SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=1010)

RaP_BoY 26.08.2005 07:40

yanlışın war kardeşşş

ben arif degilim puhahahahahha benim adım cihad arif başka biri sen yanlış anlamışsın ama neyse bişey olmaz arifte müslüman ismi nerde olsa :=))))
olimpiyata maça geleceksen rapçi arifi gösteriyim ben sana adam siwasın kabsadayılarından adı ARİF soyadı YILMAZ KARGADAN BAŞKA KUŞ TANIMAZ KENDİNDEN BAŞKA AYYYAŞ TANIMAZ....

arifin internette felan işi olmaz ona yasak internet :=)))

erenelibol 05.09.2005 00:58

walla ben cihad gardasımızı kenelerle tanıdım

Sweetgirl 12.09.2005 06:10

[QUOTE=kangalli_irfan_58_almanya]........... haaaaaaaa en önemlisini unutuordum keneler ah keneler (hala ne oldugunu bilmiyorum su kenenin ama neyse )

gurbetten saygi ve selamlarala .........[/QUOTE]

[B][COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]irfan kardes kenenin almancasi "ZECKE" belki ozaman anlarsin[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]

sarkislali85 12.09.2005 14:46

[QUOTE=Sweetgirl][B][COLOR=Magenta][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]irfan kardes kenenin almancasi "ZECKE" belki ozaman anlarsin[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]

Wallah tanimiyorum seni ama nickinden anladim gadariyla tatli bir gizsin :) wallah ben nickinin yalancisiyim :)

bbptek58 12.09.2005 14:49

[QUOTE=sarkislali85]Wallah tanimiyorum seni ama nickinden anladim gadariyla tatli bir gizsin :) wallah ben nickinin yalancisiyim :)[/QUOTE]
NİCKİNDEN ANLAŞILDIĞI KADARIYLA OZANLAR DİYARI ŞARKIŞLADAN BİR YİĞİDO AYNI ZAMANDA KENDİSİYLE AYNI İLÇEDENİZ

sarkislali85 12.09.2005 14:53

[QUOTE=bbptek58]NİCKİNDEN ANLAŞILDIĞI KADARIYLA OZANLAR DİYARI ŞARKIŞLADAN BİR YİĞİDO AYNI ZAMANDA KENDİSİYLE AYNI İLÇEDENİZ[/QUOTE]

nickinden bisey anlamadigim ama benimle ayni ilceden olan bir gardasimizdir

gurun_mardin 15.11.2005 14:45

şarkışlalı seni pek tanımıyorum ama iyi bir insan olduğun kanaatindeyim.

GuNaY 15.11.2005 15:10

[QUOTE=gurun_mardin]şarkışlalı seni pek tanımıyorum ama iyi bir insan olduğun kanaatindeyim.[/QUOTE]
[B]çok fazla tanıyamasamda gurbet ellerde sivas meşalesini gururla taşıdığını bir yeni nefere örnek olduğunu düşünüyorum :)[/B]

bbptek58 15.11.2005 15:12

GÜNAY ABİ HER NE KADAR BENİ TANIMASA DA O SİTENİN DEMİRBAŞLARINDAN BİRİSİ

erhan5834 15.11.2005 15:15

[QUOTE=gakgo58][b][size=6]Arkadaşlar alın size yeni bir eğlence.....

Herkes bu forumda, bir üstte yazan üyemizi anlatsın...tanıdığı kadarı ile..

bakalım birbirimiz hakkında neler düşünüyoruz[/size][/b][/QUOTE]
[color=red]BABA BÜYÜKSÜN YA VARLIĞIN YETER.. SEN ANLATILMAZ YAŞANIRSIN ANCAK İYİKİ VARSIN..[/COLOR]

SEMİH-58 15.11.2005 15:17

kaptan abim iyilikler iyisi herkese elinden geldiği kadar yani öyle bişey işte

FATIMA 15.11.2005 15:25

[QUOTE=hafiklisemo58]kaptan abim iyilikler iyisi herkese elinden geldiği kadar yani öyle bişey işte[/QUOTE]

[COLOR="Magenta"][FONT="Comic Sans MS"][B][I]valla banada sizi anlatmak düştü ama maalesef sizinle hiç muhabbetimiz olmadı:Diyi birisin galiba [url]www.sivasspor.com[/url] da olduğuna göre...[/I][/B][/FONT][/COLOR]

bbptek58 15.11.2005 15:26

[QUOTE=FATIMA][COLOR="Magenta"][FONT="Comic Sans MS"][B][I]valla banada sizi anlatmak düştü ama maalesef sizinle hiç muhabbetimiz olmadı:Diyi birisin galiba [url]www.sivasspor.com[/url] da olduğuna göre...[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
SİTEMİZİN BAYAN YİĞİDOLARINDAN BİRİ

