SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Transfer (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Genç yıldız Sivasspor'da! (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=39246)

Sivasli010 07.07.2015 00:05

Genç yıldız Sivasspor'da!

Medicana Sivasspor, geçen sezon Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giyen Fenerbahçe'li forvet Beykan Şimşek ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medicana Sivasspor, geçen sezon Adana Demirspor'da kiralık olarak forma giyen Fenerbahçe'li forvet Beykan Şimşek ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Sivasspor Başkanvekili Erdal Sarılar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezonda iyi ve güçlü bir kadro kurmayı hedeflediklerini belirtti.

Teknik direktör Sergen Yalçın'ın raporu doğrultusunda genç bir takım kurmak istediklerini ifade eden Sarılar, geçen sezon Adana Demirspor'da kiralık oynayan Beykan Şimşek ile 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydetti.

58YIGIDO58 07.07.2015 00:11

Cevap: Genç yıldız Sivasspor'da!

Hadi hayirlisi olsun

Oktayy58 07.07.2015 00:34

Takıma katkı sağlayacaktır diye tahmin ediyorum.

tavatir 07.07.2015 00:38

Adana Demir'de gördüğüm kadarıyla baya yetenekli bir oyuncu. Tabi genç olmanın etkisiyle bazı maçlarda biraz psikolojik olarak çabuk etkilendiğini gözlemledim. Alternatifli kadroda yer bulabilir. Acaba bonservis olarak nasıl bir anlaşma yapıldı?

harbiyiğido 07.07.2015 00:55

[QUOTE=tavatir;949640]Adana Demir'de gördüğüm kadarıyla baya yetenekli bir oyuncu. Tabi genç olmanın etkisiyle bazı maçlarda biraz psikolojik olarak çabuk etkilendiğini gözlemledim. Alternatifli kadroda yer bulabilir. Acaba bonservis olarak nasıl bir anlaşma yapıldı?[/QUOTE]

4 yıllık sözleşme imzalandı gardaş. 2 3 gün önce fener adama yol vermişti zaten

derin58 07.07.2015 01:05

Beykanin gelmesine gercektende cok sevindim :) insallah bol bol süre alir ve kendini gelistirir.. Taraftarida ama sabirli olmasi lazim.. Yasi daha cok genc.. Teknik heyeti, yonetimi ve kendisini tebrik ederim.. Gelecek vaat eden bir oyuncu.. Insallah patlama yapar

teyfikyasir 07.07.2015 02:21

Bu transfer cok yerinde olmus. Yonetimi tebrik ediyorum. Eminim bicok klup almak istemistir. Daha 19 yasinda. Ve dort yillik imza. InsAllah kaybolup gitmez ve bizde artik transferden para kazanmayi ogreniriz.

mehmetyigit 07.07.2015 02:43

Şu ana kadar yaptığımız en iyi transfer

Poyrazcan 07.07.2015 08:52

Şişirme, boyalı transferler yerine, genç ve geleceği sağlam oyuncular alınıyor.
Yönetim doğru yolda!
Şunu iddia ediyorum; gösterişli transfer tapan takımlarda denge olmayacak!
Sezon başladığında hüsranı bir bir göreceğiz!

58 Amsterdam 58 07.07.2015 09:39

Hayirli olsun ama zaman verip oynatilacak mi yoksa kenarda yedek bekleyerek curuyup geri belese Adana'ya Malatya'ya Samsun'a mi verecegiz ?

Genc Van Persie Arsenal'a gittiginde ilk sene cok az oynamis'dir ve her macta sahaya girerek oyunun hizina isinma adina once 10 dakika sonra 15 dakika oynaya oynaya dunya yildizi oldu ve biz de bizim gencleri boyle kadro'ya sokmamiz lazim. Yoksa ne kadar genc getirirsen getir oynatmadiktan sonra ne ise yarar ?

WEZ Format +2. Şuan Saat: 03:11.