SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eski Maç Yorumları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Sivasspor - Sariyer Maci Oncesi-Sonrasi Tum Yorumlar (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=70)

RüStü ElmaS 05.12.2004 15:05

Maci TRT 1 Canli gösterecek.

12:55 Türkiye 2.Lig Futbol Karşılaşması "Sivasspor-Sarıyer"
13:45 Devre Arası
14:00 Türkiye 2.Lig Futbol Karşılaşması "Sivasspor-Sarıyer"

BU MACI DA ALIP SÜPERLIG YOLUNDA COK GÜZEL BIR YOLDA OLDUGUMUZU HERKESE GÖSTERECEGIZ :wink:

KoraySancar 05.12.2004 15:11

İnşaallah abicim.Gerçi zayıf takımlarla ve özellikle evimizde yapacağımız maçlarda ben biraz daha tedirgin oluyorum ama artık ilk yarı için maç başına 2 puan orttalamayı garantiledik futbolcularımız da daha az stresli olacaktır.O yüzden ben de inşaallah alacağız diyorum.İlk yarı için puanın fazlası olmaz,ne kadar toplarsak o kadar iyi.İkinci yarı çok çetin geçeceğe benziyor,bizim aradan sıyrılıp onların kavgasından uzak durmamız lazım.

kadir20 05.12.2004 20:18

eski mesajlarima bakarsaniz söylediklerim cikti manisa ve elzig puan kaybetti benim icime dogdugu icin söylüyorum sariyer macini da aliriz insallah iki sene önceki gibi son haftalara kadar lider getirip de 4. sirada ligi bitirmeyiz cünkü su andan sonra bize takos koymak isteyen cok olacak gördünüz altay macindan sonra bile adamlar laf ettiler

kazak 05.12.2004 22:21

turkiyenin en cok kayitli nufusuna sahip ilinin takimi nasil olurda hala ikinci ligde olur 24 yildan bu yana icim kan aglayarak dusunur ve uzulurum.hadi sivassporum guldur yuzumuzu....

serhankaburcuk 06.12.2004 09:24

Sivasspor ne denizleri geçtiki herhalde sarıyer nehrinde boğulmaz ...benim şüphem yok sivasspor kazanır...hemde sivasspor gününde olsun fark olur diyorum...artık yolumuz açık bizi kimse durduramaz...nede olsa iki maçta evimizde olacak..biri sivastaki
evimiz biride istanbuldaki evimiz...kimsenin şüphesi olmasın sivas ligi 40 puanla lider tamamlar farkta dahada açılır....

................................ ŞAMPİYON SİVASSPOR.......................................
..........................HERZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK SİVAS......................

SONMEZ 06.12.2004 09:44

aslında ben altay maçından çekiniyordum ama Allah'a şükür istediğimizi aldık. Çekinmemin sebebi, altay takımı hem çok dişli hem de birkaç maçını izlediğimde bizim oyun yapımıza ve kurgumuza ters bir stille oynuyorlardı. demekki İsmail Hoca rakibi iyi çözmüş. Öyle bir haldeyim ki anlatamam : uçuyom, uçuyoooooooom

serhankaburcuk 06.12.2004 09:53

[quote=SONMEZ]aslında ben altay maçından çekiniyordum ama Allah'a şükür istediğimizi aldık. Çekinmemin sebebi, altay takımı hem çok dişli hem de birkaç maçını izlediğimde bizim oyun yapımıza ve kurgumuza ters bir stille oynuyorlardı. demekki İsmail Hoca rakibi iyi çözmüş. Öyle bir haldeyim ki anlatamam : uçuyom, uçuyoooooooom[/quote]

Sönmez gardas sevincine katılıyorum...Bizlerde çok sevinçliyiz...bu sene hiç şüpheniz olmasın Sivasspor süper lige çıkacaktır....İsmali hocayıda ayrıca tebrik ediyorum her maça ayrı bir oyun sistemiyle çıkıyor sahaya...her takıma ayrı bir sistem ....valla ne diyeyim İsmail hoca artık aşmış bazı şeyleri...kendisini bütün futbolcularımızı tebrik ediyorum ayaklarına sağlık.....

anadolupls 06.12.2004 10:33

Başta ismail hoca ve tüm ekibine teşekkürler. Aslında ben ve çevremdeki SİVASlılar altay deplasmanından çekiniyorduk ama Allaha şükür yüzümüzün akıyla bu maçtanda 3 puan almasını bildik hemde 3 golle sırada sarıyer var hadi hayırlısı inşallah ordanda 3 puan ve bol goller ümidiyle..... :lol:

Sivas58 06.12.2004 14:55

slm arkadaslar.
öncelikle sevincden ucuyorum.altay macini ben tor gözle görüyürdom ama allaha sükür altay bize ayak koymadi.sariyer macina ben 90% iyi
gözle bakiyorum.artik mac sivasporlu oyuncularimiza kalmis.iyi antremanla ve iyi oyunla onlar bizim yüzümüzü güldürürler.ben onlar
inaniyorum.hadi arkadaslar
YÜZÜMÜS GÜLSÜN :D [color=red][/color]

CARSIuniversite 06.12.2004 21:09

abi bundan sonraki maçları alalımda nasıl olursa olsun.1-0 olsun bizim olsun...yanlışmıyım

WEZ Format +2. Şuan Saat: 16:01.