SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Sivasımızın Amator Klupleri (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Zara'da Döner'li Dönem (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=35610)

Rallim58 12.02.2013 13:55

Zara'da Döner'li Dönem

[url=http://resimzade.com/Show.html?i=39307&token=73147][img]http://resimzade.com/Show.html?i=39307&token=73147[/img][/url]

Zara Belediyespor, olağanüstü genel kurulunu hafta sonu yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığına Zaralı işadamlarımızdan Erdoğan Döner getirildi.

Zara Belediye düğün salonunda yapılan kongrede divan başkanlığını Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy yaparkan, tek liste ve açık oylama ile yapılan Genel Kurulda Erdoğan Döner ve arkadaşları göreve getirildi.

Kulübün yönetim kurulu üyelikleri ise Mehmet Bağca, Nevzat Karakeben, Sedat Coşkun, Ergüder Sümbüloğlu, Kenan Oğuzhan, Zeki Gökduman, Hüseyin Topkaya ve Ebubekir Çaygöz'den oluştu.

Genel kurulda delegelere konuşan Belediye Başkanı Hüsamettin Gürsoy, Zara Belediyespor'un başarılı bir dönem geçirdiğini belirterek, takımın bu günlere gelmesinde emek veren ve 3 yıl takımın ağır yükünü çeken Dr. Alihan Çiçek ve yönetim kuruluna teşekkür etti. Genel Kurulda, teşekkür konuşmasında bulunan, Başkan Erdoğan Döner ise Zarasporumuzun ilçenin tanıtımında yadırganamayacak bir etkisinin olduğunu belirterek, “Yaptırdığımız yüksekokul binası değil Zara Belediyespor daha fazla konuşuluyor, bu başarının devam etmesi için her türlü çalışmayı gerçekleştirmeye çalışacağız” dedi.

Erdoğan Döner başkanlığında kurulan Zara Belediyespor Yönetim Kurulunda, 2. başkanlığa Ergüder Sümbüloğlu, Genel Sekreterliğe Hüseyin Topkaya, Muhasipliğe Ebubekir Çaygöz getirilirken, As Başkanlar ise Zeki Gökduman, Mehmet Bağce, Nevzat Karakeben, Sedat Coşkun, Kenan Oğuzhan oldu. Zara belediyesporun emektar yöneticilerinden Yüzbaşı Kurt ise Kulüp Müdürü olarak görevine devam edecek.

Bölgesel Amatör Lig 3. Grup'ta lider olan Zara Belediyesporu, sezon sonunda 3. Lig temsilcimiz olarak görmeyi arzu ediyor, Döner ve ekibine başarılar diliyoruz.

ankastre 12.02.2013 14:14

Cevap: Zara'da Döner'li Dönem

ikinci başkan denen adam sivas genç fenerbahçeliler dernek başganı olan değilmi. keşke onu lamasaymış Döner başgan. neyse hayırlı olsun diyek. zara geçen sene son dakkada şampiyonkluktan dönmüştü bu sene 3. liğe çıkarlar işallah.

gogohan 12.02.2013 14:29

[QUOTE=ankastre;835958]ikinci başkan denen adam sivas genç fenerbahçeliler dernek başganı olan değilmi. keşke onu lamasaymış Döner başgan. neyse hayırlı olsun diyek. zara geçen sene son dakkada şampiyonkluktan dönmüştü bu sene 3. liğe çıkarlar işallah.[/QUOTE]

Aynen öyle ağbi ta kendisi. Zara Belediyesporun zor maçları var. İKiside deplasmanda, Bafra ve Fatsa. Biri 2. biri 3. olan takım. hafatya da bay geçecekler. onun için bu hafta Atakum maçından mutlaka puan almaları lazım yoksa liderlik haftaya gidebilir.
Yeni yönetime başarılar diliyorum.

Mustafa58Ağa 12.02.2013 17:21

inşallah 3.lige gelirler

Kasim58 12.02.2013 18:02

Valla Sivas'ın adını taşıyan hangi kuruluş olursa olsun hedef hep liderlik hep ileriye taşımak olduktan aonra ister Döner ister Lahmacun Yada pizza hiç fark etmez bolşanslar başkanım basarılar .

savaş2 12.02.2013 18:24

***ZARA SPORUMUZA HAYIRLI OLSUN ONLARI 3 LİĞ GÖRMEK İSTİYORUZ***

MaXiMuM 12.02.2013 19:40

[B][I]Zara ve dolayısıyla Sivas için hayırlı olsun. Zaralı işadamı Erdoğan Döner ismini yeni duyuyorum ben cahilliğime bağışlayın. Hangi sektörde faaliyet gösteriyor. Daha doğrusu öğrenmek istediğim kısaca şu ; Para var mı abi para[/I][/B] :D:D:D:D

58MUAMMER58 12.02.2013 20:02

[b]geçen sezon kılpayı kaçırılan şampiyonluk yakın inşallah 3.ligde takımınız olacak hayırlı uğurlu olsun başarılar dilerim umarım divriğispor yöneticileri gibi sivasa hainlik yapmazlar [/b]

Zaraspor 12.02.2013 21:02

Güzel temennileriniz için teşekkür ederiz. Tüm Sivas'ın da desteği ile 3. lige çıkarak Sivasımızı profesyonel liglerde temsil eden 3. takım olmaya çalışacağız.

Başkanımız Erdoğan Döner Bey, İstanbul'da faailyet gösteren Kolsan Yönetim Kurulu Başkanı ve Zasiad Yönetim Kurulu üyesidir.

Başkandan alıntı[QUOTE]Zasiad olarak Zara'ya okul yaptırdık fakat baktık ki Zara Belediyespor okuldan daha çok konuşuluyor.[/QUOTE]

favori58 12.02.2013 23:07

[QUOTE=ankastre;835958]ikinci başkan denen adam sivas genç fenerbahçeliler dernek başganı olan değilmi. keşke onu lamasaymış Döner başgan. neyse hayırlı olsun diyek. zara geçen sene son dakkada şampiyonkluktan dönmüştü bu sene 3. liğe çıkarlar işallah.[/QUOTE]

bU sİVASLI GENCÇLERİ FENERE YÖNLENDİREN,sİVASSPOR MAÇLARINDA BU TAKIMI HAVALANINDA KARŞILAYIP KUŞKALDIRAN UTANMAZIN TA KENDİSİ BU OLDUĞU MÜDDETÇE BEN ZARASPORU TUTMAM. o NASILKİ sİVASSPOR-fENER MAÇLARINDA SİVASI TUTMUYORSA BENDE BU HAKKIMI KULLANIYORUM

WEZ Format +2. Şuan Saat: 04:12.