SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   6 Futbolcu ile yollar ayrıldı (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39606)

Kalasnikof58 01.01.2016 15:55

Cevap: 6 Futbolcu ile yollar ayrıldı

sezon bitince insallah ligde kalırsak adem-korcan-mehdi-erkan eğer devre arasında yollanmazlarsa abalo-ibrahim akın-mehdi yollanmalıdır burhan-ziya-ibrahim öztür yedek olarak bulunmalıdır kadroda bu temizlik şarttır.

NöOReaK 01.01.2016 16:07

Orhan+hakan'a yapılan harcamalar gaspar İniguez transferinde kullanılsaydı keşke.

Yönetim 10 yılı aşkındır en az 20 transfer sezonu geçirdi hala transfer tecrübesi konusunda sıfır sıfır sıfır.

İkinci yari stoper- solbek- ortasaha(2)- sag sol kanat ve 2 forvete acil ihtiyac var 4 transfer neyin kafası.

İ.akin Yekta abolo adem bu takımda antrenmanlara çıkacak topçu değilken neden hala gonderilmiyorar anlamış değilim.

Düşen takım topçusu alırsan düşmeye oynamaya mahkum olursun...

adres58 01.01.2016 16:28

Beş on gün önce devre arasında 6-7 yabancı oyuncu alınacakdenmişti. Şimdi bu sayı dörde indi. 5 Ocak tarihinde umarım bu sayı bir-ikiye inmez. :D

Çok enteresan bir takımız biz yahuuu... :D :D

B.DUMANLI 01.01.2016 16:35

Adem bu gidenlerin yaninda olmaliydi,Burhan´in ilk yari degerlendirmesi ise icler acisiydi.
Adem´i sezon sonunda Arkeleoji müzesins kaldirirlar artik.
Sol kanat Sivas´li diye Ziya´ya teslim ediliyor ama bu yanlistan ne zaman dönülecek, hemseri ayaklari ne zaman bitecek anlamis degilim.Eskisehir´in son maclarda pespese 3 puan cikarmasi hayra alamet degildi.

sivasfutbol 01.01.2016 16:40

Takım düşse bile borcumuz yok nasıl olsa 20 sene sonra tekrardan süperlige cıkarız devre arasında düşme olmadığı için yönetim oyuncu bulmakta zorlanıyor olabilir acele etmeyelim transferin bitmesine 1 ay var son gün gece 12 de yaparız cm aceleye getiripte hatamı yapalım canım.

efsanesivas 01.01.2016 16:44

adem koçak burhan eşer İbrahim akın dani abalo da gönderilmeliydi.transfer konusunda da bilinçli davranılmıyor.geçen sezonki enerji yok takımda çok iştahsız bir oluşum var.tek sorun taraftarın gelmemesi gibi gösterilmeye çalışılıyor.ama teknik ekip yetersiz

Ahwettt 01.01.2016 16:44

İyi güzelde şimdi anlamak istedğim şu bu 6 futbolcuya elbbeteki birazda olsa transfer parası ödenmiştir. Bu para kimin cebinden çıkacak? Bunlar bile bile yapılan transferlerdir. Genç transfer olsalardı ya tutarsa diyelim. Bu futbolcuların konumları transfer yapılırken belli idi. Şimdi gönderdirkende biraz para verilecek böyle yönetciliği kim olsa o yapar

34MUAMMER58 01.01.2016 17:01

[B]Bu listeye ,abola,mehdi,i.akın,erkan kaş,yekta,burhan,adem de eklenmeliydi,abola oynamıyor ,i.akın oynamıyor,yekta oynamıyor,mehdi oynatılmıyor,burhan oynuyorsada oynadığı oyundan ben bişey anlamıyorum,ademin varlığı yokluğu belli değil ,oynatmıyorsan bu kadar külfeti çekmenin anlamı nedir?yollanan oyunculardan özellikle eneramoya ,emekleri için teşekkür ediyorum,bu sezon için değil belki,3 sezon bizi ligde tuttuğu için,hoca müsfettesi sergenin harcadığı oyuncu oldu,sakatlıktan sonra bi türlü kendine gelemedi yolu açık olsun,ümit ve batuhan eğer devre arasına kadar öyle yada böyle oynatılsaydı, bugün enaz 10 puanımız daha olurdu,onlarada ömür boyu ,futbol hayatlarında üstün başarısızlıklar diliyorum:mad:,hakanı ve orhanı zaten en başından beri istemiyordum,bizim futbol profesörleri sende kimseyi beğenmiyorsun diyorlardı, alan haYrını görsün,4 futbolcu alacağız diyen yönetim ,sanırım takımı küme düşürmeye and içmişler,yaw 3 forvetin yok,[baroles,eneramo,batuhan]sol açığın yok,ümit gitti stoperin yok,önliberoda konenin yanında adam yok,sağ açıkta burhan yetersiz,ortasahanın göbeğinde 10 numaran yok,sırf bu açıdan baksak enaz 3 forvet,1 sol açık,1 sağkanat,1 önlibero,1 stoper,7 oyuncu lazım,eğer sezon sonuna kadar adem iyileşip gelecek deniliyorsa,burhana katlanırız deniliyorsa,solu erkan& ziya idare eder deniliyorsa,ortasahanın göbeğinde yektayı adam ederiz deniliyorsa,beykanı maradona gibi yaparız deniliyorsa,stoperde 35 lik ibrahim yeterli deniliyorsa,bende bişey demiyorum,futbol cahiliyim ben:mad: [/b]

istyigido 01.01.2016 17:04

Sivasspor'da kaç adet gözlemci var?

kayi5834 01.01.2016 17:21

Panik yok çok eğleneceğük allahın izniyle düşmeyeceğiz. Her sene aynı işler dönüyor burda her gün yeni isimler gelip geçiyor. Sitenin eskileri sadece gülüp geçiyor bu haberlere

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:34.