SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Zirve yolunda, haydi stadyuma! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=33567)

SivasSpor.Com 23.01.2012 08:29

Zirve yolunda, haydi stadyuma!

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories//2012/Mac/1.galibiyetsevinc.jpg[/IMG]

Yiğido yine şahlanıyor, yeniden şahlanıyor. Yiğido ait olduğu yere, zirveye tekrar yürüyor. Rıza’nın kaplanları özüne dönüyor. Biz de her daim özlemini çektiğimiz güçlü Sivasspor’u yeniden yaşıyoruz. Heyecan asıl şimdi başlıyor.

Sevgili Yiğidolar, hani geçen iki yılda hep sorduk ‘karanlık gecelerin sabahı yok mu?’. Cevap bu yıl geldi ‘evet var, var kardeşler, işte şimdi hep beraber yeniden birlikte yürüyoruz şampiyonluğa!’. Rıza hocamız ve onun kaplanları, fedakâr yiğitler, Avrupa’ya giden yolda, zirve yolunda yeniden boy gösterdi. Hani bir mehter marşı var ya:

‘Yine de şahlanıyor aman…!’

[B]Evet;

Yine de Şahlanıyor Aman, Rıza Hocanın Kaplanları.[/B]

Yiğitler Avrupa seferinde, zirve yolunda! Ya peki Sivaslılar, Sivassporlular nerede? İşte Rıza’nın kaplanları bu çileli, zorlu ve kutlu Yiğido yürüyüşünde bütün Sivassporluları, 24 Ocak Salı günü saat 18:00’de oynanacak Antalyaspor maçına 4 Eylül stadyumuna bekliyor. Hepimizi yeni bir destan yazılırken bu destana ortak olmaya çağırıyor. Hepimiz davetliyiz!

SivasSpor.Com Özel Haberi

ünisivas 23.01.2012 08:31

Cevap: Zirve yolunda, haydi stadyuma!

hadi SİVASLILAR hadi YİĞİDOLAR dolduralım su satadı gösterelim büyüklüğümüzü.

tykinik58 23.01.2012 08:42

[B]Taraftar eğer Antalya maçına da gelmezse benim söyleyecek lafım yok. [/B]

Bu kadar başarı elde eden ter akıtan yiğidolarımızı bu günde de desteklemeyeceksek o zaman sezon sonunda alacağımız büyük başarılarla öğünmeye, sevinmeye hakkınız olamaz desteklemeye gelmezseniz. Taraftar iyi günde kötü günde diyoruz öyleyse haydi [B]24 OCAK 2012 SALI Saat 18.00[/B]'da 4 EYLÜL stadında Antalyaspor'u çimlere gömmeye buyrun şapka, bayrak ve atkılarla buyrun karnavala....

engin2609 23.01.2012 08:47

[B]Evimizde oynayacagımız maçları yenmemiz için taraftar destegi olması lazım inşallah tüm hemşerilerimiz bunun farkındadır.[/B]

abdullahmkaya 23.01.2012 08:51

[B]Dikkatimi çeken birşey var geçen lig tv ye girdim Eskişehir-Galatasaray maçı öncesi röportaj yapıyolar adamların çoğu es-ese destek veriyor bizde 1. problem burda başlıyor.Sivasdaki çogu kişi sivassporu değilde istanbul takımlarını tutuyor.Benim gibi tek tükte istanbulda sadece Sivassporlu olan çıkıyor.Maça gelince adam zaten Sivassporu tutmuyo veyada tutuyoda sadece dilde.Bide evden çıkıp üşüyemem bahanesiyle evinde oturuyor.Gerçi hafta içi biraz zor ama insanların işleri güçleri var.[/B]

kanks 23.01.2012 08:56

baskanımızın dogum gününü takımımız bursa galibiyetini ona hediye ederek kutlarken acaba sitemizde bu haber neden yok yada benmi kaçırıyorum

Rallim58 23.01.2012 08:57

[B]Bursaspordan aldığı 3 altın puan sonrası, bilet satışlarındaki artışın dikkat çekici olduğu belirtiliyor. İnşaalah yarın müsabaka saatine kadar tüm biletler biter de stadyum tam kapasite dolmuş olur.[/B]

existence 23.01.2012 09:06

Hava güzel yarın. Buyuk ihtimalle seyirci çok olacaktır. 2. lig ve 3. ligte iken istasyon caddesine pankart asılırdı maç günü ve saati yazılırdı insanlar oradan hatırlardı. İnan çoğu kişi maç günü ve saatini bilmiyor. Bir pankartla insanların aklına düşürürler yazsalar. Söyleyeyim ben bir bankart assınlar istasyon caddesine en az 1.000 kişi görüp aa maç iyi oldu hatırladığım der ve oradan biletini alır. Biz arkadaşlarla gezerken 2. ligteyken aa maç varmış derdik ve organize olurduk. İnsanların aklına düşürmek lazım. Yoksa buraya yazanlar genelde maça geliyor. Burdakilerin çoğu garanti. önemli olan site dışındakilere duyurmak. Her maç öncesi stada gelelim konusunu açmak çok etkili olmuyor bence. yapılacak iş site dışı için.

asdera58 23.01.2012 09:09

arkadaşlar bu stadı dolduracağız başka çaresi yokkkk o stad dolacakkkk ve dolmakla kalmayacak o stadı yıkacağız tezahüratlarla hade görem sizi.d

Djamoka 23.01.2012 09:37

[QUOTE=existence;763302]Hava güzel yarın. Buyuk ihtimalle seyirci çok olacaktır. 2. lig ve 3. ligte iken istasyon caddesine pankart asılırdı maç günü ve saati yazılırdı insanlar oradan hatırlardı. İnan çoğu kişi maç günü ve saatini bilmiyor. Bir pankartla insanların aklına düşürürler yazsalar. Söyleyeyim ben bir bankart assınlar istasyon caddesine en az 1.000 kişi görüp aa maç iyi oldu hatırladığım der ve oradan biletini alır. Biz arkadaşlarla gezerken 2. ligteyken aa maç varmış derdik ve organize olurduk. İnsanların aklına düşürmek lazım. Yoksa buraya yazanlar genelde maça geliyor. Burdakilerin çoğu garanti. önemli olan site dışındakilere duyurmak. Her maç öncesi stada gelelim konusunu açmak çok etkili olmuyor bence. yapılacak iş site dışı için.[/QUOTE]
[B][FONT="Arial Black"][I]
Aynen kardeş. 3.ligdeyken maçtan önce tüm dükkanlar camlarına maçın saatini yazar asarlardı. Maç sonunda da skorlar yazılırdı. Ben o dönem dersaneye gidiyordum. Sırf öğrenciler maça kaçmasınlar diye sürekli maçın skoru hakkında dersane mikrofonundan anons yapılırdı. Tüm bunlar 3.LİGDEYKEN. Nereye gitti bu heyecan anlamıyorum.....[/I][/FONT][/B]

WEZ Format +2. Şuan Saat: 00:22.