SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Ziraat Türkiye Kupası (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=85)
-   -   Final inancımız nedir ? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24195)

Abdullah DuMaN 05.03.2009 09:45

Final inancımız nedir ?

[B]
Finale olan inancımız nedir sizce kupada rövanş maçında Fenerbahçeyi farklı yenebilirmiyiz?

.[/B]

Del Piero 05.03.2009 09:46

Cevap: Final inancımız nedir ?

Eğer gerçekten istersek 2-0

3-0 yenebilirz.

ama yok sözde kardeşimiz olan ki benim asla deği sözde dostumuz ki benm asla değil...

bu istanbul takımı feneve kupayı hediye etmezsek yeneriz.

SenSetik 05.03.2009 09:51

buradaki maçın atmosferi çok daha farklı olacak...

kimse dereyi görmeden paçaları sıvamasın..

elenmeyi aklımdan bile geçirmiyorum...

oNuR 05.03.2009 09:56

[B]Sivas'ta ki maçı 2-0 kazanıp turu geçeceğimiz düşüncesindeyim[/B]

pover58 05.03.2009 10:00

sivastaki maç atmosferi farklı olacak feneri yenmesine yenerizde turu geçermiyiz bilmiyorum. takım gününde olursa elbet geçeriz.her zaman yazıyorum bu iş muhammed le olmazzzzz.gönlümden geçen elbet 3 0 ama olmazsada olmasın saglık olsun ne yapalım,buralarda olmakta güzel.

FANATIK YIGIDO 05.03.2009 10:02

kendi evimizde gs 2-0 ligde yendik bumacta neden olmasin bence kendi evimizde bugucumuz var yeterki isteyelim inanalim basarabiliriz inaniyorum.

konartr58 05.03.2009 10:04

değerli sivassporlular
öncelikle futbolun yenmek yenilmek adına kurulu bir oyun olduğunu bazen hiç yenilmez denilen takımların yenilir mi denilen takımlara yenildiğini görmekteyiz.Yenildi isek güzel olmadı.Ama yenildik.Herşey bitmiş değil.Ama bundan da oyuncularından,çalıştırıcısına ,yöneticisine ve ve seyircisine kadar hepimize düşecek dersler vardır.
bazen insanın zoruna giden bazı şeyler insanın hayrına da olabiliyor.Feneri liğin dışına itse idik belkide bundan sonra trabzon,beşiktaş ve galatasaray maçlarına asılmayacaktı.Şimdi onları yenmesi demek biizm lehimize bir sonuç olacaktır.Önemli olan bundan sonra bizim fener bahçe ve galatasaray ile puan farkını koruyacak şekilde sonuçlar almamızdır.
hem kupa hem de lig Sivassporun götürebileceği bir güç değil.İki kulvarda işi götürebilmek için daha kırkdokuzumuz var ki elli olalım.Sivas şimdi lige asılmalı.Bunu sadece Sivas için değil,tüm anadolu takımları adına yapmalıdır.
Sivasspor bizim adımızı taşıyan bizleri gururlandırmış her şeyden önce sivaslıları nerede olursa olsun birleştirici unsur olmuştur.Bu açıdan bile bizm için önemlidir ve değerlidir.
Yensek güzel olurdu.Yenildik.Kötü bir duygu.Ama yenildik.Atın ayağı sürçtü diye attan vazgeçilmez diye bir atasözümüz var.Daha çok maçlar yapacağız.Fener maçına takılıp kalırsak önümüzdeki maçları da kaybedebilriz.
bizimle bu yenigiyi fırsat bilip dalga geçenler olacak.küçümseyenler olacak.Bizi tahrik edip takımızdan soğutmak isteyenler olacaktır.Birliğimizi,bağlılığ ımızı bozucu etkinin yaratılmasına çalışılacaktır.başarılarımızı unutturmaya çalışanlar olacaktır.Bunlara aldrımadan en güzel cevabı ligin bitiminde vereceğimizi düşünerek ona göre silkinmeliyiz.Üzerimize atalet yığınlaşmasına izin vermeden ileriye bakmalıyız.
Evet sevgili Bülen Uygun hocamız,sende biraz kendine dikkat et.Basınla oynaşmayı bırak.İşine bak.Artık işlerin son anlarındayız.Ufak bir dikkat dağınıklığından dolayı bu işi kaybetmek asıl üüzntüyü yaşamak istemiyoruz.Artık şu toplantılardır,panellerdir,bir takım görüşmelerdir hepsini askıya al.Bu işe ne kadar önem verdiğini göster.Sen türkiye'ye lazımsın.Büyümelisin.Ama bunun yolununda Sivas'tan geçtiğini iyice anlamalısın.
Evet takımın yöneticileri.Sizlerde çok emek veriyorsunuz.Teşekkür ediyoruz.Sizlerde medya eline Sivas'ı oyuncak edecek söz ve hareketlerden sakınınız lütfen.
Takım oyuncularımız.Hepinize teşekkürler.Hepiniz Sivas için alınteri döktünüz.Emekler sarfettiniz.Ama biraz daha sabır.Biraz daha dikkat.Burada ednineceğiniz başarı sizleri daha ileriye taşıyacaktır.
Kaptan mehmet Yıldız.Sİzde artık kafanızı toplayınız.Kendinizi meşgul eden şeylerden sıyrılınız.Arkadaşlarınıza kızmakla topu ısırmakla bu işleirn olmadığını anlayınız.Bazı şeylere inanmak istemesek te özel yaşamınıza dikkat etmeniz gerektiğini anlayınız.
Evet Muhammed ile Murat Erdoğan kardeşlerimiz.Takımın büyüklerisiniz.Oyun olarak da yaş olarakda.Abilik,işine daha fazla önem veriniz.Diğer futbolcuları tek tek saymıyorum.Ama Hepsinede teşekkür ediyorum.Hepside elelrinden geldiğince canla başla çalıştılar.Olmadı.İyi iblen kazandı.Kötü olan da kaybetmedi.Bunu böyle gördü herkes.
tekrar diyorum.Bazen oyunda bizim kazanmamız kadar başkalarının aldığı sonuçlarda kazandırabiliyor.Bekleyelim görelim.İnşallah iyi olacaktır.
Evet en büyük görev düşen biz taraftarlar.Onlar bizim yavrularımız.Bizim için koşuyorlar.Bizlerin gönlümüz buruk ama onların yürekleri de yaralı.Onlara sahip çıkacak tek güç biziz.Ele ele gönül gönüle verelim büyük sivasspor için desteğimizi esirgemiyelim.Bu hafta da çok şeylere gebe.Sivas Yine arayı açabilir.Yeter ki biz kazanalım.

