SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Süperlig (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=32739)

tavatir 13.09.2011 12:06

Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip

Öncelikle belirteyim Karabük maçından beri hastaydım yeni yeni biraz kendime gelebildim ve siteye yazabiliyorum.

Mehmet Yıldız'ın bu hafta Sivasspor'a karşı oynayacak olması gerçekten farklı bir duygu. Sanki böyle birşey hiç olmayacak gibi hissediyorum. O bizim için her zaman Sivaslı Mehmet Yıldız'dır. O nedenle taraftarımız maç öncesinde ve sonrasında gereken ilgiyi gösterecektir. Maçtan önce tribünlere çağırılacaktır. Bu sene kendisini tekrar bulup seneye yine buluşuruz diye umut ediyorum.

Özellikle Sedat Bayrak'ın da 58 numara giydiğini görünce giden futbolculara ve oynayanlara her zaman destek olmamız gerektiğini bir kez daha anladım. Zaman zaman mağlup olsak, kötü oynasak bile buna en çok futbolcular üzülüyor. Herkes elinden geleni yapıyor bir şekilde. Kimsenin günahını almamak lazım. Bütün futbolculara saygı duymak gerekir.

Bu arada geçen Karabük maçından önce bazı taraftarlarımıza çok kızdım. Bizim memlekette çok az da olsa rakibi küçümseyen, Yücel Ildız'ın normal sözlerine tepki gösteren taraftarımızı görünce üzüldüm. Dediğim gibi bizde sayısı çok az bile olsa kibir yapan insanlar yüzünden yanlış tanınmamızı istemem. Birkaç kişinin hatası bile yanlış tanıtabilir. Halbuki hiç bir takım küçümsenemez. Kaldıki Karabük için daha ligin yeni takımı olduğunu söylüyordu birkaç arkadaş. Ama onlar bile bizden çok önceleri bu ligde oynamışlardı. Lütfen hiçbir takımı hiçbir nedenden dolayı küçümsemeyelim. Birilerinin yaptığı yanlış şeyleri camialara maletmeyelim.[B] HERKESE SAYGI GÖSTERELİMKİ SAYGI GÖRELİM. [/B]

Sivaslılar olarak en büyük eksiğimiz reklam yapamamak, tanıtımı becerememek. Lütfen herkese spor müsabakaları sayesinde Sivaslıların mert ve dost yanlısı olduklarını gösterelim.

Son sözüm de Sporda Şiddet Yasası ile ilgili. Yasayı inceledim. İnternette yazdıklarımıza bile dikkat edelim. Provakasyon ve kışkırtma olabilecek davranışlara dikkat edilmeli. Özellikle kendi evimizdeki maçlarda çok dikkatli olmalıyız. Yasanın yaptırımları çok ağır. Bireysel cezalar da geleceği için özellikle yeni nesil genç arkadaşlar çok dikkatli olsunlar.

HALIL 13.09.2011 12:11

Cevap: Mehmet Yıldız Bu Kez Rakip

insallah gol atamaz bize

bu arada gecmis olsun sana tavarih

Besyo_cu 13.09.2011 12:28

[B]Yeri geldi eleştirdim ama herzaman Mehmet'i çok sevdim ve hala seviyorumda. Sivasspor'a çok şey verdi ve eminim ki futbolu bıraktıktan sonra da tekrar geri dönecek.

Tüm stadın Mehmet'i büyük kaptan diye ayakta alkışlayacağına eminim...

Gönlümden geçen 3 - 1 lik skor ile galip gelmemiz Eskişehir'in golünü de Mehmet YILDIZ'ın atması.[/B]

favori58 13.09.2011 12:35

Eğer Sivas tribünlerinden Mehmet Yıldız'a olumsuz bir çıkarsa,gerçekten nankörlük olur. Mehmet Yıldız Sivasspor çok şeyler vermiştir. 3-4 sezon önce Trabzon 2 trilyon lira teklif etti,ama o 1 trilyona Sivasspor'u tercih etti. Acaba Hayrettin olsa bu teklifi kabul edermiydi.
Hoş geldin gerçek yiğido mehmet yıldız

Salim58 13.09.2011 12:39

[QUOTE=favori58;741031]Eğer Sivas tribünlerinden Mehmet Yıldız'a olumsuz bir çıkarsa,gerçekten nankörlük olur. Mehmet Yıldız Sivasspor çok şeyler vermiştir. 3-4 sezon önce Trabzon 2 trilyon lira teklif etti,ama o 1 trilyona Sivasspor'u tercih etti. Acaba Hayrettin olsa bu teklifi kabul edermiydi.
Hoş geldin gerçek yiğido mehmet yıldız[/QUOTE]

[B]Ben inanıyorumki 4 Eylülü dolduracak tüm yiğidolar Mehmeti alkışlayacak.[/B]

favori58 13.09.2011 12:44

Salim abi,Burada yazınlardan Mehmet yıldızında haberi olduğu söylendi,yani okuyormuş,buna çok sevindim. o gerçekten bir Sivas delikanlısı...

Seni çok seviyorum Mehmet Yıldızzzzz

Rallim58 13.09.2011 12:55

[B][I]Mehmet Sivassporla özdeşleşen efsane isimler arasında yerini alacaktır. Mehmet Yıldız Sivasspor ile "Yıldız" oldu. Bu durumu ne Mehmet unutacak ne de Sivasspor unutacaktır. Yarı Sivaslı olduğunu özel meclislerde de beyan eden Mehmet, Sivas'ı sevdiğinin göstergesi olarak da Sivas'a yaptığı yatırımdır.

Yiğido efsanesini bağrına basacaktır.

Her ne kadar formsuz olduğu günlerde, takım içerisinde futbolculara gösterdiği tepkilerine kızsak da, seni seviyoruz Mehmet, bu hafta formsuz olman dileklerimle :)

Son dakika : Yakın bir dost aradı Mehmet telefonla arayıp teşekkür etmiş.[/I][/B]

adres58 13.09.2011 13:08

Bir tv programında Sivasspor=Mehmet Yıldız denmişti... Yani ismi ile özdeşleşen bir kulüp... Yıllrdır ekmek yediği yeri terketmedi... Çok iyi teklifler geldi (GS ve TS den) yine o burayı tercih etti... Kan değişikliği gerekti o da gereğini yaptı... Bizler onu çok seviyoruz... Sevmeyede devam edeceğiz... Yolun ve bahtın açık olsun YİĞİDO MEHMET....

ş.usta 13.09.2011 13:16

[B]mehmet yıldız adıgibi yıldız bir futbolcu
sivasspor'da efsane olmuş ender futbolculardan birisi,tekrar sivas'a dönermi dönmezmi bilinmez ama o herzaman yiğido mehmet olarak anılacaktır ve gönlümüzün yıldızı olarak kalacaktır.
umuyorum biz yiğidolar kardeşimizi layıkolduğu gibi karşılar ve uğurlarız.[/B]

cücü baba 13.09.2011 13:33

Sivasspora yaptığı hizmetler asla unutulmaz layık olduğu şekilde karşılayıp göndermeliyiz futbol sahada başlayıp ordada kalmalı gelin hep beraber takımımıza sahip çıkıp dosta düşmana anadolu insanının misafirperliğini gösterelim sonuç ne olursa olsun....

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:01.