SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Taraftar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Roberto Carlos Sizce Gitmeli mi? (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=38550)

İbrahim58070 20.12.2014 14:16

Roberto Carlos Sizce Gitmeli mi?

Roberto Carlos niçin bırakmalı ya da niçin devam etmeli?

Bu başlık altında yorumlarımızı yapalım.

Bence gitmeli çünkü çok açık oynuyoruz, açık oynasak bile rakip oyunculara markaj için maç öncesi önlem almıyoruz.

beko35 20.12.2014 14:18

Cevap: Roberto Carlos Sizce Gitmeli mi?

Yüzde 1 milyon gitmeli oyuna müdahelesi 0 disiplinsiz malum, ya yönetim gidecek ya da carlos başka çare yok

mühendisburak58 20.12.2014 14:20

Roberto Carlos u çok seviyoruz ama takımın başında durması zarar veriyor

İbrahim58070 20.12.2014 14:20

Bence takımımız kaliteli bir takım ancak hocanın maç öncesi taktikleri ve maça müdahalesi yetersiz. Kendini geliştirmesi için daha çok zaman alması lazım. Çok açık futbol oynuyoruz açık oynadığımız gibi rakip oyunculara önlemde almıyoruz. Ya biran önce mentalitesini değiştirmeli yada bırakmalı diye düşünüyorum.

sebasteia 20.12.2014 14:21

iki ay evvel gitmeli demiştim. bu saatten sonra gitmesinin bir anlamı yok. kalsa da olur, gitse de olur. sivasspor %98 ihtimalle ptt liginde.

carlos'un da yönetimin de taaaaaaa ....................

35gürün58 20.12.2014 14:23

Bir tane kale direkleri arasına isabet eden şut çekilemez mi ?
Yazıklar olsun...

Sivasspor Yönetimi : 0
Başakşehir : 2

İlk yarı maalesef 10 puanda çakılı kalırız.

Sivassporu yenemeyecek takım kalmadı..

Birtek Balıkesiri yenebiliriz diyecektim Tuzladanda 3 yiyince o düşüncemde değişti

PTT ligi bekle bizi basiretsiz salak bir bir yönetimin transfer politikası yüzünden hem ligden düşüyoruz, hem para kaybediyoruz.

Yönetime hint kınası getirmek lazım.. acaba yüzleri kızarıyormu ? utanmadan beyanat verebiliyorlar mı ?

Kabahat ı Carlos'amı keseceğiz yine...

Zaten yönetim taraftarın dikkatleri bizim üzerimizde olmasın yüzümüz kızarmasın diye Carlos'a bilet kesilmesini bıyık altında gülerek memnuniyetle
karşılıyordur... yeter ki onlara bilet kesilmesin..

İbrahim58070 20.12.2014 14:24

[QUOTE=sebasteia;928504]iki ay evvel gitmeli demiştim. bu saatten sonra gitmesinin bir anlamı yok. kalsa da olur, gitse de olur. sivasspor %98 ihtimalle ptt liginde.

carlos'un da yönetimin de taaaaaaa ....................[/QUOTE]

Bence kontrollü ve defansif futbolu iyi oynatan hocaları araştırmamız lazım. Sezon sonuna kadar artık yerli bir hoca bulmalıyız sezon sonu iyi bir hoca almalıyız. Eğer Bülent Uygun'un aklı başına geldiyse takıma dönmelidir. Çünkü en iyi defansif futbol oynatan hocalardan birisidir. Lakin gitmeden önce ondada bir açık futbol sevdası başladı tıpkı carlosun şuan oynattığı futbol gibi.

Dua 20.12.2014 14:24

Ligde kalmak artik Mucize.

Yar saclarin lüle lüle
Carlos sana güle güle.

KaanK 20.12.2014 14:24

Şu vaziyetin ilk sorumlusu carlostan önce yanlış transfer politikası uygulayan yönetimdedir. Yanlış transferleri saymayacağım. Rakiplerin her sene takımlarını güçlendirriken sen yerinde saymayı bırak geriye gidersen sonuç bu olur ne yazık ki Yönetimin samimiyetini devre arası göreceğiz eğer böyle devam derse Borçsuz pttye gideriz.
Geçmiş olsun

adamınhası 20.12.2014 14:24

Carlos gitmeli geç bile kalındı .Carlosu seviyoruz ama olmuyorsa zorlamamalı oyunculara hakim olamıyor bu oyuncuların hepsi geçen senenin altında oynuyor takıma geç kalmadan gelecek deneyimli bir hocayla bu takım düşmez inşaallah

WEZ Format +2. Şuan Saat: 07:15.