SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

ElbeyLi58 25.06.2005 11:48

[quote=LütfiÜnal]BAŞKANIM BAKMAYIN ELBEYLİNİN MASUM DURUŞUNA O NE KERATADIR

SEN BİLMESİİN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

HAYIRDIR TEYFIK GARDAS BILMEDIGIM SEYLERMI VAR. MILLETE YANLIS BILGIMI VERDIM YOKSA. :( :( :([/quote]
Baskanim siz beni nasil biliyorsanis ben ögleyim :wink:

HakkıTİMUÇİN 25.06.2005 16:27

[quote=badboy]yav gardaşlar biri de beni anlatsın
gariban kaldım bu yaban ellerde
hiçmi bir tanıdık sivaslı yok[/quote]

[b]Sevgili badboy

seninle tanışmak henüz nasip olmadı ama, tüm sivaslılar gibi özü sözü bir mert bir delikanlı olmalısın...

Son zamanlarda sitede bayağı aktif görüyorum senide...İnşallah böyle devam edersin...Herkes biribirini daha iyi tanımaya baslayacak..

Bu sitede başlayan dostlukların bir ömür sürmesi dileğiyle......[/b]

serhankaburcuk 25.06.2005 16:40

[b][i]Şimdi bende sevgili başkanımız hakkında birkaç cümle yazayım..

Başkanımız hakkında ne yazılabirki bilmiyorum;Kendisi bütün övgüleri hakediyor....

Kendisi İstanbulda Sarıyer maçında bizzat yüzyüze tanıştık.Süper bir İnsan ,delikanlı bir Sivaslı,Beyfendi bir insan,Sivaslı gibi babayiğit,Bizimle çok ilgilendiler kendileri aslında İstanbulda misafir olmalarına rağmen bize çok ilgi gösterdiler kendilerine teşekkürlerimizi tekrar borç biliyoruz...Ve başkanımızı En kısa Süre içerisinde Sivasta görmek istiyoruz...[/i][/b]

1967_CLUB_ÖZGÜR 25.06.2005 16:48

[b][i]Şimdi bende sevgili başkanımız hakkında birkaç cümle yazayım..

Başkanımız hakkında ne yazılabirki bilmiyorum;Kendisi bütün övgüleri hakediyor....

Kendisi İstanbulda Sarıyer maçında bizzat yüzyüze tanıştık.Süper bir İnsan ,delikanlı bir Sivaslı,Beyfendi bir insan,Sivaslı gibi babayiğit,Bizimle çok ilgilendiler kendileri aslında İstanbulda misafir olmalarına rağmen bize çok ilgi gösterdiler kendilerine teşekkürlerimizi tekrar borç biliyoruz...Ve başkanımızı En kısa Süre içerisinde Sivasta görmek istiyoruz...[/i][/b]

LütfiÜnal 28.06.2005 08:59

SERHAN GARDASIMIN ICINDEKI GÜZELLIKLER YÜZÜNE YANSIMIS.ALLAH NAZARDAN GORUSUN YIGIDIMI.MASALLAH TAM SIVASLI BIR BABAYIGIT.O KADAR IYI BIR TRIBÜN REISIKI TARAFTARI RAKIBI VE FUTBOLCULARI ANINDA OKUYUP CÖZEREK NASIL TEZAHÜRATI NE ZAMAN YAPILACAGINI ANALIZ EDEREK HEM TRIBÜNLERI HEM TAKIMI ATESLIYOR.90 DAKIKA HIC DURMADAN DESTEK VERIYOR.MAC ESNASINDA SERHAN GARDASIMIN O HARARETLI HAREKETLERINE BAKMAKTAN MACI IZLEYEMEDIM.ZATEN BIR DEFA GÖZÜNÜZ TAKILDIMI KENDINIZI MACA KONSANTRE EDEMIYORSUNUZ.
INSALLAH BIR DAHAKI GÖRÜSMEMIZDE BU GÜZEL INSANLA DAHA FAZLA
SOHBET IMKANI BULURUM.(LAF ARAMIZDA COKTA YAKISIKLI BENI 25 YIL ÖNCESINE GÖTÜRDÜ :lol: :lol: )
SERHANIN SIVASSPOR ASKIYLA DOLU OLAN YÜREGINDEN ÖPÜYORUM.

