SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sivasspor 2-1 Ç.Rizespor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39715)

SivasSpor.Com 07.02.2016 08:09

Sivasspor 2-1 Ç.Rizespor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46630&token=75780[/IMG]

Spor Toto Süper Lig'de 21. Hafta: Medicana Sivasspor - Çaykur Rizespor maçı tahmin ve yorumları:

[B]Tarih: [/B]14 Şubat Pazar

[B]Stad:[/B] Sivas 4 Eylül

[B]Saat:[/B] 13:30

[B]Maçın Hakemi:[/B] Halis ÖZKAHYA

[B]Not:[/B] Müsabaka ile ilgili tüm gelişmeler bu başlık altında toplanacaktır, sayfamız maç gününe kadar sürekli güncellenecektir.

buraks58 07.02.2016 08:40

Cevap: Sivasspor - Ç.Rizespor

inşallah seri galibiyetlerin başlangıcı olacak ilk maçımız. Özlediğimiz sivassporu izlemeye başladığımız ilk maçımız. statta bulunmak ve destek vakti. zoru başarıcaz ve herkesin çekindiği sivassporu tekrar süper ligde rakiplerin karşısına çıkarıcaz.

antik58 07.02.2016 08:51

Yönetim, taraftar, teknik heyet, oyuncular kısacası herkes için çok stresli bir maç olacak. Ben artık taraftarın destek vermesi boyutunu geçtim, oyuncular akıllarını başlarına toplayıp adam gibi oynayarak bu maçı kesinlikle almalı.

burhann58 07.02.2016 08:58

bu maçta kontrollü oynayıp galip gelecgmize inanıyorm.Kan degişikliği oyunculara olumlu olarak yansıyacaktır.Hazır olmayan yeni transferler ikinci yarı oyuna sokulmalı.

shang 07.02.2016 09:18

Kan değişikliğinden dolayı bu maçı kazanabiliriz diye düşünüyorum bu ligde de kalmak istiyorsak saçma sapan abuk sabuk oyunlardan vazgecmeli futbolcular akıllarını başlarına almalılar

calipso 07.02.2016 09:28

Tren çoktaaan kalktı iş işten çoktaan geçti. Diyelimki bu maçı yeni hoca gazıyla aldık sonra ne olacak? Sahada takım olamamış 11 oyuncuyla bu lig gitmez.

badof58 07.02.2016 09:29

Kader maçı alırsak biraz moral depolar, eski günlerden biraz kurtulmayı sağlar. Bu maçta hocanın yapacağı çıkın ve bu maç alın demek olmalı ..

Mehmet ATEŞ 07.02.2016 09:33

artik sadece bizim kazanmamiz yetmiyor malesef rakiplerinde kaybetmesi gerekiyor yukariya baktığım zaman aşağı cekebilecegimiz kayseri ve gençlerbirliği var tabi yanımızda olan eskişehir ve mersini kaçırmadan işimizin hiç bu kadar zor olduğu bir sezon hatırlamıyorum inşallah Eskişehir ve gençlerbirliği puan kaybeder bu hafta Allah yardımcımız olsun

34MUAMMER58 07.02.2016 09:34

[b]Mesut hoca sivas-ts maçını iyi izlesin,o kadroyu çıkartsın,acemi çaylakları ve neüdüğü bellisiz yeni transferleri 2.planda düşünsün,bu maçı kazanırız<,burhan iyide oynasa kötüde oynasa,bu takımda enaz 70 dak oynamalı,mehdii sağlamsa bu takımda enaz 60 70 dak oynamalı,yiğit sağlamsa sakatlanana kadar oynamalı,hasan kabze ve i.akın taş çatlasa 25 30 dakkalık oyuncular,mesut hocaya işini öğretecek değilim,elbetteki artık takımın kumandası onda ,şuna dikkat et,buna önlem al,diyememde,kuveike bize herzeman gol atıyor hocam be ,rizeyi yenemezek zaten ,biyandanda ptt liginde işimize yarayacak tekrar süperlige çıkartacak oyuncuları tespit etmeliyiz,sivasspor 3 final maçının 2 sini kaybetti,bu rize maçı artık gerçekten son şansımız,rize yenilirse onların bile düşme korkusu başlayacak,kolay maç olmayacak,kalite olarak rizede daha iyioyuncular var,bazen seyirci maç alırya ,bu maçıda seyircimiz aldıracak inşallah,ben umudumu koruyorum,rizeyede herzeman şansımız tutar ,mesut hocada takımı ruhsuz oynatmaz ,kazanırsak diğer rakiplerimizde yenilirse iyi bi nefes alırız [/b]

Efe Sivasspor 07.02.2016 10:26

Vur kır parçala bu maçı kazan... Bu saatten sonra içerde seri galibiyetler deplasmanda da beraberlikler bizi kurtaracaktır inşallah

WEZ Format +2. Şuan Saat: 13:42.