SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   SivasSpor (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=8)
-   -   taraftardan yönetime ve rıza hocaya tam destek (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=31324)

risale69 19.02.2011 13:02

taraftardan yönetime ve rıza hocaya tam destek

herkesin malumu olduğu üzere sivasspor son iki yıldır zor günler yaşıyor.
herşeye rağmen geçen sene yönetimin soğukkanlı davranması, paniğe kapılmaması sonucunda ligde kalmayı başarmıştık.
bu seneki kadromuz geçen seneye göre daha kaliteli ve daha iyi top oynuyor. ilk 5 hafta zorlu maçlar oynadık ve maalesef puan alacağımız maçları basit hatalar sonucu kaybettik. yine de hala umut var. bize düşen görev, yönetime , rıza hocaya ve takıma sahip çıkmak. kalacaksak onlar sayesinde kalacağamızı bir an bile unutmamalıyız.
biz konyadan da bucadan da daha bitr takımız. Allahın izniyle de kalacağız bu ligde. sizden bir taraftar olarak ricam sivas için canını dişine takan mecnun başkanımızı, rıza hocamızı sivasın bu iki has evladını üzecek, kıracaK davranışlardan çekinmeniz. sahip çıkalım onlara.

eyupkocak 19.02.2011 13:06

Cevap: taraftardan yönetime ve rıza hocaya tam des

[COLOR=red][FONT="Arial Blake iyi diyon da kardeşim keşke herşey taraftar desteğiyle bitseee:confused:"] a[/COLOR]ma yinede takımı çukurda bırakmaycaz tabii

DoomsDay58 19.02.2011 13:07

Hay eline sağlık işte taraftar böyle olur helal sana YİĞİDO.

MaXiMuM 19.02.2011 13:09

Ben Rıza Hoca'ya sonuna kadar güveniyorum, inanıyorum. Her insan gibi o da hatalar yapıyor ama şuna eminim ki olaya diğer hocalar gibi profesyonel bakmıyor. Düşerse en fazla kovarlar, tazminatımı alır giderim demez, diyemez...

sevda58 19.02.2011 13:11

aynen biz destek vermessek sonuna kadar kim takima sahip cikacak... sonuna kadar destek, kostek degil!

MaXiMuM 19.02.2011 13:12

Düşsekte kalsakta Rıza Hoca'yla devam etmeliyiz. Adımız hoca öğüten takıma çıktı. İstikrar, İstikrar,İstikrar ......

münihli_58 19.02.2011 13:12

Cok güzel bir Yazi Kardesim..Bravo Yigido ;)

58akif34 19.02.2011 13:24

sonuna kadar destege devam kım ne derse desın ben takımıma hocama ve başkanıma güveniyorum

ZiDaNe58 19.02.2011 13:29

Ben inaniyorumki alınacak bi 3 puan herkesin güvenlerini yerine getirecektir..manisa macında 3 puan sanssızlgmızı ve uzerimizdeki ölü topragı atmamımızı saglayacaktır.şeytanın bacagını kırarız insallah bu maçta.

sarsılmaz 19.02.2011 13:33

[QUOTE=risale69;695002]herkesin malumu olduğu üzere sivasspor son iki yıldır zor günler yaşıyor.
herşeye rağmen geçen sene yönetimin soğukkanlı davranması, paniğe kapılmaması sonucunda ligde kalmayı başarmıştık.
bu seneki kadromuz geçen seneye göre daha kaliteli ve daha iyi top oynuyor. ilk 5 hafta zorlu maçlar oynadık ve maalesef puan alacağımız maçları basit hatalar sonucu kaybettik. yine de hala umut var. bize düşen görev, yönetime , rıza hocaya ve takıma sahip çıkmak. kalacaksak onlar sayesinde kalacağamızı bir an bile unutmamalıyız.
biz konyadan da bucadan da daha bitr takımız. Allahın izniyle de kalacağız bu ligde. sizden bir taraftar olarak ricam sivas için canını dişine takan mecnun başkanımızı, rıza hocamızı sivasın bu iki has evladını üzecek, kıracaK davranışlardan çekinmeniz. sahip çıkalım onlara.[/QUOTE]

Bu fikre sonuna kadar katılıyorum Şimdi birlik olmak ve takımı desteklemek zamanı.
Anlamsız şekilde eleştirip stadta çekirdek çitleyerek bu takıma destek olunmaz bunuda anlamalıyız artık!!!!!!!!

WEZ Format +2. Şuan Saat: 19:29.