CEMILAKTURK 28.06.2005 10:14

Gurur duyacağımız,işte SİVAS'lı diyebileceğimiz bir hemşehri Lütfi Ünal.
Pozitif enerjisi ,müthiş aktivitesi,üretkenliği ile çevresine sürekli ışık saçan
gurbetteki medarı iftiharımız.Birikimlerini sürekli artıran,kendini sürekli geliştiren bunları iş dünyası,hemşehrileri,SİVASSPOR'lularla yapıcı şekilde paylaşan bir mizaç karakter yapısı.İncitmeden,kırmadan yapıcı mesajlarını veren bir değer.Yani adam gibi adam,hemşehri gibi hemşehri,
Yiğido gibide bir yiğido Lütfi Ünal kardeşimiz.Aramızda Lütfi Ünalların çoğalması dileklerimle.Herkese selamlar.

HakkıTİMUÇİN 28.06.2005 10:22

[quote=CEMILAKTURK]Gurur duyacağımız,işte SİVAS'lı diyebileceğimiz bir hemşehri Lütfi Ünal.
Pozitif enerjisi ,müthiş aktivitesi,üretkenliği ile çevresine sürekli ışık saçan
gurbetteki medarı iftiharımız.Birikimlerini sürekli artıran,kendini sürekli geliştiren bunları iş dünyası,hemşehrileri,SİVASSPOR'lularla yapıcı şekilde paylaşan bir mizaç karakter yapısı.İncitmeden,kırmadan yapıcı mesajlarını veren bir değer.Yani adam gibi adam,hemşehri gibi hemşehri,
Yiğido gibide bir yiğido Lütfi Ünal kardeşimiz.Aramızda Lütfi Ünalların çoğalması dileklerimle.Herkese selamlar.[/quote]

[b][size=6]+ İmZa[/size][/b]

LütfiÜnal 28.06.2005 10:35

CEMIL AKTÜRK KARDESIMIZ BU SITEDE ILK TANISTIGIM INSANLARDAN.KENDISINI SAHSEN TANIMA FIRSATIM OLMADI AMA BEN CEMIL KARDESIMI SANKI SENELERDIR TANIYOR GIBIYIM.
CEMIL COK SEVIYELI DÜRÜST CALISKAN VE SIVAS FANATIGI BIR KARDESIMIZ.AHLAK DEGERLERINE COK ÖNEM VERIYOR BUDA KENDISININ DEGERINI DAHADA ARTIRIYOR.CEMIL KARDESIM COK DUYGUSAL VE KARSISINDAKI INSAN TARAFINDAN AYNI TEPKIYI GÖRMEZSE CABUKCA ALINGANLASIYOR BUDA ONUN DUYGUSALLIGINI OYANLIYOR.KENDISINI ILK GÜNDEN BERI COK SEVIP SAYGI BESLEDIGIM CEMIL KARDESIMI SITEMIZDE HADA FAZLA GÖRMEK ISTIYORUM.BENIM ICIN BESLEDIGINIZ OLUMLU DÜSÜNCELER ICIN HEPINIZE TESEKKÜR EDIYORUM.SIVASLI GIBI OLMAYA CALISIYORUM.
CEMIL KARDESIMIN ALLAH ISINI RAS GETIRSIN.

HakkıTİMUÇİN 28.06.2005 10:39

[b]Cemil gardas...

Temmuz ayında (temmuz 12-16) izmirdeyim...irtibat bilgilerini verirsen..seninlede tanışmak isterim...Yalçın abiyide (İzmirliyiğido) alır körfeze karşı çaylarımızı yudumlarken sivas muhabbeti yaparız...[/b]

narin 29.06.2005 15:55

kimi anlatsam.?

WEZ Format +2. Şuan Saat: 12:20.