SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Eski Maç Yorumları (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=18)
-   -   ETME-BULMA DÜNYASI (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=30170)

trafocu 21.09.2010 10:31

ETME-BULMA DÜNYASI

GaziAntep-Bursa maçında yaşananları tasvip etmiyor vede kınıyorum.
Gaziantep Futbolcu,yönetim vede taraftarlar büyük üzüntü ve infial içerisindedirler.GaziAntepli her kafadan ayrı konuşmakta yaşananlar karsisinda çifte standart yapıldığı, İstanbul Futbol külüplerinin kayrıldığı en sert dillerle ifade edilmeye çalışılıyor.
Futbol kurallar ve kaideler oyunudur.İstanbul takımlarının oyunu değildir ve Anadolu külüpleri de bu oyunun fiğüranları hiç değildir.Sivasspor şampiyon olmasına ramak kala maça acımasızca asılarak 2-1 aldığınız maç ile Sivassporu şampiyonluktan ederek çaki bulmuş çocuklar gibi sevindiğiniz günleri unutmadım ,unutmayacağız.
Sevğili kardeşlerime Günaydınlar olsun.Allah (c.c) çok büyüktür.

yusufaydin 21.09.2010 10:51

Cevap: ETME-BULMA DÜNYASI

zaten bu antep ne zaman kume duser.o zaman icim rahatlayacak.daha beter olsunlar.

Ahwettt 21.09.2010 11:02

Aynen katılıyorum.Üzüntüm Bursasporun bu yıl hakemler tarafından gözle görülür derecede tutulması. Sevincim ise şikeci Gaziantepsporun başına böyle bir olayın gelmesi,

halilim5858 21.09.2010 11:03

antepin kadrosu iyi toparlanirsa iyi isler yapr insallah hic toparlanamazlar

Ahwettt 21.09.2010 11:40

Bana ilginç gelen Bu bursasporun her sene bir takımın başını yakması, Her olayın altında Bursaspor çıkıyor.Geçen yıl Diyarbakırı yediler kendi sahalarında Diyarbakırlılara etmediği bırakmadılar hiçde ceza almadılar bu yılda Gaziantepi yaktılar şimdi sırada kim var merak ediyorum.

Ensar 21.09.2010 12:13

GaziAntep-Bursa maçında yaşananları tasvip etmiyor vede kınıyorum.
Gaziantep Futbolcu,yönetim vede taraftarlar büyük üzüntü ve infial içerisindedirler.GaziAntepli her kafadan ayrı konuşmakta yaşananlar karsisinda çifte standart yapıldığı, İstanbul Futbol külüplerinin kayrıldığı en sert dillerle ifade edilmeye çalışılıyor.
Futbol kurallar ve kaideler oyunudur.İstanbul takımlarının oyunu değildir ve Anadolu külüpleri de bu oyunun fiğüranları hiç değildir.Sivasspor şampiyon olmasına ramak kala maça acımasızca asılarak 2-1 aldığınız maç ile Sivassporu şampiyonluktan ederek çaki bulmuş çocuklar gibi sevindiğiniz günleri unutmadım ,unutmayacağız.
Sevğili kardeşlerime Günaydınlar olsun.Allah (c.c) çok büyüktür.
________________________________________________________________-
Aynen Katiliyorum sana ve birde ötesini düsünün önüne gelen Taraftar tas atacak Hakemmin kafasi kanayacak ve korkuyla ne yaptigini bilmeden kosacak ikinci bir tas yada bir cisim gelecek korkusu icinde Psikolojikmen Hakem bitecek sen Sayin G.Antep yönetisisi Hakemi suclayacaksin yok burasi senin at kosturacagin muz Cumhuriyeti degil sen önce taraftarina ve taraftar gruplarina seslen ondan sonra en son konusacak sen ve senin gibi ahlaksizlar ve Taraftari böyle seylere yönlendirmeye calisanlardir.G.Antep yönetiminin Yanlis Konusmalarini burdan Duyarli Bir Taraftar Olarak Kiniyorum. Yukarida yazan kardesim Sivasla ilgisini belirtmis buna yazacak baska bir sey eklemek yanlis Dogru olani görmüs onuda burdan tebrik ediyorum.

58 SiVaSıM 58 21.09.2010 13:05

ohh iyi oldu antepe çok sevindim vallaha

kaptann58 21.09.2010 13:10

ALLAH DAHA KÖTÜ ETSİN İNŞ KÜME DÜŞERLER BU SENE

NİHAT_EKİCİ 21.09.2010 14:02

[B]ANTEP DENEN AHLAKSIZLAR GEÇEN SENE BEŞİKTAŞ TAN PARAYI ALDI SİVASI ŞAMPİYONLUKTAN ETTİ, DAHA ÖNCEDE 3-0 DAN FENERE 4-3 MAÇI SATIP ŞAMPİYONLUKLARINI FENERE SATTILAR. ALLAH DAHA KÖTÜ ETSİN[/B]

Respect58 21.09.2010 14:02

Umarım küme düşerler

WEZ Format +2. Şuan Saat: 09:49.