SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Kilitli Konular (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   İbrahim AKIN Sivas'a çok Yakın... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=14905)

talha58 16.12.2007 14:03

İbrahim Akın!a Talibiz

[B][COLOR="Indigo"]Beşiktaş'a geldiği günden beri bir türlü kendini gösteremeyen İbrahim Akın'a Sivasspor'un talip olduğu öğrenildi.

Devre arası transfer döneminde İbrahim Üzülmez'in yerine transfer edilmek istenen Hayrettin'i takasta kullanmak isteyen kırmızı - beyazlıların Teknik Direktörü Bülent Uygun'un, bu futbolcuya karşılık İbrahim ile birlikte 1.5 milyon euro da istediği vurgulandı.

Lige verilen arada bir yabancı stoper ve forvetin yanı sıra sol kanadı da güçlendirmek isteyen Beşiktaş Yönetimi'nin Hayrettin için Sivasspor ile pazarlıklara başladığı belirtildi. Siyah - beyazlılarda beklenen patlamayı yapamayan İbrahim Akın'ın da Menajer Sinan Engin ile görüştüğünü ve devre arasında başka bir takıma gitmek istediğini ilettiği öğrenildi.

Bu oyuncuyla görüşen Engin'in, İbrahim'e, acele etmemesini söylediği, ilk yarısının sonuna kadar Beşiktaş için elinden geleni yapmasını istediği ifade edildi.
Milliyet [/COLOR][/B]

GLoBe-Y-Gençlik 16.12.2007 14:06

--->: İbrahim Akın!a Talibiz

HAYIRLISI OLSUN NE DIYELIMM KAPIMIZ ACIK BASARILARINI DILERIM

sinan-58 16.12.2007 14:07

-->: İbrahim Akın!a Talibiz

aman istemeyiz mehmeti satmayın ibrahımı almayın hayrettin gidecekse mehmet sedef ile takas edelim

Del Piero 16.12.2007 14:29

Ben bu haberin gerçek olduğuna pek inanmıyorum.. ligde devre arası geliyorya artık herkez bir yerelere gider gelir...

nedım123 16.12.2007 14:30

ne yapcaz ya biz ganyancıyı işe yaramaz o

GokhanTurna 16.12.2007 19:29

ibrahim akın sivasta başarılı olur ama sivastan hiç bir futbolcu gitmesın

sivaslı-elif 16.12.2007 20:11

ya bu konular çok tan bittii alım satım işinin bittiği söyleniyor ibrahim akını bize üste para vererek veriolar karşılığındada mehmet yıldızı alıyorlar bu kadar basit onlar için parayı veren düdüğü çalar:D

[B][I][U][COLOR="Red"]YENSEDE YENİLSEDE SONUNA KADAR SİVASSPORLUYUZ ÇÜNKÜ BİZ SİVASLIYIZ:)[/COLOR][/U][/I][/B]

talha58 16.12.2007 20:17

[B][COLOR="Indigo"]Hayır Mehmet Yıldız değil Hayrettin'e karşılık olarak İbrahim Akın + para şeklinde imiş doğruysa. Bugün Mehmet Yıldız uçuşlar iptal olduğu için Kayseri üzerinden Sivas'a gelmiş. Bu konuyu soracaktım bende kendisine. Bir dahaki sefere artık. [/COLOR][/B]

cenk5821 16.12.2007 20:21

hayrettin ggiderse solda kim oynucak sezer mi pehh mehmet sedef+ibrahim akin+1 .5 milyon dolarr olsa olabilr

ceza_tolga_rep 16.12.2007 20:32

-->: İbrahim Akın!a Talibiz

bence yalan haber.............................

WEZ Format +2. Şuan Saat: 06:45.