SivasSpor.com -  Yiğidoların Özgür Sesi

SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi (http://www.sivasspor.com/forum/index.php)
-   Haberler (http://www.sivasspor.com/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Yeniden Süper Lige... (http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=40010)

SivasSpor.Com 23.06.2016 20:15

Yeniden Süper Lige...

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=46908&token=21203[/IMG]

Sivasspor yönetimi kaptan Adem Koçak ile devam kararı aldı. Kaptan Koçak ile haber editörümüz tarafından yapılan görüşmede, kararın doğruluğu teyid edildi.

Koçak; "Yeniden Süper Lige çıkacağız"

Sivassporumuzun kaptanlığını yapan Adem Koçak, "Sivassporumuzun Süper Ligden düşmesinde bizlerin katkısı oldu ise, şampiyon edip yeniden süper lige çıkarılmasında da bizler olmalıyız" dedi. Kaptan Koçak "İyi gününde yanında olup zor durumunda ise bırakıp gidilmezdi, bu bize yakışmazdı. Sivas'ı Sivasspor'u ve yiğidoları çok sevdiğimi hemen herkes biliyor. Sivas'i kendi memleketim gibi seviyorum. Aynı toprakların çocuğuyuz. Kulüple olan bağlantımda ne gibi ve nasıl fedakarlık gerekiyorsa onu yapıyorum. Konu Sivasspor ise asla para söz konusu olmamalıdır. Vefa ise vefa, feda ise Sivassporumuza herşey feda olsun. Takımımız Sivassporla, Sivas'la ve Yiğidolarla buluşmayı özledim. Herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum" şeklinde konuştu.

Sivassporun mutlaka bu sezon sonu şampiyon olarak yeniden Süper Lige çıkacağına inandıklarını belirten Koçak hafta sonu Sivas'ta olacak.

Vefa ve feda sezonu olduğunu belirten birçok futbolcunun Sivassporda kalarak yeniden şampiyon olmak üzere söz verdikleri öğrenildi.

Sivasspor.Com Özel haberi...

çorluluyiğido 23.06.2016 20:24

Cevap: Yeniden Süper Lige...

her ne kadar oyun anlamında beğenmesem de beyefendiliği ve kişiliği ile 10 numara 5 yıldız bir adam gibi adam.sanırım bu yozgatlıların geninde var.mehmet yıldız da böyleydi.ademin jubileseni sivassporda yapmasını isterim.ayrıca duyduğma göre gerçekten çok büyük bir indirim yapmış.

DeSalvo58 23.06.2016 20:48

Takımın abisi rolünde adam gibi adam. Sivasspor'u takip eden taraflı tarafsız herkesin hiç yoktan saygı duyduğu sevdiği bir kişilik. Yaklaşık 900 bin euro indirime gittiğini söylemişti birisi. Herkes yapmaz böyle bir indirimi, her yiğidin harcı değildir yani. Tebrik ediyorum Kaptanımız Adem Koçak'ı..

58g0kberk58 23.06.2016 22:50

[QUOTE=DeSalvo58;977960]Takımın abisi rolünde adam gibi adam. Sivasspor'u takip eden taraflı tarafsız herkesin hiç yoktan saygı duyduğu sevdiği bir kişilik. Yaklaşık 900 bin euro indirime gittiğini söylemişti birisi. Herkes yapmaz böyle bir indirimi, her yiğidin harcı değildir yani. Tebrik ediyorum Kaptanımız Adem Koçak'ı..[/QUOTE]

900 bin tl olcak o duzelteyim. yıllık 1.5 milyon tl'den 600bin tl'ye indi ademin yıllık ücreti

DeSalvo58 24.06.2016 00:06

[QUOTE=58g0kberk58;977962]900 bin tl olcak o duzelteyim. yıllık 1.5 milyon tl'den 600bin tl'ye indi ademin yıllık ücreti[/QUOTE]

Teşekkür ederim :)

Rallim58 24.06.2016 00:48

Adam gibi adamdir Adem...

Yeniden Super Lige cikacagimiza, Adem'in de bu basarida katkisi olacagina inaniyorum...

Tekrar hayirli olsun ve hosgeldin kaptan...

Dark Force 24.06.2016 02:46

Helal olsun kaptan sanada bu yakışırdı

shang 24.06.2016 07:30

Hayırlı olsun daha iyisini bu ligde zor bulamayacağımıza göre eldekileri tutmakta daha önemli hoş zaten yaş olarak oldukça ileride bu saatten sonrada nereye gidecekler orasıda var tabi ama yinede hayırlı olsun.

Karakteri düzgün efendi bir insan tıpkı Mehmet Nas, Mehmet Yıldız ve bir çok eski futbolcumuz gibi.

Poyrazcan 24.06.2016 11:41

Bu adamın sözünün üstüne söz söylenmez. Ben daha ne diyeyim ki;
Seni yuhlayanlar utansın kardeşim!

59yigido58 24.06.2016 11:55

artık herkesin fedakarlık yapıp bu takımı elbirliği ile tekrar süperlige çıkartmaları gerek bunu borçlular seyircide buna katkıda bulunmalı bir an önce yeni stadyumuda açmak gerek o atmosfer bize gereken ambiyansı sağlayacaktır

WEZ Format +2. Şuan Saat: 10:56.