu ve Sivasımızı o kadar kötü durumlara düşürüyorki adeta eziliyoruz. Onun vermiş olduğu zarar Bület Uygunun tavırlarından, Sayın eski Basın sözcümüz Fikret Beyin söylemlerinden (çoğu söylemlerine ben karşı olmama rağmen) dahada itici ve zarar verici bir hal almıştır. Yukarda da bahsettiğim gibi bu kişi eğer bizde de üyeyse benim tahmin ettiğim ve aza indirgediğim 3-4 kişiden başkası değil. Malum site yöneticileri ile çok defalar uyarı verip talep etmeme rağmen maalesef en ufak bir bilgi bile alamadım. Zira onların bu durum çokta hoşlarına gidiyor ve reyting kazanmalarına sebep olduğuda ayan bir durum..

Özetle bu kişi kimse lütfen bizden uzak dursun ve bu tarz söylemleri bıraksın. Koyu Sivassporluluk böyle olmaz. Farkında değil ama bizlere çok ama çok zarar verdiğinin farkında bile olmayan yaşı küçük!!!! bu şahış artık elini ayağını çeksin Sivasımızın üstünden.

Kısa bir uyarı daha yapmak istiyorum...

DİKKAT: Takip ediliyorsun!!!!!

ramazan5842 23.09.2012 21:41

Cevap: Kim bu içimizdeki yabancı!!!

aynı kişi benim de çokkez dikkatimi çekti.
hele sivasın yendiği maçlardan sonra karşı takım taraftarlarıyla alay etmesi çok canımı sıkıyordu.zaten nickinden de belli.

Ricardo Pedriel 23.09.2012 22:02

buradada sivassporumuzu küçümseyici yorumlar oluyor yani sivassporluyum diye geçinenler

migroArmis 23.09.2012 22:38

[QUOTE=sivasdergi;807753][IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=37114&token=12646[/IMG]

Arkadaşlar 3 puan aldığımız ve mutlu olduğumuz bugün bir sitede yine sinirimi bozan bir şey gördüm. Böyle bir günde bu konuyu açmak istemezdim ama ne zamandır erteliyorum.

Ajansspor sitesine girip yorumlara baktığımda "SİVASLIYSAN ÖVÜN;DEĞİLSEN İTAAT ET ! Vatan 58" nickini kullanan birisi yine başka takımlara ve taraftarlarla atışmış. Üstelik sadece Sivasspor haberlerinde değil. Bütün takımların haberlerinde yorumları var. Bu durum ne zamandır canımı sıkıyordu. Bu tarz takımımızı ve camiamızı yanlış tanıtabilecek ve üzerimize tepki çekebilecek yorumlar yapanlara karşı birlikte hareket ederek önlem almalıyız. Kendimizi doğru tanıtmalı ve anlatmalıyız.

Herkesle dost olalım demiyorum ama Trabzonla, Anteple, Kayseriyle kötü geçince elimize ne geçecek, kimle geçineceğiz.[/QUOTE]

Evet Ajanssporda böyle biri var nereden biliyorum Bursaspora karşıda büyük öfkesi var...Akıfesk tarzı 3 büyütülmüş taraftarlarından biridir muhtemel...Gerçek Sivassporlu olduğuna ihtimal dahi vermiyorum...Bursasporu sevmeyen Sivaslı kardeşlerimde var bu gayet normal ve doğaldır..Ama ben şimdiye dek bu kardeşlerimin hiç bir zaman üsluplarını bozarak yorum yaptıklarını görmedim...Gördüklerimde Sivassporlu gibi görünen ist takım taraftarları...Buradan anlayabiliyorum...

ahhguzum 23.09.2012 22:58

vay sahtekar admine iletin banlasın sunu:(

mrhgnr58 23.09.2012 23:15

[QUOTE=migroArmis;807798]Evet Ajanssporda böyle biri var nereden biliyorum Bursaspora karşıda büyük öfkesi var...Akıfesk tarzı 3 büyütülmüş taraftarlarından biridir muhtemel...Gerçek Sivassporlu olduğuna ihtimal dahi vermiyorum...Bursasporu sevmeyen Sivaslı kardeşlerimde var bu gayet normal ve doğaldır..Ama ben şimdiye dek bu kardeşlerimin hiç bir zaman üsluplarını bozarak yorum yaptıklarını görmedim...Gördüklerimde Sivassporlu gibi görünen ist takım taraftarları...Buradan anlayabiliyorum...[/QUOTE]

ben bu migroArmis kardesinizi vok seviyorum ya. artik bizden biri gibi sayyorum kendisini
sende bizim gardasimiszin :)

SenSetik 23.09.2012 23:29

benide gıcık ediyo bu namussuz..herkesi düşman etmeye çalışıyor bize

dogan5880 24.09.2012 00:06

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

ramazan5842 24.09.2012 00:23

tiz kellesi vurulaa:D

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:06.