GuNaY 15.11.2005 15:27

[QUOTE=FATIMA][COLOR="Magenta"][FONT="Comic Sans MS"][B][I]valla banada sizi anlatmak düştü ama maalesef sizinle hiç muhabbetimiz olmadı:Diyi birisin galiba [url]www.sivasspor.com[/url] da olduğuna göre...[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
[B]yegenim... :D zeki ve akıllı yegenim diye söylemiyorum yerine göre konusmasını ve susmasını bilen... neşe kaynağı :)[/B]

shadow3458 15.11.2005 15:27

çok fazla sohbetim ve muhabbetim olmasada iyi kalpli biri diye düşünüyorum.sevgi ve saygılarımı sunuyorum kendisine iyiki var

GuNaY 15.11.2005 15:31

[QUOTE=shadow3458]çok fazla sohbetim ve muhabbetim olmasada iyi kalpli biri diye düşünüyorum.sevgi ve saygılarımı sunuyorum kendisine iyiki var[/QUOTE]
[B]biraz tersleşme ile başlasada daha sonrasında saygı ve sevgi beslediğim hakan abi... anlayışlı ve olgun bir insan... yeterki dinlesin :D[/B]

shadow3458 15.11.2005 15:39

teşekkür ediyorum günay kardeşim dinlerim merak etme sen :)

berlinli1967 15.11.2005 15:41

OY KENELER ARİF YILMAZZZZZZZZZZ

[QUOTE=serhankaburcuk][b]Tabiki tanıdım...Kene denince akla bir kişi gelir o 'da[color=blue] ARİF[/color]...[/b][/QUOTE]
OY KENELER KENELER TOMBUL KENELER ZALIM KENELER ARİF BABA DENİR ALLAHA ONU BİZDEN AYIRMASIN

GuNaY 15.11.2005 15:43

[B]oooo oyun bu şekilde değilki hani kimse anlatmıyor [/B]

FATIMA 15.11.2005 15:55

[QUOTE=Gunay][B]oooo oyun bu şekilde değilki hani kimse anlatmıyor :([/B][/QUOTE]

[COLOR="Magenta"][B][I][FONT="Comic Sans MS"]dur ben seni anlatayım dayı...iyi birisin işte:D[/FONT][/I][/B][/COLOR]

x_burnley 15.11.2005 15:57

selam

valla ben gördüğüm kadarıyla herkes mükemmel bir insan herkes hakkında yorum yapmak kelimelere sığmaz

rguler 15.11.2005 16:22

ben onu sivas fener maçında tanıdım tam bir sivas fanatiği.

hakkı gardaşım ve serhan gardaşım hangi güzel kelimeler yeterki sizi anlatmaya zaten o kadar güzel kelimeyi henüz duymadım.

HakkıTİMUÇİN 15.11.2005 16:46

[QUOTE=rguler]ben onu sivas fener maçında tanıdım tam bir sivas fanatiği.

hakkı gardaşım ve serhan gardaşım hangi güzel kelimeler yeterki sizi anlatmaya zaten o kadar güzel kelimeyi henüz duymadım.[/QUOTE]

[B]teşekkür ederiz gardas...

seninle henüz tanışma fırsatımız olmadı ama...bu hafta ankarada tanışacağız inşallah...

Ama sivas ve sivassporun tam bir aşığı olduğun belli...[/B]

ofgurleyuk78 15.11.2005 17:17

Arkadaalar; ben hiçbirinizi tanimiyorum. Ama tanimama da lüzüm yok zaten. Sizler Sivas'lisiniz. Hepiniz Yigidosunuz. Fazla söze lüzum yok. Hepiniz altin gibisiniz. Selamlar.

Karabük'te yasayan Yigido.

