SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yeniçeriler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=91)
-   -   Sevdamızın peşindeyiz YENİÇERİLER (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31210)

sinan-58 06.02.2011 19:29

Sevdamızın peşindeyiz YENİÇERİLER

[B]HAFTALARDIR BEKLEDİĞİMİZ TRABZON MAÇI SONUNDA GELDİ.HEMDE ÖYLE BİR ZAMANA GELDİ Kİ TAM SEVGİLİLER GÜNÜNÜN OLDUĞU HAFTAYA DENK GELDİ BU DA MAÇIN ÖNEMİNİ EN AZ 2 KAT ARTTIRDI. ARTIK GÜN İNTİKAM GÜNÜDÜR TRABZON'DA BİZE YAPILANLAR UNUTULMADI.BU GÜNDE HEM TAKIMIMIZA DESTEK OLMAK HEM DE ANLAMLI GÜNDE SEVGİLİMİZİN YANINDA OLMAK İÇİN YİNE TOPLANIYORUZ.90 DK SEVGİLİMİZE OLAN SEVDAMIZI trabzon'a OLAN NEFRETİMİZİ HAYKIRMAK İÇİN TRİBÜNDEYİZ.

YER:MEDRESE BAHÇESİ

SAAT:12:00

NOT:HAFTA İÇİ VE MAÇ GÜNÜ DEĞİŞİK ORGANİZASYONLARIMIZ OLACAKTIR.BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN.[COLOR="Red"]YENİÇERİLER!!![/COLOR][/B]

Efsane Yeniceri 06.02.2011 19:32

Cevap: Sivasspor-Trabzonspor maçı

[B]Evet Sonunda LazLar geliyor. Gerek Sivas CaddeLerinde Gerek Stadyumda Çok iyi ßi şekiLde AğırLarz. geLsinLer[/B]

zgR 06.02.2011 19:59

Cevap: Sevdamızın peşindeyiz Yeniçeriler

haydi yigidolar gosterin Sivassporun Yigidolarin gucunu su ezik laz usaklara.Allah herzaman iyinin yanindadir.

58_babacan_58 06.02.2011 20:01

[U][U][COLOR="DarkGreen"][B][CENTER][COLOR="Red"] Ben bu maç için istanbuldan kalkıp geliyorum,ama bana yeniçerilerden 1 tane atkı hediye etmek isteyen varmı aranızda,öğrenciyim çünkü bütün paramı yol parasına ve maç biletine vercem,sırf trabzona koyma hevesi için kalkıp gelicem :rolleyes:[/COLOR][/CENTER][/B][/COLOR][/U][/U]

Efsane Yeniceri 06.02.2011 20:07

[QUOTE=58_babacan_58;690324][U][U][COLOR="DarkGreen"][B][CENTER][COLOR="Red"] Ben bu maç için istanbuldan kalkıp geliyorum,ama bana yeniçerilerden 1 tane atkı hediye etmek isteyen varmı aranızda,öğrenciyim çünkü bütün paramı yol parasına ve maç biletine vercem,sırf trabzona koyma hevesi için kalkıp gelicem :rolleyes:[/COLOR][/CENTER][/B][/COLOR][/U][/U][/QUOTE]

[B]kardeşim geL ßeni ßuL maRatonda sana ßi atkı hedie ediym ;)[/B]

58MUAMMER58 06.02.2011 21:33

Cevap: Sevdamızın peşindeyiz YENİÇERİLER

SİVASSPOR SEVDASININ PEŞİNDE olan herkese çok tesekkür ederim,yalnız kin ve nefret, yiğidoluğumuza yakışmaz,hertürlü şart altında takımı desteklemek lazım,umarım trabzon maçını kazanırız,ben yürekten inanıyorum,gecen yıl hariç bu takım sivasssporun karşısına çıkmaya ayakları titriyordu,destek verecek olan herkese çok teşekkür ederim.

ILTER 06.02.2011 21:45

bu maci almamiz lazim....Ne olur Sivasda ve cevre illerdeki YIGIDOLAR stadyumu öyle bir doldurunki oyuncularimiza moral olsun....insallah bu macta 3 puani alacagiz.Benim imkanim olsa hic kacirmayacagim ama malesef aranizda olamayacagim cünki yurtdisindayim... HAYDI YIGIDOLAR INLETIN.....Trabzona DINLETIN.....

58_SEMİH_58 07.02.2011 12:04

[B]Cumartesi gününü bekleyin ! [/B]

Yusuf Çevik 07.02.2011 13:07

[B]Arkadaşlar kavga çıkarmayın.Siz gücünüzü sahada gösteriniz.Kavga ile hiç bir şey hallolunmaz.Eğer büyük bir destek verirseniz takıma çok güzel şeyler olabilir.[/B]

58hsn58 07.02.2011 14:12

Haydi gardaslarim gosterin yine kendinizi, yanliz birakmayin sivassporumuzu..

WEZ Format +2. Şuan Saat: 11:29.