SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Yönetimden federasyona tepki (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=28845)

SivasSpor.Com 20.03.2010 10:44

Yönetimden federasyona tepki

[IMG]http://www.sivasspor.com/images/stories/2008yeni/sivassss.jpg[/IMG]

Federasyon Başkan Vekili Lutfi Arıboğan'ın karşılaşmanın tescili ile ilgili açıklamalarını kulüp binasında televizyondan takip eden Sivasspor Yönetim Kurulu daha sonra yazılı bir açıklama yaptı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Siyasetin topyekün olaya müdahale edip, ilk defa bir konuda aynı fikirde olmaları ülkemiz adına sevindiricidir. Dileriz bu performanslarını diğer ülke sorunlarında da tekrarlarlar. Bizim endişemiz, [B]'Diyarbakır kesinlikle küme düşmemeli' söylemlerinin bundan sonra ki kalan karşılaşmalarda hakemi, federasyonu, rakip takımları ve taraftarları çok etkiyecek olması ihtimalidir. Futbol Federasyonu'nun aldığı bu karara saygı duymakla birlikte hukuki süreç de başlayacaktır. Alınan bu karar Türk futbolunu daha da karmaşık hale getirecektir" denildi.[/B] [U][B]Sivasspor yönetim kurulu bu kararı Tahkim Kurulu'na taşıyacaklarını, sonuç çıkmaz ise UEFA nezdinde girişimde bulunacaklarını duyurdu. [/B][/U]

Kokomo 20.03.2010 10:48

Cevap: Yönetimden federasyoan tepki

Keşke bu açıklamaları karar açıklanmadan önce yapsaydınız !

Diyarbakır öyle bir kulis yaptı ki istediğini aldı !

Biz yapamadık maalesef ...

Metal Gear 20.03.2010 10:52

Bu tepkiyi biraz da futbolculara verin de Diyar'ı 10 puan altımıza alalım!

kiNgSiZe58 20.03.2010 10:56

[QUOTE=Metal Gear;618629]Bu tepkiyi biraz da futbolculara verin de Diyar'ı 10 puan altımıza alalım![/QUOTE]

aynen katılıyorum. Futbolcular oynamak istemiyorlar. Niye yönetim sıkıştirmiyor bu futbolcuları anlamiyorum. Yenilgi hoşlarınamı gidiyor acaba?

58MUAMMER58 20.03.2010 10:56

BİRŞEY ÇIKACANI ZANNETMEM .DEVLET İSTEDİĞİNİ YAPAR,YALNIZ SİVASI İLGİLENDİMİYORKİ ,DİĞER TÜM TAKIMLARDA ,HAKKINI ARAMALI, ANCAK SİYASET, TFF N U,İFLAS ETTİRMİŞTİR.BUNDAN SONRA,FUTBOL DEĞİL SİYASET OYUNU OYNANACAKTIR.DİYARBAKIRA ,GİTMEYE G...TUTMAYAN ADAMLAR BU ŞEKİLDE,BİRŞEY KAZANABİLİRMİYİZ HESABINDALAR .YAZIKLAR OLSUN . HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSKUN KALAN DİLİ OLMAYAN ŞEYTANDIR.

zaral 20.03.2010 11:12

[B][FONT="Arial Narrow"][B]tabi biz böyle sesimizi çıkartamazsak alttan alırsak naif mahsun iğnemelerle kalırsak bu gün onları düşürmedikleri gibi bizi nasıl geçen sezon şampiyon yapmadılarsa bu senede onların yerine düşürürler. 1 hafta önce verdikleri kararı ertesi hafta yoksayıp hiç olmamış gibi başka karar verecek kadar etki ve tesir altında kalan tahkim ve federasyon acaba aynı şeyi bu hafta yada ve haftaya SİVASım yaparsa kararı ne olur. ben bi holigan değilim takım fanatiği de değilim ama memleketimide herşeyden çok severim ama bu hafta son dakikalarda takım geriye düşse ve bende sivasta olsam yemin ederim sahaya inerdim bende SIRF FEDERASYONDAKİ SOYU SOPU BELLİ OLMAYAN RİYAKARLARIN nasıl çifte standart uygulayıp satıldıklarını göstermek için. acaba o zaman bizede böyle ceza vermemezlik yapabilirlermiydi. spor bu oynanan bir spor müsabakası SİYASETİN BURADA İŞİ YOOOKKKKK. başbakan diyarbakıra yalakalık yapacağına gitsin memleketi kurtarsın. hani söz vermişti stad için ne oldu stad işi yoksa başladıda bizim mi haberimiz olmuyo.biz böyle sesimizi soluğumuzu çıkartmamaya devam edelim arkadaşlar. sorun yapılan iki yüzlülük ben bu takımı 3.ligden beri tutuyorum yine düşsün yine tutarım.biz iyi günde burda değiliz sadece ama göz göre göre harcanmakta zorumuza gidiyor. kimse kendini kandırmasın. biz onların düşürülmesi ile ligde kalmak istemiyoruz diye. farkındamısınız bilmiyorum ama takımımız ligde diyarbakırdan da denizlidende daha kötü top oynuyo. hatta oynayamıyor. takımın gidişatı kötü futbolcularımız iyi oynayamıyor yada oynamıyor. zaten hocayla sürtüştüklerinide herkes biliyor. hocada bu kötü oyunu bi türlü değiştiremiyor artık SİVASSPORUMUZDA RADİKAL DEĞİŞİKLİKLERİN yapılma zamanı geldi bunu hoca ve oyuncular yapamıyorsa nasıl kerem öncelden özür dilettiysek bi şekilde bu duruma karşıda tepkimizi göstererek biz yapmalıyız sürç-ü lisan ettiysem affola tüm gerçek YİĞİDOLARA saygı ve sevgiler [/B][/FONT][/B]

dülger58 20.03.2010 11:15

YÖNETİM BİRAZDA SİVASSPORLU FUTBOLCULARA TEPKİ VERSİNDE, BİRAZ TOP OYNASINLAR......

58_babacan_58 20.03.2010 11:24

[B]ONUN BUNUN İŞLERİNE BAKMAMALIYIZ,BİZ ÖNCE KENDİ İŞİMİZE BAKMALIYIZ,ALINIMIZIN AKIYLA ÇIKIP ASLANLAR GİBİ MÜCADELEMİZİ EDİP ALLAHIN İZNİYLEDE LİGTE KALMALIYIZ,ONDAN BUNDAN ÜMİT BEKLEMEKLE OLMAZ BU İŞLER.......[/B]

mustafatas58 20.03.2010 11:29

[FONT="Arial Narrow"][/FONT] bırsey cıkacagını sanmıyorum.bızım cıkıp oyunumuzu oynamamız lazım.yukarda allah var federasyonun bu haksız kararı dıyarı kurtaramayacaktır

ShabbatShalom 20.03.2010 11:34

Düşeceğini gördüydü yiyici yönetim derde düştüler ne yapsak diye...sen adam gibi görevini yapta yönetim ondan sonra ligin işleriyle uğraş..Diğer takımlar niye hiçbişey demezken sen ayağa kalktın? Düşeceksinya değilmi cebe gidecek para azalacak

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:35.