SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Röportajlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Uygun'dan Sivas'a övgü (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35011)

DOGU_BEY 22.10.2012 14:53

Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü

[B]Bülent Uygun hocalığına inandığm bir isim efsane günlerimimizi yaşatan hoca...Elbette son dönemde çok buyuk hatalar da yaptı ve takımı zora da soktu...Fakat yaşattığı büyk başarıları bir çırpda atatmayız.Ayrıca şu dönemde Rıza Hoca gitisn Bülent Uygun gelsin demek son derece saçma ve yakışıksız olur...Ama sonraki dönemlerde Bülent hocayı yeniden takımın başında görmek isterim...Ziri Rıza hoca nasıl Sivasın evladıysa, doğru ve yanlışlarıyla Bülent hoca da Sivasın evladıdır...[/B]

yigidolar06 22.10.2012 15:09

Cevap: Sivasspor'un hep zirvede olmasını arzu ediy

[QUOTE=58_SEMİH_58;811889]Ben karar vermiyorum ki sadece düşüncemi söylüyorum.Sivasspor'un 2 sezondur teknik sorumlusu Rıza Çalımbay değil mi ? Hala nasıl Bülent Uygun'un sayesinde diyebiliyorsunuz bu başarı ?Sadece çalıştırdığı dönemde ki başarı ve hüsrana bakarım ben.Rıza Çalımbay'ın başarısına veya başarısızlığına nasıl ortak edebilirsiniz bu adamı? Benden yaşça çok çok büyüksünüz saygısızlık yapmak istemem ama kimi sevdiğim veya sevmediğim beni ilgilendirir.Burada mevzu olan Sivasspor takımı.Susacağım veya konuşacağım yeri ben biliyorum.[/QUOTE]Burda herkesten önce rıza hocayı sen kovarsın bizlerde sahip çıkarız sapla samanı karıştırma

ZARALI_ENGIN 22.10.2012 15:24

Bülent Hocanin Sivasspora büyük basarilar yasattigi bir gercektir ...
AMA SIVASSPORU IKI SENE ZORLUKLARA SÜRÜKLEYENDE GENE BÜLENT HOCADIR UNUTMAYALIM !!!

RIZA HOCANINDA YERINI KOLAY KOLAY TÜRKIYEDEN HIC BIR ADAM DOLDURAMAZ
HATALARI YANLIS KARARLARI BAZEN OLABILIR
AMA KENDISI SIVASLI OLAN ANTRÖNÖRÜN BIR COK MACTAKI HISLERI DUYGULARI MACIN KADERINI DEGISTIREBILIR CÜNKI O ADAM O MACA MILLI MAC GÖZÜYLE BAKAR !!!

58hsn58 22.10.2012 15:33

bulenti geri isteyen yigidolar, ne cabuk unuttunuz sacma sapan transferler yapip anderlechtten 5 tane yedigimiz gunleri, ve ayni sezonda hatta ve hatta 2,3 sezon kumeye oynayip zar zor toparlanip yine bu gunlere gelebildik cok sukur... bunlarida Riza hocamiz yapti...

ydurdag 22.10.2012 15:54

HALENMİ O DARA GELDİGİNDE TAKIM SATAN ZAT ARTIK ANLAŞILMALI Kİ MUTLAKA BİR YERDEN BİR ŞEYLER KOKUSU ALMAYA ÇALIŞMIŞ AMA MEMLEKİN ÖZ BE ÖZ ÇOÇUGUNU KENARA ATMAK İÇİN BOŞ DEMOGOJİLERE GİRMEYELİM MADEM İYİ BİR HOCAYDI NEDEN HİÇBİR YERDE DİKİŞ TUTTURAMADI SİVASHERŞEYİNİ FAZLASIYLA ONA VERMİŞTİ AMA O NANKÖRLÜK YAPTIBIRAKALIM KENDİ HALİNE ACISIN BİZİM KAYPAKLARLA İŞİMİZ YOK HOCAMIZIN SAMİMİYETİ BİZE YETER AYNI ACIYI ODA TATAR AMABİR YABANCI ASLA ÇÜNKÜ BİZİM KADAR O DA BU TOPRAGIN ÖZ ÇOÇUGUDUR

mishka 22.10.2012 16:40

Bazı arkadaşlar Sivasspor'u Barcelona sanıyor sanırım her başarısız sonuçtan sonra şu oyuncu gitsin , hoca değişsin vs. Sivas elindeki kısıtlı imkanlara göre iyi bir takım kurdu ve oynadığı futbolla ligdeki en güzel maçlarına imza atıyor. Sivas'ın eti budu bu, eğer hocanın eline istediği transferi yapacak imkan verirler o zaman durum değişir. Ama hocanın da inadından vazgeçmesi lazım bazı konularda, takıma alternatif oluşturmaya alışıyor desek Faty ile Hayrettin ile olacak işler değil bu. Cery, Murat, Mehmet Nas nerede. Bu konuda da özeleştiri bekliyoruz hocadan.

COBANSARAYLI 22.10.2012 17:07

bulent hoca tabiki sivasa 0vgu yapacak,adam akilli,belki birgun tekrar sivasa gelirim diye yapmistir o ovguyu sonucta issiz kalmis ne yapsin,bulent uygun Riza calimbaydan daha iyi bir teknik direktor degildir,

Örükcülü 22.10.2012 17:13

Başımızda hocamız varken tabi ki, yeni bir hoca adının geçmesi hoş birşey değil ama Bülent Uygun'u acımasızca eleştirmeyelim. Adamın yaptıkları ortada. Ama Rıza hocayıda şimdiden eleştirmeyelim. Daha önümüzde çok maç var.

Ricardo Pedriel 22.10.2012 17:20

gazel okuma bülo attığın kazığı unuturmuyuz

Metal Gear 22.10.2012 18:04

Bülent yüzünden Elazığ'dan bile soğudum..O derece!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:53.