SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Röportajlar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Uygun'dan Sivas'a övgü (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35011)

kamışlı58 26.11.2012 20:06

Cevap: Uygun'dan Sivas'a övgü

bir sivassporlu olarak sivassporumuza emegi geçen herkese saygım var
nankörlük bize yakışmaz BÜLENT UYGUNUN sivasspora verdigi emek inkar edilemez ben RIZA HOCAYI çok seviyorum sivaslı oldugu için degil be rıza hocanın inönü deki çamur sahada maçlarını serettim çalışkanlıgı efendiligi dürüstlügü duruşu bilgisi TARTIŞILMAZ bulent uygun için SİVASSPOR bir şanstı çok iyi kullandı çok başarılı oldu sonra gittigi takımlarda başarılı olamadı
kendisine sivassporumuza verdigi emek için teşekkürler yolu açık olsun

baza arkadaşlar tekrar sivasspora gelmesini istiyor sivaslı ***BOŞADIGI KADININ TOPUGUNA BAKMAZ*** diye bir deyim vardır

ROMANTİK KATİL 26.11.2012 20:29

Biz sevdigimizi yerden yere vururuz. Biz Rıza hocamızı elestiririz yeri gelir git artık deriz sinirlenir kızarız. Demedigimizi etmedigimizi bırakmayız. Ama dısarıya karsıda laf ettirmeyiz. Herseyden önce hemserimizdir. 10 tane bülent hoca bir rıza calımbay etmez malesef. Rıza hoca gideceksede yerine daha düzgün biri gelmelidir. O zamanlar eskide kaldı malesef. Biz eskiye bakarak devam edersek tükenmişiz ddemektir. Katkılarından dolayı herkese tesekkür ederizz. Ha bu arada millet basarı saglıyorsa karsılıgınıda alıyor. Kimse kimseye beles birsey yapmıyor. Bundan ssonraki yasantılarında herkese basarılar.

Külhan 26.11.2012 23:04

Bület uygun sivas icin bir efsane gibi idi ama bundan sonra gelecegini pek sanmiyorum eger gelirse sivas onun asli memleketi dir saten sakarya da fazla bir zaman eglesmiyor ben kendisine antrenörlük kurslarinda basarilar dilerim ve kendisinden sivasspora katkilarini bekleriz

stutgart58 27.11.2012 00:22

Abdullah avcı kadar adi bi teknik adam yok...inşallah bi an önce görevine son verirler..o adamdan nefret ediyorum..bizim şmapyonlgmuzu engelledi

Kasim58 27.11.2012 00:23

Malumunuz bizde bir laf vardır ( ettigin hayır ürkütügün kurbağayı değmedi )

Sivas'ta iyi isler yaptın doğru kimse inkkar etmiyor Yiğidolar hiç itmez!Ancak sivri dilin ve zamansız açıklamaların menajerlik,Buca,Eskişehir ve senin karakterin ve kişiliğini ortaya çıkardı.Bizim çıkışımızda çöküşümüzde seninle olmuştur bize vermiş oldugun emekten dolayı teşekkürler.

Allah'a yakın Sivasspor'a uzak ol lütfen.

Ozan5858585858 26.01.2013 13:17

[B]Bülent Uygun, SİVASSPORUMUZUN EFSANE TEKNİK DİREKTÖRÜDÜR, tarihimizin en başarılı günlerini yaşattı bizlere..
Şampiyonluk kovaladık, en azından bu heyecanı yaşadık..
Umarım bir gün yine Teknik Direktörlüğümüzü yapar..[/B]

Elbeyliliyiz 26.01.2013 13:27

[QUOTE=atabey58;811948]bu takımın başında Bülent UYGUN u görmek isterim. rıza çalımbayın ne yaptığı belirsiz.[/QUOTE]

SU DÜSÜNCE NE KADAR YERSIZ

Elbeyliliyiz 26.01.2013 13:28

[QUOTE=Ozan5858585858;831010][B]Bülent Uygun, SİVASSPORUMUZUN EFSANE TEKNİK DİREKTÖRÜDÜR, tarihimizin en başarılı günlerini yaşattı bizlere..
Umarım bir gün yine Teknik Direktörlüğümüzü yapar..[/B][/QUOTE]

tAKIMIN BASINA GERI GELEN DIREKTÖR ASLA ESKI BASARIYI YAPAMAZ ISTATISTIKLERN ORTADA TERIM

Elbeyliliyiz 26.01.2013 13:30

[QUOTE=Kasim58;817832]Malumunuz bizde bir laf vardır ( ettigin hayır ürkütügün kurbağayı değmedi )

Sivas'ta iyi isler yaptın doğru kimse inkkar etmiyor Yiğidolar hiç itmez!Ancak sivri dilin ve zamansız açıklamaların menajerlik,Buca,Eskişehir ve senin karakterin ve kişiliğini ortaya çıkardı.Bizim çıkışımızda çöküşümüzde seninle olmuştur bize vermiş oldugun emekten dolayı teşekkürler.

Allah'a yakın Sivasspor'a uzak ol lütfen.[/QUOTE]

SENIN DÜSÜNCENI CANI GÖNÜLDEN TEBRIK EDIYORUM HELAL SANA

taraf 26.01.2013 13:31

[QUOTE=Ozan5858585858;831010][B]Bülent Uygun, SİVASSPORUMUZUN EFSANE TEKNİK DİREKTÖRÜDÜR, tarihimizin en başarılı günlerini yaşattı bizlere..
Umarım bir gün yine Teknik Direktörlüğümüzü yapar..[/B][/QUOTE]

uygunun bize neler yaptıgını burdaki arkadaşların hepsi bilir birbirimizi kandırmayalım

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:45.