SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Okan Buruk Sivas'a Geliyor (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39478)

SivasSpor.Com 25.10.2015 11:00

Okan Buruk Sivas'a Geliyor

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46263&token=44280[/IMG]

Sergen Yalçın ile yollarını ayıran Medicana Sivasspor, teknik direktör Okan Buruk'u Sivas'a davet etti.

Kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün teknik direktör Sergen Yalçın ile yolların ayrılmasının ardından ara vermeden yeni teknik adam arayışlarına başladıklarını belirtti.

Bu kapsamda daha önce Elazığspor ve Gaziantepspor’u çalıştıran teknik direktör Okan Buruk ile bir görüşme yaptıklarını ifade eden Otyakmaz, Buruk’u Sivas’a davet ettiklerini aktardı.

Otyakmaz, akşam saatlerinde Sivas’ta olacak Okan Buruk ile transfer detaylarını görüşeceklerini kaydetti.

AA

emrecan17 25.10.2015 11:03

Cevap: Okan Buruk Sivas'a Geliyor

Eyy ne yaptığı belirsiz yönetim Okan buruk kim ki ne yapmış da ne artısıni gaziantepe vermiş de onunla görüşüyorsunuz? Eserinizi görün takimin hali ortada kiyilmayan paralar bize nelere mal oldu..

Bu takımın başına vizyon sahibi bir teknik adam getirin küme düşme korkusu nedir bunu yasamis takimi şaha kaldiracak bir adam..

Biz yanal deriz , uygun deriz getiremezsen git yılmaz vurali getir nasılsa öyle de düşeriz böyle de hic olmazsa adam ligi biliyor hep kotu takımları verdiler bizim kalitemiz yine belli belki kurtarir bizi bir umut son bir umut ..

musa harun 25.10.2015 11:03

İntihar ediyoruz farkında değiller en olmayacak adam geliyor bence tayfun korkut olabilirdi almanya dan adam gibi gençler getirebilirdi tayfun korkut

Countach 25.10.2015 11:11

Kümeyeeeeeeeeeeeeeee.

shang 25.10.2015 11:12

On yargılı olmak istemiyorum ama okan buruk bizim intihar etmemiz anlamına geliyor çok yazık olur büyük hata olur

anadolu5858 25.10.2015 11:18

boş da hoca mı var da hoca beğenmiyorsunuz ersun la denizli böyle durumda bize gelmez 3 büyük yalakası onlar. Okan hocaya güvenmekten başka seçenek yok inşallah okan bizi yanıltır ve çıkış yakalarız. Elazığ ve antep de oyuncu yoktu bizde malzeme var okan bu durumu fırsata çevirebilir. Sonuçta hocanın adı futbol oynatmıyor bunu carlos ve sergende gördük.

ihtiyar yiğido 25.10.2015 11:22

[B][I]Daha Orhan Buruk'la anlaşma sağlanmadan hayırcı olmayalım, bir bakalım ligin ilk yarısına kadar Sivasspor'a neler kazandıracak, Sergeni arattıracakmı, yoksa olumlu işlermi yapacak, biraz sabredelim, gördüğüm kadarı ile teknik adam olarak yonetimin fazla seçeneği yok, hoca değişikliği takıma olumlu yansıyabilir bekleyip göreceğiz.[/I][/B]

58Yiğidoo58 25.10.2015 11:24

[QUOTE=ihtiyar yiğido;958100][B][I]Daha Orhan Buruk'la anlaşma sağlanmadan hayırcı olmayalım, bir bakalım ligin ilk yarısına kadar Sivasspor'a neler kazandıracak, Sergeni arattıracakmı, yoksa olumlu işlermi yapacak, biraz sabredelim, gördüğüm kadarı ile teknik adam olarak yonetimin fazla seçeneği yok, hoca değişikliği takıma olumlu yansıyabilir bekleyip göreceğiz.[/I][/B][/QUOTE]

hoca değişikliği genellikle yarıyor abi. Başkanda böyle demişti. İlk yarıya kadar güzel şeyler olur kanısındayım. Ama ilk yarı doğru malzeme takviyesi yapacak ekibi varsa 11-12 sırasında takımı tutacaktır diye düşünüyorum.

Nihat5858 25.10.2015 11:25

Sivas PTT düşmüştür

Morten58 25.10.2015 11:31

Ben dün aksam söyledim, Okan Buruk'un gelme ihtimalinin cok yüksek oldugunu , bunu As Baskan Faruk Tasseten'te dogruladi.

Hayirlisi olsun demekten baska care yok. Ama su bir gercek Sergen Yalcin , ve Roberto Carlos gibi hocalarda anlasan Yönetim , Okan Buruk ile haydi haydi anlasir.

Sonuc olarak para günü gününe ödenen bir kulubüz.

Ben olumsuz bir görüsme olacagini düsünmüyorun. Bir ilginc tesadüfte Sergen Hoca en son Gaziantepi calistirmisti , Okan Hoca'da ayni takimi.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:57.