SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Diğerleri (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=111)
-   -   Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35873)

Abdullah DuMaN 12.04.2013 12:37

Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu

[B]Fenerbahçe'nin rakibi Benfica oldu[/B]

Avrupa Kupalarındaki tek temsilcimiz Fenerbahçe'nin UEFA Avrupa Ligi yarı finalindeki rakibi belli oldu.

İsviçre'nin Nyon kentinde, UEFA Genel Sekreteri Gianni Infantino ve Hollandalı eski milli futbolcu Ruud van Nistelrooy tarafından gerçekleştirilen kura çekiminde Sarı Lacivertli temsilcimiz Portekiz ekibi Benfica ile eşleşti.

Fenerbahçe, 25 Nisan'da oynanacak olan yari final ilk maçını kendi sahasında, 2 Mayıs'ta oynanacak rövanş maçını ise Portekiz'de oynayacak.

[B]İŞTE EŞLEŞMELER:[/B]

Fenerbahçe - Benfica

FC Basel - Chelsea

Benfica'yı tanıyalım

Benfica her Portekiz takımı gibi evinde zor yenilen ve taraftarının desteğiyle gerçekten iyi performans sergileyen bir ekip. Bu sezon hem ligde hem de Avrupa’da fırtına gibi esen Benfica, kupanın da en büyük adayları arasında yer alıyor. Kadrolarında kendi bölgesinde dünyaca bilinen yıldızları barındıran Portekizliler’de tek güçsüz nokta ise kalecileri Artur Moraes. Moraes, inişli çıkışlı performansı ve ilerleyen yaşı nedeniyle Benfica’nın zayıf halkası olarak gösteriliyor. Geride ufak tefek sorunlar yaşamasına rağmen Kırmızı-Beyazlılar iyi bir hücum hattına sahip. Oscar Cardozo ve Rodrigo Lima, bu sezon takımın gol yükünü çeken isimler arasında ilk sırada yer alıyor.

Fanatik

PETKOVİC 12.04.2013 12:40

Cevap: Fenerbahçe'nin rakibi belli oldu

Allahın izniyle kupa bir kez daha ülkemize gelecek buna yürekten inanıyorum..

sivaslıadem 12.04.2013 13:16

chelsea gelmemesi iyi olmuş
Başa baş bir mücadele olacaktır
Temsilcimize başarılar diliyorum ve kupayı ikinci kez ülkemize getirmelerini temenni ediyorum

bigacti0n58 12.04.2013 13:23

Bir Türk olarak başarılar diliyorum fenerbahçeden tek dileğim kendileri avrupa kupasını alsınlar bizede türkiye kupasını bıraksınlar yeter :)

infial§ 12.04.2013 13:25

Burda Fener'den çok Basel'i tebrik ediyorum,teknik direktörlüğünü murat yakın yapıyor

Salim58 12.04.2013 13:31

[B]Sivasspor'a Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında başarılar, Fenerbahçe'ye UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçında başarılar dilerim. [/B]

sefacoban58 12.04.2013 13:46

finale ciksinlarda. bizde sivasspor formamizla destekliyelim amsterdam'da :p

yiğido şahin 12.04.2013 15:15

avrupada her başarı bizlere gurur verir başarılar dilerim

Ferhat06 12.04.2013 15:21

Sivasspora ligde ve kupada ve avrupa yolunda başarılar dilerim.

Çılgın Türk 12.04.2013 15:22

[B]Avrupa maclarinda 3 istanbul takiminida desteklemem[/B]
Ligde hakkimi yesinler sonra Avrupa'da destekleyim öyle mi?
Anadolu takimlarinin hepsinin Avrupa maclarini desteklerim ama ücüzleri asla desteklemem!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:18.