ZALIM_58 05.03.2009 10:05

İNŞALLAH SİVASTAKİ MAÇ DAHA FARKLI OLACAK BİZ BU FENERİ YENERİZ AMA İLK ÖNCE BUNA FUTBOLCULAR İNANMALI VEDE BİLENT UYGUN İDEAL KODROSUNU SÜRMELİ TUM LA ONURLA BU İŞLER GİTMEZ

atababa111 05.03.2009 10:08

Şöyle bir açıklama yapayım.hiç bir zaman ümitsizliği sevmem fakat gerçeklerden de kaçmam.Tur büyük ihtimalle gitmiştir arkadaşlar.
neden mi? İstatistikler ikili eleminasyon sisteminde ilk maçın ev sahibi tarafından 3-1 kazanıldığında, rövanşında %80 deplasmanda da iyi bir skor yakaldığını saptamıştır.genelde istatistikler fenerbahçeden yana.bu bilimsel olanı.bir de psikososyal olanı var ki bu daha önemli.o da şu.3-1 yenilginin ardından sivasın yollarına çalınıyor ise size hiciv den de öte başka manalar yükleyerek (ne işiniz var burada allahın sivaslıları gibi)aşağılanıyorsak ve takımımızın hocası biz keyif aldık keyif alınmalı diyorsa,ve sivas 4 eylülde takım kötüyken ,iyiyken sahayı dar eden,maçı kopartan bir taraftarımız yoksa Biz bu turu alırız kazanırız diyemeyiz arkadaşlar.Umarım bu faktörler sahada eriyip gider ama kolay eriyen cinsten değil.
Saygılarımla
Ataman Başpınar.

GokhanTurna 05.03.2009 10:10

[B]2-0 ile tur atlıcağız takımıma hala güveniyorum. Fener nasıl kendi evinde kralsa bizde kendi evimizde Kralın Kralıyız beyler[/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:11.