SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Yurtdışındaki Yiğidolar (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=44)
-   -   DASIB Danimarkalı Sivaslılar Birliği Gecesi (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=25167)

aykut-akay 27.04.2009 21:53

DASIB Danimarkalı Sivaslılar Birliği Gecesi

Danimarkalı Sivaslılar Buluşuyor! İlk Sivaslılar Gecesi!
Danimarka' daki tüm Sivaslıları bu geceye bekliyoruz. Katılan Sanatçılar: İhsan Öztürk, Kubilay Dökmataş, Ahmet Ünal Alıcı, Grup 2000, ve sürprizler.
Düzenleyen: Danimarka Sivaslilar Birligi
Tarih:31 Mayıs 2009 Pazar 18:00
Yer: merløse helen, Stor Merløse

[B][COLOR="red"]Danimarka Sivaslilar Birligi[/COLOR][/B]

[B]Tarih:[/B] 31 Mayıs 2009 Pazar

[B]Zaman:[/B] 18:00 - 24:00

[B]Yer:[/B]merløse helen, Stor Merløse

[B]Cadde/Sokak:[/B] holbekvej 34

[B]Şehir/Kasaba:[/B] Store Merløse, Denmark

[B]Telefon:[/B] 004525335741

[B]E-posta:[/B] [email]y_sahin_58@hotmail.com[/email]

spainloco 27.04.2009 21:57

Cevap: DASIB Danimarkalı Sivaslılar Birliği Gecesi

İnsallah güzel bir şekilde geçer.. Böyle organizasyonları duymak çok gzel..

SivasLady 28.04.2009 21:27

[B]güzel ve eglenceli olacagindan eminim
DASIBi bu organizasyondan dolayi kutlarim
insaAllah katilim cok olur[/B]

burak_baykal 28.04.2009 23:09

[B][COLOR="Olive"]danimarkada bulunan tüm sivaslıların gecesi en güzel mutlu şekilde geçmesi dileklerimle danimarka sivaslılar birliğinede çalışmalarında başarılar[/COLOR][/B]

merkez_emre 28.04.2009 23:17

orda olucam inş :):):):) (diyormusum)

emegı gecenlere tskler

Döllüklü 30.04.2009 23:53

..

Danimarkada binlerce, belki onbinlerce Sivasli olmasina ragmen bir Sivaslilar Gecemiz olmadi simdiye kadar.
Gercekten bu haber cok sevindirici, ama bi kac sorum olacak. Bu gece organize edildide, kutlanilacagi gün mü bekleniyor, yani kesin olacak mi bu Sivaslilar gecesi?

Ve ayriyeten, giris ücretli mi? Ücretliyse ne kadar?

izmirliyigido 01.05.2009 00:46

Avrupa'nın hatta dünyanın her yerinde Sivas'lıları bir araya getirmek çok güzel ve çok önemli. İnşallah organziasyonda başarılı olursunuz ve çoğunluğu bir araya toplarsınız. Bu toplantılar, Türkiye'de ve Avrupa'nın heryerinde yapılmalı ve birlik beraberliğimiz herkese gösterilmeli.

Düzenleyenlere teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

AYK

gardasin.58 01.05.2009 02:40

[QUOTE=Döllüklü;511344]..

Danimarkada binlerce, belki onbinlerce Sivasli olmasina ragmen bir Sivaslilar Gecemiz olmadi simdiye kadar.
Gercekten bu haber cok sevindirici, ama bi kac sorum olacak. Bu gece organize edildide, kutlanilacagi gün mü bekleniyor, yani kesin olacak mi bu Sivaslilar gecesi?

Ve ayriyeten, giris ücretli mi? Ücretliyse ne kadar?[/QUOTE]

sevgili kardesim 40 senede bir sivaslilari bir araya getirmeye calisiyoruz Allahin izniyle bu is olacak tabiki sizlerin desdiyle.tabiki ücretli olacat Türkiyeden sanatci getirecegiz iki tane bunlar bedava gelmiyorlar herhalde degilmi guzel kardesim seni ve cevrendeki butun sivaslilari bekliyorum yakinda afisleri her tarafa asariz insallah.
saygilarimla dasib baskan:
yusuf sahin

gardasin.58 01.05.2009 23:40

Bu manevi desdeklerinizden dolayi herkese tesekur ederim.
DASIB

Döllüklü 02.05.2009 00:17

[QUOTE]sevgili kardesim 40 senede bir sivaslilari bir araya getirmeye calisiyoruz Allahin izniyle bu is olacak tabiki sizlerin desdiyle.tabiki ücretli olacat Türkiyeden sanatci getirecegiz iki tane bunlar bedava gelmiyorlar herhalde degilmi guzel kardesim seni ve cevrendeki butun sivaslilari bekliyorum yakinda afisleri her tarafa asariz insallah.
saygilarimla dasib baskan:
yusuf sahin[/QUOTE]

Ben bilgi edinmek icin sordum, cevremdekilere bilgi vermek icin. Söylenerek bilgi vereceginizi bilsem hic sormazdim.

WEZ Format +2. Şuan Saat: 15:36.