SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Teknik Direktör (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=28)
-   -   BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=10256)

yigido Atilla 25.02.2007 15:20

BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

[B][I][COLOR="DarkSlateBlue"][FONT="Trebuchet MS"][FONT="Trebuchet MS"][I][B]ic saha maclarindaki problemlere hala bir care bulamiyor sezon basindan beri takimin eksiklerini biliyor ilk yarinin sonununa dogru takimin basinda olsa bile hic bir sey degistirmez takimin yaninda ve takimi en iyi taniyan kisi alinan ve satilan futbolculardan sorumlu Bülent hoca nicin evimizde mac kazanamiyoruz ?????

- Trafrardanmi kaynaklaniyor ????
- Alinan futbolcular mi yetersiz ????
-Yoksa ic saha maclarinda kapanan takimlari nasil acacagimizi mi bilmiyoruzmu???
- 4.Eylül stadinda büyümü var ?????
- Sivasspor nereye gidiyor ???
- Kendi ayarimizdaki takimlari nicin evimizde yenemiyoruz.???
-Gönderilen futbolcular hatamiydi ?????[/B][/I][/FONT][/FONT][/COLOR][/I][/B]

salihak 25.02.2007 15:26

--->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

bence Yoksa ic saha maclarinda kapanan takimlari nasil acacagimizi mi bilmiyoruzmu yoksa kaliteli oyunsularımız var

kucukfırat 25.02.2007 15:31

orada yazılı olan lardan hiçbir neden degil iç saha maçlarındaki maglubiyet sadece sivasın forvetleri biraz beceriksiz(balili hariç)
bence derhal hızlı ve becerik li, forvet almazlarsa sivas geriledikçe gerileyecek

ekingölü 25.02.2007 15:32

Üzgünüz,Neden Bülent hoca iç saha da maç alamayacakmıyız.Ne zaman başlayacağız galibiyet serisine umarım bu kötü gidişe biran önce çare bulursun.

ekingölü 25.02.2007 15:35

Ne oldu,bu Sivasımıza ya kendi sahamızda galibiyete hasret kaldık.Ne eksiğimiz varda bir türlü yenemiyoruz.Umutla bekliyoruz galibietle tanışmayı,bir an önce toplanır takım artık sabırla galibiyet bekliyoruz.

mcevahir 25.02.2007 15:37

haftaya fenerden puan alırsak tekrar başarılı olur sonra evimizde bir maç kaybederiz tekrar başarısız olur böyle tek tek maç değerlendirmek ne güzel aslında!Fakat takım kalitesine göre yerimiz gayet iyi manisa bizim kaç katımız para harcadı şu durumuna bakın.Ayrıca bugün maçta takımdan çok eleştirilmesi gereken taraftardır koskoca maratondan ki ben de ordaydım çıt çıkmıyor kale arkasındaki merkez tayfaya teşekkürler...

kucukfırat 25.02.2007 15:42

[QUOTE=mcevahir;194607]haftaya fenerden puan alırsak tekrar başarılı olur sonra evimizde bir maç kaybederiz tekrar başarısız olur böyle tek tek maç değerlendirmek ne güzel aslında!Fakat takım kalitesine göre yerimiz gayet iyi manisa bizim kaç katımız para harcadı şu durumuna bakın.Ayrıca bugün maçta takımdan çok eleştirilmesi gereken taraftardır koskoca maratondan ki ben de ordaydım çıt çıkmıyor kale arkasındaki merkez tayfaya teşekkürler...[/QUOTE]

bak kardeş sivas kolay sayılacak bir takım olan konya önünde galipken yenildi bülent hoca loratın yanında yetişti lorantında oyun disiplilinini herkes bilio gol at üstüne yat bülent hocada öle yapıyo sivas ve bülent hoca böle yapmaya devam ederse ne fenerden nede başka bi takımdan beraberlik bile alamaz

SEMİH-58 25.02.2007 15:45

[COLOR="Navy"][B][I]Bizim insanımız hep böyle adam oynar onlarca maç kazanır sonra bir maçı kaybeder.başarıları göz ardı edilir. YAPMAYIN böyle arkadaşlar

YENSEDE YENİLSEDE HEPİMİZ SİVASLIYIZ....[/I][/B][/COLOR]

ceza_tolga_rep 25.02.2007 15:46

-->: BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI

beyler taraftara laf yok?canınızı sıkmayın 3 maç daha yenldik mi bülent gider sakarayayı kurtarır?3 maç kaldı sabredin?maçtaydım o taraftara üzlüdüm hiöç bişey demiyorum?
3 maç daha sabredin??

Yigido58_NL 25.02.2007 15:48

[QUOTE=mcevahir;194607]haftaya fenerden puan alırsak tekrar başarılı olur sonra evimizde bir maç kaybederiz tekrar başarısız olur böyle tek tek maç değerlendirmek ne güzel aslında!Fakat takım kalitesine göre yerimiz gayet iyi manisa bizim kaç katımız para harcadı şu durumuna bakın.Ayrıca bugün maçta takımdan çok eleştirilmesi gereken taraftardır koskoca maratondan ki ben de ordaydım çıt çıkmıyor kale arkasındaki merkez tayfaya teşekkürler...[/QUOTE]

Gardasima katiliyorum,rakibi yenersek Sivassporumuz iyi yenilirsek cok ama cok kotuyuz,hemen forvetler kovuluyor yerine yeni forvetler aliniyor,arkadaslar 3 hafta ustuste yenende Sivasporumuz iki hafta ustuste evinde puan kaybedende Sivasporumuz,neden yenildiginde destek degil kostek oluyoruz,gecen hafta evimizde yenildik diye bu hafta trubunlerin bos olmasimi gerekir,iyi gunde kotu gunde Sivasporumuzun arkasinda olmamiz lazim,yenince iyi yenilince kotu elestirler yapmaktan vazgecelim artik.Bazilari hemen Bulent hocayi sinifta birakiyor,bazilari forvetleri degistiriyor,her kafadan birses cikiyor,lutfen vazgecin bu tur sacmaliklardan,Sivassporumuza herzaman destek olmamiz lazim.Bende asiri derecede uzuluyorum tabiki yenilmemize,ama ne yapalim elden gelen bu demekki,futbol bu yenmekte var yenilmekte.
Dun aksamda BJK iki sifir onde iken uc iki yenildi,bu tur seyler sadece bizim basimiza gelmiyor,arkadasin dedigi gibi kadromuza,butcemize gore iyi yerdeyiz,bizden butcesi kat kat fazla olan,daha kaliteli daha pahali futbolculari olan takimlar alt siralarda kumeden dusmeme mucadelesi veriyor.
Lutfen Sivassporumuza destek cikalim,iyi gunde kotu gunde arkasinda olalim.
[B][COLOR="Black"]Sivasspor birtane baska Sivasspor yok[/COLOR][/B]
[B]HEP[B] DESTEK TAM DESTEK[/B][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:36.