1967_DERNEK_NAİL 15.11.2005 17:39

kaptannımızda bildiğim kadarıyla damarcı

1967_DERNEK_MUSTAFA 15.11.2005 18:12

[B]kardeşimdir canımdırherşeyimiz nail tanımanızı isterim[/B]

1967_CLUB_ÖZGÜR 16.11.2005 22:27

[QUOTE=1967_DERNEK_MUSTAFA][B]kardeşimdir canımdırherşeyimiz nail tanımanızı isterim[/B][/QUOTE]
[FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"]NAIL ABIYI ANLATMAYA KELIMELER KIFAYETSIZ KALIYOR...INSAN HİÇ MUHTAC OLMADIGI KADAR KELIMELERE MUHTAÇ OLUYOR...IYIKI VARSIN NAIL ABI [/COLOR][/FONT]

HakkıTİMUÇİN 16.11.2005 22:30

[QUOTE=1967_DERNEK_ÖZGÜR][FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"]NAIL ABIYI ANLATMAYA KELIMELER KIFAYETSIZ KALIYOR...INSAN HİÇ MUHTAC OLMADIGI KADAR KELIMELERE MUHTAÇ OLUYOR...IYIKI VARSIN NAIL ABI [/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[B][COLOR="Blue"]haklısın onur....Naili ancak tek bir cümle anlatır oda şu !!!!!!

NAİL ANLATILAMAZ....ANCAK YAŞANIR [/COLOR][/B]

dogukan58 16.11.2005 22:31

herkes birbirinden değerli herkese saygı ve sevgiler

SivasLady 04.12.2005 00:05

bitini anlatmak yetmiyor

aralarindan birini secmek zor
cünki hepimiz aileyiz
illaki herkezin huyu bir birine benzemez
ama bu ayricaligimiz hepimizi özel biri yapiyor
ben ayricaligimizi degilde benzerligimizi anlatayim
hepimiz bir Sivasliyiz - burda 7 - 77 kadari
mert - yigit - özü sözü bir - dürüst - saygili - sevecen -
hal hatir sayan - bir birini destekleyen - koruyan -
sert olmalarina ragmen yüreklerinin güzel olmasi
saymakla bitmez ancak SIVASli denilir iste :)
burda hepsiyle tanistigim icin mutluyum
Güzellik: Yüzde degil, yürekte olmali.
DOSTLUK ise ömür boyu olmali

cemal58yiğido 04.12.2005 20:43

SİVASSPOR.COMDA EN BEĞENDİĞİM KİŞİ BENCE RÜŞTÜ ABİMİZ

MERİÇ 04.12.2005 20:50

BEN CEMAL ABİNİN MAÇ SUNDUUNU WE İYİ BİR İNSAN OLDUĞUNU BİLİRİM.AMA BURDAKİ HEPİNİZ ALTIN GİBİ İNSANLARSINIZ

Etem-Murat 04.12.2005 20:53

Asalet: boyda degil soyda olmali
Incelik: belde degil, dilde olmali!
Dogruluk: sözde degil, özde olmali!

katılmamak münkünmü canı ğönülden katıyorum diyenlere

sinan58_34 04.12.2005 21:01

AHHHHHHHHHH AH BU GUNAY ABI VARYAAA :D :D :D

Etem-Murat 04.12.2005 21:20

[QUOTE=Etemtemizkan]Asalet: boyda degil soyda olmali
Incelik: belde degil, dilde olmali!
Dogruluk: sözde degil, özde olmali!

katılmamak münkünmü canı ğönülden katıyorum diyenlere[/QUOTE]

KATILIM OLURMU BİLMEM AMA BEN YİNR KATILIYOM

ş.usta 22.07.2006 11:50

-->: HERKES BİRBİRİNİ ANLATSIN...COK EĞLENCELİ OLACAK !!!

[COLOR="Blue"][B]ethem abi en son sende kalmış.
ethem abiyle yüzyüze tanışmadık ama şaiir ruhlu birisi olduğunu biliyorum sitemizin olmazsa olmazlarından birisi canayakın samimi tavırlarıyla sevilen bir abimiz.[/B][/COLOR]

aykut-akay 22.07.2006 12:03

s.usta valla bur sevilen tanilan bir abimiz yani tam bir sivasli

FATIMA 22.07.2006 12:05

[B][I][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Magenta"]Ben size kendimi anlatsam olurmu ?? :D Çünkü bu siteden tanıdığım ve değer verdiğim o kadar çok insan varki kimi anlatsam diğeri yarım kalır:rolleyes[/COLOR][/FONT][/I][/B]:

gokbora 22.07.2006 12:32

[COLOR="Red"][FONT="Arial Black"][B]GUZEL BIR FORUM AMA SIRALAMALAR BOZULDUGU ICIN ARAP SACINA DONMUS BIRAZ [/B][/FONT][/COLOR]

aykut-akay 23.07.2006 00:25

ABICIM HERKEZ AYRI TELDEN CALIYO KIMSE KONU BASLIKLI YAZMIYORKI

WEZ Format +2. Şuan Saat: 05:55.