SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Güzel Transferler Yapacağız (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39618)

SivasSpor.Com 05.01.2016 13:44

Güzel Transferler Yapacağız

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46520&token=34076[/IMG]

Medicana Sivasspor'un As Başkanı Faruk Taşseten, Hasan Kabze ile görüştüklerini ancak önümüzdeki günlerde transferin netleşeceğini söyledi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor, ara transfer çalışmalarını hızla sürdürüyor. Medicana Sivasspor As Başkanı Faruk Taşseten, transfer çalışmalarının devam ettiğini, teknik direktör Okan Buruk'un isteği üzerine birkaç futbolcuyla görüştüklerini söyleyen Taşseten, mantıklı ve olumlu transfer yapmak istediklerini ifade etti.

[B]HENÜZ NET BİR ŞEY YOK[/B]

Akhisar Belediyespor ile yollarını ayıran Hasan Kabze ile görüşme yaptıklarını dile getiren Başkan Taşseten, "Hasan Kabze ile teknik direktörümüz Okan Buruk'un isteği üzerine bir görüşme yaptık. Biraz sıcak bakıldı transfere ama henüz net bir şey yok. Kesin bir şey diyemiyoruz ve halen görüşüyoruz. Hasan Kabze transferi önümüzdeki günlerde netleşecektir" dedi.

[B]SIRP STOPER YALAN[/B]

Basında çıkan Belçika'nın Mechelen kulübünde top koşturan Milos Kosanovic haberini yalanlayan Taşseten, şunları söyledi:

"Basında birkaç gündür haberler çıkıyor Milos Kosanovic ile ilgili. Bunlar yalan haberler. Bu futbolcuyla hiçbir görüşmemiz olmadı. Ama başka futbolcularla görüşüyoruz. Güzel transferler yapacağız. Birkaç gün içinde hepsi belli olacak ve kampa katılacaklar."

Antalya kampının başladığını da sözlerine ekleyen Taşseten, "Kampımız iyi başladı. Futbolcularımız iddialı hazırlanıyorlar. İnşallah ligin 2'nci yarısına güzel bir şekilde başlayacağız. Sivasspor'un başarısı için elimizden gelen her şeyi yapacağız" şeklinde konuştu.

DHA

adres58 05.01.2016 13:58

Cevap: Güzel Transferler Yapacağız

Ben Sayın Erdal Sarıların canlı yayına gelmemesi üzerine Başkanı tenzih ederek özellikle yönetimdeki değerli arkadaşlara karşı soğudum. Maalesef bizim takıma mutlaka ve mutlaka Nail bey gibi bir BASIN SÖZCÜSÜ gerekiyor.

rezi 05.01.2016 14:00

Benden size bir öngörü:Transferler Galatasaray maçına yetişmeyecek.

Dark Force 05.01.2016 14:06

[B]Hasan kabzeden sonra iyi transferler yapılacağını sanmıyorum onun yerine gekasın alınması daha iyi olurdu yine boş beleş adamlar alınır [/B]

rezi 05.01.2016 14:16

Menejerimiz yok, basın sözcümüz yok ama ruhumuz var!

[B]Amatör şekilde profesyonel kulüp yönetiyoruz.
[/B]
Geleceğin Sivasspor'u ile ilgili hiç adım atmıyoruz. Her şeyi sezonluk düşünüyor ve yaşıyoruz.

DoomsDay58 05.01.2016 14:24

Ben şu kısma takıldım; "Basında birkaç gündür haberler çıkıyor Milos Kosanovic ile ilgili." Faruk bey haberleri nereden takip ediyor çok merak ettim, bu oyuncuyla ilgili çıkan haberler 1-2 hafta öncesine ait diye hatırlıyorum bayadır adı Sivasspor'la anılmıyor. Herhalde yalanlayacak yeni transfer haberi bulamadılar eskileri yalanlıyorlar. Gönül isterdi ki Kosanovic gibileri değil de Hasan Kabze gibileri yalanlasanız ama sizden bunu beklemek hayalcilik olur.

skep06 05.01.2016 14:26

[B]Hasan Kabze,Hakan Aslantaş,Uğur Boral[/B] bunlar herkesin dört gözle beklediği [B]genç, dinamik, mükemmel futbolcular[/B]. [B]Beleşe al[/B] 3-5 sene sonra 5 e itele.

Şu yukarıdaki açıklamaları yapacağına hiç konuşma daha iyi,bu adamları alacağına hiç alma daha iyi Faruk.

İki kuruş saygınlığınız kaldı onuda yitirmeden bırakın gidin Allah aşkına !

[B]Takımı yorgun it yatağına çevirdiniz yeter artık[/B]

sivasfutbol 05.01.2016 14:26

Yani sivasspor akhisar takımının artıklarınamı kaldı hasan kabzemi sivası ligde tutacak futbolcumu kalmadı memlekette ondan sonrada çok güzel transferler yaptık diyecekler taraftarlar sanki ...

furky.b 05.01.2016 14:51

Su Faruk Tasettene nedense kil oluyorum arkadas.
Su tipteki adamin yapacagi transferden ne beklenir..

Ahwettt 05.01.2016 14:57

Güzel transferler yapacağız derken diğer kulüplerden kovulacak futbolcularımı bekliyorsunuz. Kovulanın birisi belli Hasan KABZE 34 yaşında onuda kesin alırız işsiz kalmasın diye. Diğer Kulüplerden kovulacak futbolcuları bekliyoruz

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:44.