SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Trabzonspor maçını değerlendirelim (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39475)

ihtiyar yiğido 24.10.2015 21:53

Trabzonspor maçını değerlendirelim

[B][I]Spor Toto Süper Lig 9. hafta maçında Trabzonspor'a 0-2 kaybettiğimiz maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Sergen hoca istifa edeceğini söyledi görüşleriniz nedir : ?[/I][/B]

çorluluyiğido 24.10.2015 21:56

Cevap: Trabzonspor maçını değerlendirelim

mecnun başkan sergenin istifasını kabul etmez.
eğer kabul ederse yerine bülent uygun gelmeli.takımı askeri orduya çevirir.kaptanlığı cicinhoya vermeliler adem hiç etki yapmıyor takıma.orhan gülleyi ademin yerinde denemeliyiz.beykana hayram kaldım kesinlikle 11i hakediyor.boye nin gereksiz rövaşatası takımı yaktı.haftaya ibo ile kim oynayacak?kazma yiğit.ümit de kadro dışı.

tavatir 24.10.2015 21:57

Geçen sene 36 puan bile alamadan kurtarmamız işe yaramadı. Geçen sene sonunda ifade ettik. Geçen hafta yazdığımızda radikal değişiklik zamanı gelmişti. Sergen'in geçen hafta bırakması belki işe yarayacaktı. Ama işi bu haftaya bırakması ümidimi kırmıştı.

Şimdi Ersun Yanal mı gelir, Tayfun Korkut mu gelir, Önder Özen mi gelir, Okan mı Tugay mı gelir bilmiyorum ama kim gelirse gelin işi çok zor. Gerekirse Orhan Kaynak bile gelebilir bence.

Çok mücadeleci bir hoca lazım, heyecanlı yerinde duramayan kavgacı birisi belki de. Kavgacı derken iyi anlamda söylüyorum bunu, bize mücadeleci sert adamlar yarıyor. Gerçi durum sadece hocayla ilgili de değil.

Burhan ve Adem beklentimi karşılamadı. Ümit'in tavrını duyunca inanamadım. 2-3 yıldır sorun var derken bunu kastediyordum.

Kayseri, Akhisar ve Antep maçları mutlak maçlar haline geldi. Bütün varlığımızla kenetleneceğiz artık.

yerliturkuaz 24.10.2015 21:59

Sivas stadında Sivasspor kümeye denilmesini ben hazmedemez! Kimse bunun sorumlusu gereken neyse yapılsın. Kadro dışı mı teknik adam değişikliği mi artık neyse bir an önce yapılsın!

Kan değişikliği şart diye düşünüyorum. Orhan Kaynak bu takımı bilen tanıyan en iyi isim takıma abilik de yapar teknik adamlık da. Sonra Bülent Uygun ve de Ersun Yanal...

sebasteia 24.10.2015 22:00

Cok zorlamaya gerek yok, strese girmeden maclarimizi oynayip beyefendice Ptt ligine hazirlanalim.

Yeni stadin acilisini Sanliurfaspor'la yapariz. Ibrahim Tatlises'i izleriz fena olmaz.

Mecnun bey ve ekibine ozel tesekkurler, bu sene takimi siz dusunuyorsunuz!

eyuphulagu 24.10.2015 22:13

Sergen Yalçın istifa etti ve kabul edildi...Bakalım kimi getirecekler....Bu maçın yorumu ;sivasspor bilhassa 2. yarı son 30 dak. oldukça iyi oynamış..Pozisyonları da var;kaleci iyi gününde olduğu için bu pozisyonlar gol olmamış...Malesef oldukça iyi oynan bir 2. yarıdan sonra alınan mağlubiyet çok kötü oldu...Maçın kötüleri Burhan,Adem,Abalo,İ.Akın,Enaramo ve diğerleri...Forvetsiz bir takım ancak bu kadar oynardı...2. yarı rakibi hapsedip adeta tek kale oynayan bir takımın gol bulamaması oldukça ilginç...John Boye saçma sapan bir kırmızı kart gördü;bence şiddetli olarak cezalandırılmalı ve uyarılmalı...Yenen İlk gol tesadüfi bir gol;diğer gol atılırken vuran oyuncu çok rahat vuruyor yakınında 1 tane sivassporlu yok,söylenecek çok şey var...Bu kadar rahat bir gol yiyen takım nasıl maç kazanacak ?...Bakalım yeni hoca kim olacak?...

tavatir 24.10.2015 22:15

[QUOTE=eyuphulagu;958032]Sergen Yalçın istifa etti ve kabul edildi...Bakalım kimi getirecekler....Bu maçın yorumu ;sivasspor bilhassa 2. yarı son 30 dak. oldukça iyi oynamış..Pozisyonları da var;kaleci iyi gününde olduğu için bu pozisyonlar gol olmamış...Malesef oldukça iyi oynan bir 2. yarıdan sonra alınan mağlubiyet çok kötü oldu...Maçın kötüleri Burhan,Adem,Abalo,İ.Akın,Enaramo ve diğerleri...Forvetsiz bir takım ancak bu kadar oynardı...2. yarı rakibi hapsedip adeta tek kale oynayan bir takımın gol bulamaması oldukça ilginç...John Boye saçma sapan bir kırmızı kart gördü;bence şiddetli olarak cezalandırılmalı ve uyarılmalı...Yenen İlk gol tesadüfi bir gol;diğer gol atılırken vuran oyuncu çok rahat vuruyor yakınında 1 tane sivassporlu yok,söylenecek çok şey var...Bu kadar rahat bir gol yiyen takım nasıl maç kazanacak ?...Bakalım yeni hoca kim olacak?...[/QUOTE]

Sergen istifa mı etti, yoksa sözleşmesi mi feshedildi? Bu konu şu anda tam net değil gibi.

ihtiyar yiğido 24.10.2015 22:18

[B][I]Trabzonspor maçını izledikten sonra gördüm ki sadece Sergen hocanın gitmesi ile bu takım düzelmez, bu hale gelmemizin en büyük nedeni yapılan transferlerin yetersizliği, yani yönetimin borç yapmama adına vasat transferler yapması, evet takım olarak borcumuz yok ama hiç galibiyetimizde yok ve liğin altına demir attık.
Evet her sene ALLAH'IN yardımı ve Sivasspor'a gönül vermiş kardeşlerimizin duaları ile her sene kıl payı küme düşmekten kurtarıyorduk ama çekirge bir sıçrar iki siçrar.
Devre arası çok iyi transferler şart.
son dakika haberi Sergen yalçın ile yollar ayrıldı, Sivasspor için hayırlı olsun. Sergen hocaya teşekkür ederiz yolu açık olsun. [/I][/B]

ihtiyar yiğido 24.10.2015 22:24

[QUOTE=tavatir;958033]Sergen istifa mı etti, yoksa sözleşmesi mi feshedildi? Bu konu şu anda tam net değil gibi.[/QUOTE]

[B][I]Yönetimle karşılıklı anlaşarak sözleşmesi fesh edildi[/I][/B]

onurcngr 24.10.2015 22:27

Bukadar kadro dışı sakat ve cezali futbolcu varken yeni teknik direktorden sapkadan tavsan cikarmasini bekleyecegiz. Ayrica Beykanin artik 11de baslamasi gerek burhan miladi doldurdu

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:51.